Souboj hackerů

Thumbnail play icon
75 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:217
Počet zobrazení:7 660

Není radno hackovat stránku člověka, který je také hacker. A navíc pokud zná hackování z filmů...

Přepis titulků

S naší stránkou se něco děje. Nesnáším, když to dělá. HACKNUL JSEM TĚ. - KYLE Uvidíme, jak se to bude líbit tobě. Vždyť hackovat neumíš. Umím. Sleduju filmy. Joey se pustil do protiútoku. Sakra, sleduje filmy.

PŘÍSTUP ZAMÍTNUT Kéž bych mohl psát všemi svaly najednou. Nejsem expertka, ale tohle vypadá stupidně. Pravda, potřebuji sluneční brýle. Sakra, používá sluneční brýle! - Co teď? - Přines mi nějaké extravagantní. Moment! Přines mi plášť. - Černý?

- Přijde ti, že se hodí béžový? Promiň. Jde do nás tvrdě, Joey. Neříkej mi Joey, říkej mi Enigmo! - Používá přezdívky. - Chci víc monitorů. Tolik obrazovek... Potřebuji klávesnice. Neprojdeme. Neboj, našel jsem zadní vrátka. Používá podivné hackovací metafory.

To mi může políBIT. - Počítačové vtípky. - Ten NOOB bude PWNED. Trapná internetová hantýrka? To nikam nevede. Mám nápad. Přecházím na zbytečně komplikované rozhraní. Pořád nás blokuje. Jednu věc jsme ještě nezkoušeli. - Ne. - Nemáme na výběr. - Bude to fungovat?

- Mělo by. Ale musím pořádně držet Enter. Lebka... Gif s lebkou. Gif s lebkou. Gif s lebkou! Super. A proč jsi mu hackoval stránku? Nehackoval, zapomněl se odhlásit.

Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (10)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Video ujde ale tady ty poslední dva odkazy v komentářích jako nejlepší a nejhorší hacking scéna daleko lepší!

00

Odpovědět

Nejlepší hacker je Mr.Robot

11

Odpovědět

takle se hackuje v seriálech
https://www.youtube.com/watch?v=PGjLhOhMLXc

30

Odpovědět

Takto sa hackuje vo filmoch!
https://www.youtube.com/watch?v=u8qgehH3kEQ

50

Odpovědět

Kdyby někdo chtěl taky tak zkušeně hackovat jako tito pánové :)
http://www.hackertyper.com/

100

Odpovědět

Děcka, nic proti reklamám, jednak si to zasloužíte a těch 5 vteřin mě vážně nezabije, ale nešlo by to udělat tak, aby se mi po reklamě bylo schopné přehrát video? :-) Protože se mi (a zjistil jsem, že nejen mně) stává, že se po odkliknutí reklamy video načítá, načítá, načítá... a nikdy nenačte. Musím pak aktualizovat celou stránku.

50

Odpovědět

Nesmíš klikat na play dřív, než se stránka/video načte (po reklamě se načítá video znovu = chvilku počkat a play). Alespoň u mě na androidu to tak (ne)funguje :)

30

Odpovědět

Nejlepší jsou ti osmdesátkoví hackeři...
Avšak pozor, ať nehacknete až moc času !!!
https://www.youtube.com/watch?v=fQGbXmkSArs

140

Odpovědět

Kung Fury
myslíš něco takovýho? :D

01