Thumbnail play icon

Jak řídit jednou rukouSmarter Every Day

Přidat do sledovaných sérií 72
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:104
Počet zobrazení:4 080

Také vás někdy napadlo, jak vlastně řídí lidé, kteří nemají nohy a/nebo ruce? Destin nám to dnes ukáže. A také to, jak lidé bez končetin posilují a kdo je v tom podporuje.

Komentáře (15)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

video nejde prehrat!

00

Odpovědět

Nemůžu se zbavit dojmu, že když Destin s někým něco takového točí, je to s lidma, které viděl jednou dvakrat v životě a na těch lidech je to znat :D

11

Odpovědět

Chtěl bych ho vidět řídit manuál, frajera.

07

Odpovědět

Typická odpověď automobilového kreténa ... jak jim s oblibou říkáme - "autista" :) Jedná se o týpka, co jezdí ve snížené káře, protože "low" je prostě kult, nehledě na to, že v každé zatáčce mu zadní kola drhnou o kapotáž a nedokáže v té své cool káře přejet ani šraňky :) Když veze nějakou ženskou, tak ji s pravou rukou trvale na šaltpáce říká: "Viš kotě, je tako jako sedět v kokpitu Spitfiru". :)

51

Odpovědět

+DereckSkvělý postřeh a trefný komentář. Jenže frajere, já už 8 let jezdím Favoritem a jediné, co jsem na něm "vytunil", je nový klínový řemen. Takže zalez zpátky mámě pod sukni.

03

Odpovědět

Pepku, v tom případě jsi ještě horší verze automobilového kreténa. Jsi chudý automobilový kretén, který si chce zoufale vytunit svého favorita, ale nemá na to ;-)

21

Odpovědět

Ty vole jako jsem rad, ze proste muze takhle jezdit.. ale davat mu takovy kravsky auto? az mu jednou ta ruka upadne tak tim zabije 50 lidi.. kdyby jezdil v trabantovi tak zabije akorat sam sebe.

39

Odpovědět

Co to je za nesmysl? Proč by mu měla ta ruka upadnout? Proč by měl zabít 50 lidí? Ježiš, to je zas komentář jak po lobotomii..

272

Odpovědět

+KiJiA proč by mu ta ruka upadnout neměla?

14

Odpovědět

Nejdřív říká, že nepotřebují lítost a pak jim dá peníze z lítosti.

215

Odpovědět

peníze z lítosti? tos vzal kde voe

131

Odpovědět

No právě, že si je nechá .. :D

80

Odpovědět

+erorrekNevím jestli to myslíš vážně Groote/erorrku, ale klidně si to vnímejte po svém, že to jsou peníze z lítosti (což jim někdo dát tak může, ale stejně tak jim ty peníze může někdo dát ne z lítosti ale ze sdíleného nadšení pro danou věc apod.) , protože půjde (mělo by) jít o jednorázovou záležitost. Dostanou peníze, vybudují pořádné fitko podle svých představ a konec. V této fázi už snad i vám bude připadat, že tu lítost skutečně nepotřebují :D .

Jinak za mě video bezva, tentokrát mi to dalo i více než zajímavé informace. Myslím, že jsem měl stejný problém jako Destin s díváním se na takové lidi. Ta lítost je snad instinktivní každému kdo to myslí dobře, ale to je právě to co ti lidé nechtějí.

71

Odpovědět

Přesně tak, jsou to darmožrouti!

13
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)