Turné One DirectionSNL – Saturday Night Live

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 15
76 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:446
Počet zobrazení:7 048

Za dobu své kariéry pobláznili chlapci z One Direction miliony dívek po celém světě. Na koncertním turné však potkají i věrného fanouška, kterého ztvárnil Paul Rudd.

 

Přepis titulků

- Moc vám děkujem! - Díky! Panebože, zbožňujem One Direction! Nejradši mám Liama, protože je tak roztomilej. Byla jsem tak nadšená, až jsem skoro omdlela. Jestli miluju One Direction? Já ti nevim. Je Liamova nejoblíbenější barva fialová? Jo, je. DAN CHARLES NEJVĚTŠÍ FANOUŠEK ONE DIRECTION Celou noc jsme tancovali na nejlepší píseň všech dob.

Věděla jsi, že Liam se bojí lžic? No není to blázínek? Jo, a čím jí polévku? Ty seš tak vtipná. Mám tě rád. Na tři, jak se jmenoval Louisův první pes? Ted. Tys neodpočítal.

- Vezmu si Zayna. - Hele, nerad ti to říkám, ale pleteš se. - Vím, co má Zayn rád, a ty to nejseš. - A ty si ho vzít chceš? Ne. Mám ženu a děti. Takhle se mnou nemluv, jsem dospělák. Seš divnej. - Kdo je tvůj oblíbenec? - Mám ráda Nialla, protože je blonďák. To je zvláštní. Protože je od přírody brunet. Barví si vlasy.

Ou, o ou, dej si fakta dokupy. - Hej, víš jakou jejich písničku miluju? - Jakou? - Eyes like fire. - To není jejich písnička. Měla by být. Napsal jsem ji. Pro One Direction. Vsadím se, že se jim nebude líbit. Když řeknu Harry, řekněte Styles! - Harry!

- Styles! Když řeknu One D, řekněte Irection. - Harry! - Styles! Haló. Manželka právě porodila. Dáme mu jméno Zayn! Počkej, počkej, je hravý? Dáme mu jméno Niall. Panebože, to jsou oni! - Mohli...mohli byste mi dát autogram?

- To je pro vaši dceru? - Ano. - Super. Jak se jmenuje? - Jmenuje se Dan Charles. - To je moc hezké jméno. Kde to mám podepsat? Jo, tady. Podepiš se mi přes celý záda. DAN CHARLES NEJVĚTŠÍ FANOUŠEK ONE DIRECTION Překlad: TimTam www.videacesky.cz

Komentáře (20)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tak tohle mi o 300% zlepšilo dopoledne :D:D Paul Rudd je neskutečnej :D

625

Odpovědět

Vsadim se, ze ty holky ani neutusili kdo to je Paul Rudd :D

622

Odpovědět

mne je len smutno a nevoľno pri pomyslení, koľko ľudí počúva to hudobné dno.

4432

Odpovědět

co je jako hudební dno?!? jako co se nelíbí tobě je špatný, nebo to co není zažitý jako klasika je dno?, hele feajere poslouchám co jede v rádiu, když se nesoustředim na slova tak to zní fajn, na paření po deseti pivech a pěti vodkách je to ještě víc fajn a bavim se ať už to je jakýkoliv.....

3051

Odpovědět

+Rhadesno usudzujem to asi podľa toho, že tá skupina okresava estetické prvky, prispôsobuje sa majorite, ich skladby sú ladené na komerčné účely, texty a samotná hudba je primitívna bez akejkoľvek hudobnej hodnoty, koniec koncov rovnako ako každá masová kultúra. Mám pokračovať?

A nemusí ísť o klasiku, ale keď sme už pri nej:

http://www.youtube.com/watch?v=Aln6DztAsMQ
http://www.youtube.com/watch?v=QJO3ROT-A4E

akosi to nedokážem tolerovať a považovať za rovnocennú hudbu (dokonca ma nepresvedčili ani tie umelo dotvárané hlasy :( )

216

Odpovědět

+RhadesPoke: Připomínáš mi jednoho mého sploužáka který má pro posouzení kvality hudby vzorec: "Čím míň lidí to poslouchá tím je to lepší." Když sem to slyšel poprvé měl sem sto chutí říct mu něco né moc pěknýho...

One Direction nijak nežeru ale nevadí mi a nemám tendenci přepínat stanice kdykoliv je začnou hrát v rádiu. A ta vrstva lidí která je začíná naprosto bezdůvodně hatovat kdykoliv se objeví něco co s nima má souvislost, mi už začína lézt celkem solidně krkem.

Je super že od hudby něco očekáváš, nechceš, aby byla neoriginální, přemýšlíš o ní, ale zkus se smířit s tím že né všichni sou jako ty. Někdo prostě bere hudbu jen jako něco u čeho se odreaguje nebo tak, a k tomu nepotřebuješ nemainstreamovou hudbu, která má nápad. Hudba je taky o respektu vkusu toho druhýho...

3511

Odpovědět

+RhadesHOMIN, konečně nějakej inteligentní názor. Jinak např. u jejich písničky Story of my life se podle mě ani nedá říct, že je to dno, nemusí se někomu líbit, ale podle mě je to jejich nejlepší písnička, kvalitní písnička.

