Jak si vybrat kolínskouSmarter Every Day

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 76
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:104
Počet zobrazení:8 757

Tento díl Smarter Every Day bude osobnější než obvykle. Destin v něm ukazuje, kolik práce si dokáže dát s tím, aby se zalíbil své ženě. Také při tom demonstruje a vysvětluje využití vědeckých metod při pokusech.

Přepis titulků

Ahoj, já jsem Destin, vítejte u Smarter Every Day. Můj kamarád Ben má novou hračku. Takže to zkusíme natočit tímhle. Chceme to jen zkusit. Tak to ukaž. Mám stát tady? Jdeme na to. Dnes vám řeknu, jak jsem si vybral svoji kolínskou, svoji mužnou vůni. Udělal jsem to pomocí vědecké metody.

Udělal jsem to ze zajímavého důvodu. Čich je spojený s pamětí. Třeba tady jsem dřív lovil a vůní mi to připomíná dětství. Docela zajímavé. Nejspíš to znáte, zimolez vám připomíná babičku a podobně. Dnes vám ukážu, jak jsem si vybral kolínskou. Protože přece chci být atraktivní pro svoji ženu. Jdeme na to.

Hypotéza. Protože lidé mají rádi různé vůně, mělo by jít vědecky testovat, jaká vůně se nejvíce líbí mé ženě. Tu pak můžu nosit pořád a snad u ní vyvolat vzpomínky na sebe, když s ní nejsem. Nejdříve musíme vymyslet, jak tento pokus provést. Na internetu jsem hledal, které kolínské se ženám líbí nejvíc. Našel jsem nějaké na Googlu, ale došlo mi, že jsou ovlivněné marketingem.

Místo toho jsem tedy šel na Two X, abych zjistil názory žen o jejich mužích. Byly to dobré předběžné údaje. Ale pak jsem šel na Facebook Smarter Every Day a ptal se, jakou kolínskou máte nejradši. Tam jsem viděl jasné favority a říkal jsem si, že nechci vonět jako všichni ostatní. Bylo tam přes 300 různých kandidátů z 800 komentářů. Zjevně si nemůžu dovolit koupit všechny.

Jestli jste si nějakou kupovali, víte, že tento pokus bude drahý. Překvapilo mě, že jsou stránky, které kupují kolínskou ve velkém a prodávají po malých dávkách. Ale 200 kolínských je pořád na vyzkoušení moc. Tak jsem požádal svého kamaráda Willa Leahyo, aby mi dal data do jednoho grafu. Zjevně se ženám více líbily vůně na levé straně grafu. Takže jsem samozřejmě chtěl více vzorků z této strany.

Ale také to mohlo být způsobené lepším marketingem. Aby to tedy bylo fér, vybral jsem i méně populární kolínské. Jakmile jsem vybral jen ty zajímavé kandidáty, už bylo možné je otestovat za 6 měsíců. Tady jsou. Je to široké spektrum. Jsou tam drahé, levné, populární i méně známé. V tuto chvíli bych se vsadil, že si moje žena vybere jednu z těch populárních.

Když lahve přišly, zjistil jsem, že jsem zaujatý kvůli jménu. Například jedna se jmenovala Objevitel, a to se mi líbilo, takže jsem chtěl, aby vyhrála. Samozřejmě jsem se musel zaslepit. Každé lahvičce jsem přiřadil číslo a zapsal si ho. Potom už to byla jen surová věda. Během tří měsíců jsem náhodně zkoušel kolínské a psal si její reakce. Nechtěl jsem, aby to čekala, takže jsem někdy nepoužíval žádnou.

Možná by jinak popis odbývala. Po čtyřech měsících mi zbyly dva favoriti. Pro běžného Destina a pro vyparáděného Destina. Což znamená, že už stačí vytvořit podmíněný reflex. V říjnu jsem navštívil Peru. Než jsem se ale vůbec dostal do letadla, přišla mi tahle zpráva a k tomu hovor.

Jo. Takže tohle je ta správná. Dnes ráno připravovala děti do školy a chtěl jsem ji vyzkoušet, aby její reakce řekla vše. Moment pravdy. Kolínskou teď neukážu. Jen si ji nanesu. A teď tě nechám si čuchnout. Hezká vůně.

- Je to ta nejhezčí? - Je. - Líbí se ti? - Líbí. Neřeknu vám, která to je, protože ta je hlavně naše. Ale řeknu vám, že ze všech, které jsme zkoušeli, nebyla mezi nejpopulárnějšími. Ale byla na našem seznamu. Když jsem byl v Peru, vplížil jsem se do ložnice a nanesl jsem vůni, kterou jsem hledal měsíce na polštář.

Co se pak stalo? - Připomnělo mi to tebe. - Když jsem byl v džungli na jiném kontinentu. Takže to byl ten důvod, vytvořit si vzpomínku, která by trvala, až odjedu. Takže teď vezmu tuhle vůni do sejfu a nasprejuju ji na závěť, kdybych zemřel.

Dělám si srandu. Nevadí, když všem ukážu, jak se holím? - Nevadí, můžeš jim to ukázat. - Můžu? - Ale buď oblečený. - Cože? - Až jim to ukážeš. - Protože se holím ve sprše? Jo. Tento díl Smarter Every Day sponzoroval Harrys.com.

Je to skvělý produkt. Dřív jsem se holil jednorázovými žiletkami, ale tohle je za stejnou cenu a daleko lepší. Kdybyste chtěli podpořit Smarter Every Day, navštivte Harrys.com a použijte promokód smarter. Dostanete slevu na žiletky. Jsou skvělé, nejsou moc lehké a balení vypadá skvěle.

Mně se líbí. Kdybyste chtěli lepší holení, tyhle žiletky se vyrábí v Německu a je jich pět. Jděte na Harrys.com, použijte promo kód smarter a věřím, že budete spokojeni. Kupoval jsem si je totiž už před tím, než mě začali sponzorovat. To je všechno. Promo kód smarter, dostanete slevu. Je to skvělý dárek. Já jsem Destin, vy jste den ode dne chytřejší, nebo dnes možná spíš voňavější.

Mějte se. Uvidíme, jestli mě stihneš. Můžu? Jdeme! Je to úžasné, ale já udělám tohle. Jo, to je ti daleko bližší. Hloupost. - Byla to sranda? - Jo. - Bylo to zajímavé?

- Hodně zajímavé. Tak to máme. Chceš něco říct nakonec? Možná je to tím, že jsem těhotná. - Máš pravdu! - No... Asi. - To je taky faktor. - Malá připomínka. Máme víc proměnných. Možná to za půl roku budem dělat znovu.

Komentáře (9)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Přísloví 5:18 Buď požehnán tvůj zdroj, raduj se z ženy svého mládí,

30

Odpovědět

Tolik času a usílí a přitom taková blbost :D

131

Odpovědět

Upřímně, většina pánských vůní voní dost na jedno brdo. Ještě že jsou i unisex verze.

34

Odpovědět

2:25 WD-40, díky za tip

660

Odpovědět

xD

21

Odpovědět

2:54 - wd40 - MANŽELKA - Laughed at me; DESTIN - it was worth a shot (I love her laugh) :o)

70

Odpovědět

+RainMakerPleasures - Her comment: First one to try. She enjoys it; My comment: She consistently enjoys it. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

20

Odpovědět

+WreisAwesome, because it's cheap. :D

10