Sněhurka v reálném životě

Thumbnail play icon
52 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:93
Počet zobrazení:4 234
Jak by vypadala Sněhurka v reálném světě? Podívejte se, jak si to představuje Anke Engelke z komediálního seriálu Ladykracher, která kromě moderace sama hraje v podobných skečích.

Přepis titulků

Dobrý den, vy jste Sněhurka? Ano. Kdo se ptá? Posílá vás moje macecha? Jak se to vezme, jsem Doktorka Schlüter-Monheim za Pohádkový les a.s., kde je členkou dozorčí rady vaše zlá macecha, což nemůžete vědět, když jste vypadla za sedmero hor k sedmi trpaslíkům. Protože mě chtěla nechat zastřelit myslivcem.

Nechte si ty pohádky a vezměte na vědomí tohle. Co je to? Výpověď daná zaměstnavatelem sedmi trpaslíkům, snižujeme náklady. Vyhazujete je? To snad nemůže být pravda! Milá Sněhurko, Pohádkový les a.s. musí zůstat mezinárodně konkurenceschopný, v Asii se tři Číňané dělí o jeden kontrabas a tady chce sedm trpaslíků sedm hor?

To nejde! A kdo tu práci udělá? Už jsme zaměstnali pět malých smluvních pracovníků z Polska. To těm malým zlomí srdce. Když už o tom mluvíte, Pohádkový les a.s. snížil pohřebné, blbosti jako skleněné rakve si příště zaplatíte sama. Bože můj. Sněhurka a pět malých polských smluvních pracovníků.

Na to se dá zvyknout. Překlad: _lenkaz_ www.videacesky.cz

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

a pak ze nemci nemaji smysl pro humor XD

50

Odpovědět

Tak jasně....Sedm těžce pracujících trpaslíků nedokáže vydělat tolik peněz, aby nakoupili akcie společnosti Pohádkový les.....

30

Odpovědět

"a pak ze nemci nemaji smysl pro humor XD"

spravne:
.............. nemci nemaji smysl pro humor .....

123