Snoop Dogg - Ach, Sookie

Thumbnail play icon
50 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:359
Počet zobrazení:5 297

Seriál Pravá krev (True Blood) určitě plno našich návštěvníků zná. Pokud mezi znalé nepatříte, věřte, že je to upírský seriál z dílny Alana Balla (Odpočívej v pokoji). Seriál vysílá kabelovka HBO, a i proto se v něm často objevují sexuální, drsné nebo mírně zvrhlé scény. Nicméně to není seriál, který by chtěl zaujmout jen výše zmíněným. První série se mi velmi líbila a najdete v ní skvělý příběh, výbornou atmosféru a hudbu a v neposlední řadě se také dost dobře zasmějete. Druhá série pro mě byla velkým zklamáním, protože mi přišla od půlky až do konce strašně natahovaná a měla podle mě dost nezáživnou hlavní dějovou linii. Aktuálně běží 3. série a ohlasy jsou zatím pozitivní. Já ji ještě nemám rozkoukanou, takže nemůžu hodnotit. Nicméně jako takové promo k 3. sérii byl natočen tento hudební klip. Autorem je známý rapper Snoop Dogg a v této písni vyjadřuje netradičním způsobem svou lásku hlavní hrdince seriálu, Sookie Stackhousové.

Přepis titulků

Chci s tebou dělat špatnosti. Chci s tebou dělat pořádné špatnosti. ACH, SOOKIE Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz Jak se vede, Sookie?

Tady Snoop Dogg. V Bon Temps jsem jen na jeden den. Pojď ke mně, zlato. Jsem pejsek, kterej nekouše. Haf! Ach, Sookie. Pusť mě do svý hlavy. Ach, Sookie.

Lehnem si do postele. Ach, Sookie. Vyber si borce mýho kalibru. Dělej to za denního světla s Doggem. Ach, Sookie. Nechceš se trochu projet? Ach, Sookie. Už jsi byla v L.A.? Ach, Sookie.

Přidej se na mou stranu. Budem to dělat za denního světla. Bill se nic nedoví. Hej, Sookie, dej si tuhle lahodnou sušenku. Užívej si s Doggem. Upíři si na mě nepřijdou. Uteč z Bon Temps. Potřebuješ pořádnýho pasáka. Úplnýho Dona Juana. Možná dostaneš na holou. Žlutý auta neuměj lítat, tak naskoč do mýho tryskáče. Přečti si moje myšlenky a možná z toho zvlhneš.

Sama si vyber. Já se vážně vyznám. Pak ti objednám gin a džus u Merlotte's. Ach, Sookie. Pusť mě do svý hlavy. Ach, Sookie. Lehnem si do postele. Ach, Sookie. Vyber si borce mýho kalibru.

Dělej to za denního světla s Doggem. Ach, Sookie. Nechceš se trochu projet? Ach, Sookie. Už jsi někdy byla v L.A.? Ach, Sookie. Přidej se na mou stranu. Budem to dělat za denního světla. Bill se nic nedoví. Hlavně mě nešetři.

To nedáš starýmu psovi trochu lásky? Nepodvedu tě jako Eric. Nebudu tě nutit pít mou krev. Sookie Stackhouseová, přece neodoláš Snoopovi. Sam není žádnej chlap. Vyklubala se z něj čubka. O Billovi škoda mluvit. Nemá pravou krev. Snoop je gangster. Kouřím pravej matroš. Jestli se chceš stát upírem, musíš poslouchat. Já tě okouzlím. Určitě už chceš cucat... tyhle oříšky.

Pusť mě do svý hlavy. Ach, Sookie. Lehnem si do postele. Ach, Sookie. Vyber si borce mýho kalibru. Dělej to za denního světla s Doggem. Ach, Sookie. Nechceš se trochu projet? Ach, Sookie.

Už jsi někdy byla v L.A.? Ach, Sookie. Přidej se na mou stranu. Budem to dělat za denního světla. Bill se nic nedoví. Vídíš, Sookie? Měla bys to zkusit na vlastní kůži. Víš, že jsem okoštoval víc kun*iček než tvůj brácha. No jo.

A vem nějakou kámošku. Vlastně... vem svou nejlepší kámošku... Taru. Mám pro ni vajíčka, který ji pořádně nasytěj. A k těmhle vajíčkům dostane navíc sýr a oblohu. Počkat. Je to tak.

Saj opatrně. Saj opatrně. PRAVÁ KREV KAŽDOU NEDĚLI NA HBO

Komentáře (32)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Seriál dobrej ,píseň...hmm...bída z nouzí.

201

Odpovědět

Ty jo proste husty. Nemam vic slov co rict xD a skoda, ze je slabej ten zvuk :(

193

Odpovědět

Ja sice posloucham jiny styl hudby, ale tahle pisnicka me prekvapila :), nevim cim to je ma to v sobe neco zajimavyho.

181

Odpovědět

Ach Snoope, přestaň už ku*va šňupat ten kokain a uvědom si co děláš za hudbu... a pro koho! Je to ostuda, ačkoliv hip-hop už nemůže klesnout hlouběji, na absolutním dně je od té doby co se za rapera považuje i Pitbull.

181

Odpovědět

I’m the Dogg that don’t bite. Woof, woof

180

Odpovědět

Dokonalé!! Tak pohodovou flow jako double G nemá nikdo :) A vy ostatní si naserte :)

180

Odpovědět

No jo snoop :-) jak jinak nez za 1 :-) Naprosto nezajimave :-)Ale jinak si myslim ze hodne lidem se to muze libit.Tak bych to jako ztratu casu nebral BugHer0.Je to vec nazoru. Ale prosim vic rocku :-)

182

Odpovědět

10*

180

Odpovědět

:)) nice.. Mne sa zase pacila 2 seria ovela viac nez 1...

180

Odpovědět

Ale tohle mne přímo bilo do očí.

181

Odpovědět

to Zikato..ale vetsina pisnicek se jen porad opakuje a vsichni to porad zerou...

180

Odpovědět

Seriál znám, a byl sem na ten song zvědavej. Ale nevím nemám z toho dobrej pocit...vlastně jsem si po dokoukání chtěl vrazit pletací jehlici nosem do mozku.
Za jedna.

182

Odpovědět

žánr mám rád, ale Snoopa jsem nikdy moc nemusel. Nevim, nějak mi ten jeho styl nesedí. Seriál dobrý, ale tenhle song není nic převratnýho.

191

Odpovědět

Snoop D.O. double G, seriál neznám. Song OK!

180

Odpovědět

Seriál neznám, ale tohle je prostě děs. Strašně repetetivní, ani nevím o které borce zpívá, protože ta se tam jen párkrát mihne, jinač tam pořád musí ukazovat svůj ksicht. Kdyby se vystříhaly opakované záběry a pasáže písničky, tak to nemá ani půl minuty. O textu radši ani nemluvím.

184

Další