Fyzika helikoptér #1: IntroSmarter Every Day

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 76
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:120
Počet zobrazení:7 914

Destin natočil sedmidílnou sérii o helikoptérách. Tohle je její první díl, kde uvidíte, jakých akrobatických kousků jsou helikoptéry schopny.

Přepis titulků

Ahoj, já jsem Destin, vítejte u Smarter Every Day. Dnes se něco dozvíme o vrtulnících. Nasadíme si své chytré klobouky, ten můj vypadá takhle, a natočíme celou sérii. Na vrtulnících je toho hodně a my vás to naučíme. Den ode dne chytřejší. V Tennessee to točím proto, že tady Carl je čaroděj.

Opravdu. - Můžu ji na sobě mít celou dobu? - Jasně! Carl bude pilotovat tenhle vrtulník naprosto neuvěřitelným způsobem. A příštích několik videí bude o helikoptérách. Jsou složitější, než si myslíte. Teď si ale hlavně užijte podívanou.

Co to je za čáry? Můžeš letět vzhůru nohama? Tak proto pracujeme s Carlem. Kvůli tomuhle! - Takhle v Tennessee sekáte trávu, co? - To si piš. Co necítíte je, že vítr fouká asi 15 km/h... a on tady lítá v tom větru! Je ti jasné, že tohle je černá magie?

Je to proti fyzikálním zákonům. Zkus si vypočítat tohle. To je naprosto šílené. Jestli se chcete o helikoptérách dozvědět víc, v příštích videích budu používat zpomalené záběry, lety v noci, fotky s dlouhou expozicí, prostě spoustu triků, abych ukázal jeho triky. Takže odebírejte a uvidíte všechny videa.

- A... zalítáme si ještě? - Jasně. Jdeme ještě lítat, protože je to super.

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Už sa teším na celú série. Destin je úžasný, aj keď Vsauce, Mind Blow a Veritaserium mám radšej.

11

Odpovědět

Mal to vyskusat v realnom vrtulniku

112

Odpovědět


Odpovědět

Konecne tady ten pedofil zacina dostavat spravne hodnoceni. Spatne. Jestli ho budou videacesky nadale davat, pujdou k soudu za medialni podporu pedofila, coz je v CZ zakazano.

141

Odpovědět

Jste tu toho Nortona už mohli nechat, se snad zas tolik nestalo

12

Odpovědět

Super, už se těším na celé video :-)

220