PokušeníSoul Fire Rising (S01E03)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 0
60 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:199
Počet zobrazení:3 131

Třetí díl je pro sérii dosti zásadním - poprvé se tu setkáváme s Adrianem. Pouhopouhým člověkem, který si zoufá nad smrtí přítelkyně, kterou nedokázal zachránit. Jeho slabé chvilky si pochopitelně všimli démoni a snaží se ho přesvědčit, že řešení je na dosah ruky.

Komentáře (22)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

ten požár auta je nemalý výsměch

180

Odpovědět

Tsunami - plný revolver si ládoval pro jistotu.. představ si, že bys musel v tomhle seriálu hrát! Taky bys měl plně nabito a doufal, že to bude stačit.

Teď vážně - první díl zcela o ničem. Druhý díl ukázal náznak příběhu, jakkoliv klišovitého. Třetí díl je ještě horší než první díl - utnul chabý pokus o příběh v druhém dílu, nastavil nic neříkající scénu, která má nulovou vztažnost k jakékoliv dějové zápletce a dokonce i té Lilith tam bylo trapné se ukazovat, tak se radši neukázala... A co se týká na první pohled nenabouraného "digitálně hořícího" (brrrrr) auta... zkuste někdo prosím vymyslet situaci, ve které by on stál venku z auta, jeho dívka vevnitř v autě, auto hořelo a on se k ní nedokázal dostat. Bez popoření zákonů logiky se mi taková situace vymýšlí těžko. To, že chlapec nemá mozek a nenapadne ho jít jinými dveřmi či kufrem.. To chápu jako podmínku pro účinkování v tomhle seriálu a beru to.

Shrnutí: Po první epizodě skepse, po druhé mírná naděje, po třetí odsouzení. (podíval jsem se na počet, nikoliv obsah, epizod které seriál má a pokud se zázračně nezlepší o 100%, tak nemají šanci nic uspokojivě stihnout).

180

Odpovědět

myslela jsem, že se to konečně rozjede, ale chtělo by to vždy ještě jeden paraelní díl co by osvětlil co se vlastně stalo...viz TsunAmi. Nevím jestli na to mám koukat, abych se dozvěděla, že to nikam nevede, nebo na to nekoukakt a tím nemuset mít chuť rejpat. Ale jak tu někteří rejpalům jako jsem já říkají : "tak na to nekoukej nikdo Tě nenutí" budu se toho hesla držet a koukat se dál nebudu. staršně mě štvou ty efekty (bez nich by to bylo tajemnější a lepší...) A vůbec proč to vyhrálo??? A ta slečna z erotického filmu nakonci by měla být anděl?
Ale vlastně možná koukat budu a budu to brát jako součást B-kultu :))) nebo spíš tak C. jsem z toho schizofrení...
Stále doufám, že se tu objeví The Steps. (a překladateli, neber si to osobně, mám jen jiný vkus)

181

Odpovědět

pokus napodobit BlackBox TV? ocividne neuspesny..

181

Odpovědět

Jsem-jeden-z-nich. Ale volil jsem klony a detektiva :-)

181

Odpovědět

S příběhy tohohle typu mám své zkušenosti. Zpravidla mnoho začátků a žádný konec, žádné vysvětlení. Aneb autor měl pár nápadů, které nedokázal spojit v nic rozumného. S takovou můžeme začít točit všichni... Skoro bych se vsadil, že polovinu hlasů dostal seriál jen kvůli herečce z prvních dvou dílů. Nadržená mládež udělá své... Mimochodem. Vážně vám přišla až tak pěkná?
Celkové zpracování také nic moc. Ještě že je to tak krátké. Alespoň nemusím litovat moc času, kterého jsem nad tím strávil. Zařazuji do seznamu seriálů, na které se na tomhle webu nedívám...

182

Odpovědět

Víte co? Mnohem lepší než předtím.. o kousíček.. ty efekty hrozný, ale aspoň docela pěkně zahraný.. :-) 7/10.

180

Odpovědět

Jak to podle prvního dílu vypadalo dobře, tak teď je to fakt slabota. Každopádně bych neházel flintu do žita, může se to ještě rozjet.

181

Odpovědět

Jak napsal Tom, zajímalo by mě, kde je těch 400 hlasů co to sem dostaly :D

181

Odpovědět

Srsly? Prokouk jsem všechny díly, překladu netřeba a je to hovadina.

182

Odpovědět

výborný, negativních komentů si prosím nevšímejte, díky za překlad

180

Odpovědět

No...fakt nic moc...

183

Odpovědět

Načítání pomalý, seká se to, a to mi všechno ostatní jede. Tohle je fakt na nic.

185

Odpovědět

TsunAmi: zřejmě si chtěl napřed párkrát prostřelit krk, podle toho jak držel ten revolver :D

180

Odpovědět

TsunAmi: Ten plnej bubínek sem taky nepochopil no :-D Ale vzhledem k tomu co bylo s seriálu zatim vidět, jsou ty tvoji smradlavci démoni a jejich pohnutky jsou pak uplně jasný. Sbíraj duše pro peklo a sebevrazi tam jdou automaticky a napořád ;-)

181

Další