88

Odpovědět

+RhadesHOMIN:

neviem z kade si vydedukoval, že pokladám skladby za dobré len vtedy, ak majú menšie publikum a sú strannejšie, nie je to pravidlo, ale áno, človek zriedka natrafí na kvalitné kúsky v mainstreame

môžem ti tu dať vivaldiho ktorého pozná mnoho ľudí, ale podľa mňa je dosť ošúchaný, opočúvaný a oveľa menej obohacujúci ako iní skladatelia terajšieho storočia

človek sa za kvalitnou hudbou musí naťahovať, ak má väčšie estetické nároky, musí selektovať a ponárať za aj do neznámejších vôd. Rozumiem, že nie každý je ochotný umenie segregovať a že v ňom nedokáže vidieť viac, než len povrchnú stránku komerčnosti a oddych, ktorý v podstate na nič konkrétne neodkazuje, má jednoduchú stavbu a spĺňa objektívnejšie primitívnejšie nároky majority, ale to nemení nič na tom, že to veľa prezrádza o človeku, o jeho nárokoch, schopnosti ponímať zložitejšie celky a schopnosti vyberať si čo žiada namiesto nezmyselného krmenia sa masmédiami.

A bezdôvodné hejtovanie to rozhodne nie je, dôvody som napísal vyššie. Vidieť ľudí, ktorí šalejú za akýmsi umelým ideálom, maskou, ktorá v skutočnosti ukrýva úplne iný účel a všetci tí ľudia to len nasledujú a žerú... to je dosť úsmevne

159

Odpovědět

+RhadesVeskrze vše, co běží v komerčních rádiích si nezaslouží žádný respekt. Je to komerční popík a hudební diktát rádií a hudebních televizí, který se opakuje v pravidelných intervalech 6x denně a normálním posluchačům tak akorát leze krkem. Vše je zaměřeno na vydělávání peněz, nikoliv na hudbu samotnou. Gay Erection pak není hudební skupina s nějakým přínosem, je to uměle vytvořený boy band na vytahování peněz z lolit ve stylu 90. let. Zdejší video na toto téma je ostatně všeříkající: http://www.videacesky.cz/hudebni-klipy-videoklipy-hudba/jon-lajoie-pop-song. Pokud tedy někdo tvrdí, že Gay Erection je hudebním přínosem, pak musí to samé tvrdit o Luneticu, protože obě dvě skupiny vznikly z naprosto stejných důvodů. Totožný umělý projekt je i JB, kterého překvapivě "objevil" rapper Usher v Kanadě jako předpubertálního haranta a vytvořil z něj vlhký sen všech nezletilých pan, aby s jeho pomocí vydělal miliardy. Pravá hudba je někde jinde, kvalitou, přínosem, tak hlavně emocemi nebo nějakým poselstvím. Pokud jste vy komerční ovce jedoucí popík z rádia a ke spokojenosti vám stačí jen dobrý beat a to je vše, pak si jimi buďte, ale je dost jiných lidí, které do zblbnutí opakované sračky z rádií neskutečně serou, a přesně pro ty je JB nebo GE absolutní dno. Nepleťme si tedy haterství s vkusem. Pokud vyžadujete respekt ke komerci (která si ho z principu ani nezaslouží), pak sami nepředvádějte despekt k nekomerci nebo k čemukoliv, co vám Shitropa2 nenaservíruje 2x do hodiny jako největší "hit".

1010

Odpovědět

+RhadesJá si hlavně myslím, že hudbu (nebo filmy, knihy apod., vlastně bych možná řekl, že vůbec nic) nemůžeme dělit "dobrá X špatná", ale jen a pouze "líbí se mi X nelíbí se mi".

(Samozřejmě, že taky říkám, že "tohle je strašná s*ačka", ale myslím pouze jako můj názor, a ne jako obecně platné tvrzení.)

211

Odpovědět

Nepřišel by vám v tu chvíli Paul jako pedofil, když se tak ochomítá kolem dívek takového věku?

1725

Odpovědět

trapárna jako vždy....

850

Odpovědět

Kde je další díl Flamana?

49

Odpovědět

Jak je všechny trolluje :D I say Oned - You say Erection :D

1054

Odpovědět

Co to je za názory? :D a já myslel, že jsme už v civilizovaným světě :D jinak skeč je to povedenej, Paul Rudd je fajn herec :)

948

Odpovědět

Pokiaľ som to pochopil správne tak to je 4x britský bieber ? Ako vidím tak ďaleko sa nepokročilo s hudbou.

3030

Odpovědět

Ehm... Je jich pět :D mám je ráda, ale chápu tě. Taky jsem byla ze začátku hater a Biebera nemám ráda. A to s tou hudbou, je spoustu výborných zpěvaček a zpěváků a pokud si myslíš, že oni mezi ně nepatří, mysli si to. Třeba by se mi nelíbil tvůj vkus (nevím co posloucháš) ;)

815

Odpovědět

+CumberbitchOh prepáč, nebolo vždy tieto chlapčenské skupiny vo štyroch ? Možno som si mal pozrieť aspoň minútu.

46

Odpovědět

Co to je za teploušskej dokument? To mě mělo pobavit jako? best song ever haha :D

1072

Odpovědět

Že je poslouchají holky celkem chápu, ale že je poslouchaj chlapi to vážně nechápu

1676