Soul Fire Rising - kompletní seriál

Thumbnail play icon
83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:268
Počet zobrazení:5 413

Seriál Soul Fire Rising jste si sami vybrali v diváckém hlasování, ale už od prvního dílu u něj převládaly negativní ohlasy. Jelikož je to do jisté míry způsobeno i tím, že je jeho děj hodně kontinuální a samostatně stojící epizody s několikadenními pauzami kazí celkový dojem, rozhodli jsme se zbytek seriálu přidat na náš web naráz. Proto vám nyní přinášíme tento seriál jako celek. Po přehrání dílu stačí kliknout v playlistu pod videem na další díl.

Komentáře (41)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

7. a 8. díl už konečně vypadal nějak zajímavě, nejspíš tomu dám ještě šanci

180

Odpovědět

Dobré. Těším se na další řadu

180

Odpovědět

Hezké, děkuji za komplet řadu. Krásně otevřený konec. 10/10

180

Odpovědět

Hrdlodus:

Díky, poznamenáno a zařídím se tak. Sice máš pár palců dolů, ale realné vyjádření názoru je vždy víc než like/dislike :-)

180

Odpovědět

Viktor: Ztracený čas.

1810

Odpovědět

Děkuji moc za překlad..... tyhle seriály miluji a když se na ně mohu podívat hned a nemusím na to čekat je o to víc lepší :))) VČ.cz máte moje díky :))))

180

Odpovědět

Dobré řešení, lépe by to už asi vymyslet neslo :-) je vidět ze kolektiv z videacesky skutečně děla svoji práci pro své fanoušky, děkuji.

Teď prosím radu od někoho, kdo to již shlédl - pakliže první a třetí dil povazuji za odpad, zatímco druhy za ne originální, ale řemeslně slusny seriál, má cenu se na zbytek seriálu koukat, nebo bych to povazoval za ztraceny čas? Děkuji za názor a radu.

181

Odpovědět

Sakra to je ale konec.. :D

180

Odpovědět

Musím ocenit zpětnou vazbu týmu VideaČesky to se moc nevidí.K seriálu asi tolik, po celkem mdlém začátku se to docela rozběhlo a mělo to docela potenciál stát se hodně dobrým dílkem,který takhle bohužel zůstal nenaplněn....škoda.

181

Odpovědět

10 pro SolamBee a videačesky... lepší se zbavit toho co se nepovedlo hned, než to sebou vláčet delší dobu a kazit si reputaci. Ti co to chtěli a zvolili si to, už radši nehlasujte.

1814

Odpovědět

respekt...

180

Odpovědět

SolamBee: super řešení díky, patřím k těm kteří si nejradši pustí celou sérii seriálu o 40 minutách na díl v kuse, takže mě nikdy nebaví čekat na jednotlivé epizody, navíc mě tenhle seriál bavil.

180

Odpovědět

Trošku zvláštní seriál, co do technické kvality patří rozhodně k tomu lepšímu a i když mě nezaujal tolik jako třeba RCVR. Oceňuji, že jste ho neutli v půlce, ale dali takhle hezky všechno najednou. I tak mi ale moc nedává smysl a u spousty momentů jsem si říkal wtf?

180

Odpovědět

Jsem moc ráda, že jsme se s vedením nakonec dohodli na tomhle kroku - osobně si myslím, že to bylo nejlepší možné řešení situace. Moc oceňuju veskrze pozitivní zpětnou vazbu tady.
Konec je otevřený, ale vzhledem k tomu, že už nějaká doba uplynula, to na druhou řadu moc nevidím.
comicser: Dobré uši. S Raumem a jeho huhňáním jsem měla v rámci překladu největší problém.

180

Odpovědět

Hele a teď fakt respekt týmu VČ, jeden z mála webů, kde nejen dělaj dobře svojí práci, ale pečlivě projíčítají ohlasy a jednají podle toho, tendle ústupek nebyl poprví a snad ani na posled, jste super! gj

180

Další