Špinavé prádlo

Thumbnail play icon
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:2 058
Počet zobrazení:22 522

Thomas Jane, představitel hlavní postavy ve filmu Kat (The Punisher) z roku 2004, natočil tento desetiminutový snímek na počest svého oblíbeného komiksového hrdiny. Nalijte si sklenku whisky a podívejte se, jak se mu to povedlo.

Přepis titulků

MŮJ SYN JE PREMIANT. HRDĚ VYUČOVÁN DOMA. Tati? Tati? Tady! Promluvíme si s tou děvkou. -Kam zdrháš? -Už jsme si kvit! No tak! Nebudeš přede mnou přece utíkat. - Už se stalo. - Říkám ti, že ne, ty děvko! Rozumíš? - Jdeme!

- Ne! Ne! Ne! Sežeň mi kurva ty prachy! Jdeme. - Věděl jsem, že tu budeš. Nezahrávej si se mnou! - Ne! Ne! Ne! Proboha! Ne! Hele, koho tu máme. Chyťte ho! Teď jsi na to sám.

Co tu chceš? - Pamatuješ si nás? - Nechte mě! Kam se poděl tvůj starší brácha? Co to kurva je? Chodíš po mojí ulici? Tak musíš zaplatit. Jsou dva způsoby jak odtud pryč. Buď děláš pro mě, nebo máš smůlu.

Nebudu pro tebe prodávat drogy. Zbožňuju toho kluka. Doufal jsem, že to řekneš. - Ne! Ne! - Naval, kluku. Pomoc! Pomoc! Pomoc! Pomoc! Co tu kurva děláš?

Peru prádlo. Máš rád život? Obvykle jo. Vypadni kurva odsud, chlape. Nikam nepůjde. Bourbon je ve slevě. - Bez vodky? - Šest měsíců ani kapka. Zkurvený zvířata.

Chtěl bys zakročit, co? Před pár lety jsem stál na tom stejným místě jako ty. Díval jsem se ze dveří… Jedinej rozdíl byl, že venku byla malá holka. Co jsi udělal? Šel jsem tam. Tři roky v Iráku bez zranění. A pak doma tohle…

Pořád se někde válčí. Proč se kurva snažit? To je moje motto. Kdyby je bůh dneska zabil, zítra je nahradí pět dalších. A nic to nezmění. Svět spěje k záhubě, kamaráde. Aspoň mám sedadlo v první řadě. Dolar padesát za džus. Flašku Jacka.

- Řekni to, nebo tě podříznu! - No tak! Řekni to! Stačí říct ano! Máš na výběr. S náma, nebo proti nám. Dělej kluku, řekni ano! Stačí říct ano. Máme tu kurva problém! Kurva! Pomoc!

Naser si, kurva! Víš, jaký je rozdíl mezi spravedlností a trestem? Co? Pomoc! Pomoc! Pomoc! Naser si! Promiň. Promiň.

Ne! Hej, pane! Tohle vám vypadlo. Nech si to. Stejně je v něm díra. Překlad: Serpent www.videacesky.cz

Komentáře (52)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tomu říkám opravdu festovní lahev, už jsem jen čekal až s ní začne odrážet kulky, odolná je na to očividně dost. :-D

03

Odpovědět

proste normalni flaska :D S tou vydrzi je to spis realny, nez s rozbitim pivni flasky o hlavu :D

10

Odpovědět

Kamarádovi jsme dali k jeho třicátinám 3 litrovou láhev Jacka a můžu říct, ta lahev je normální zbraň, takový malý 4,5kg kyj. I prázdná láhev vážila 1,5kg, pořádný bytelný sklo.

00

Odpovědět

>tfw desetiminutovej kraťas je stonásobně lepší než film Punisher s TJ... T.T

150

Odpovědět

Super soundtrack... :D

290

Odpovědět

Batmanuv soundtrack ;-)

00

Odpovědět

Možná se divíte, ale dávám po tý dlouhí době zase 10/10. Podíval sem se na to video znova i když sem věděl o čem je a zase mě to nadchlo.. Dobré to bylo , ale lepši by byl celý film. Díky za překlad Videa Česky... :-)

271

Odpovědět

Nějak podobně bych přál dopadnout všem machrům co vyhledávají problémy a povyšuji se na slabší. Dokaď nenarazí, tak se nepoučí !

271

Odpovědět

Odpoved na otazku “jaký je rozdíl mezi trestem a spravedlností” je uplne jasna. Je to v tom klipu. Punisher vykonava trest (zmlaceni) a stetka spravedlnost (upaleni za predesly ciny). :) Jinak ten make-up toho kluka na konci se moc nepovedl, ale jinak povedeny.

241

Odpovědět

Ještě k flašce Jacka... To se jednou takhle jeden kámoš vsadil s báchou že jí rozkřápne hlavou... o hoďku půl hoďky později si odnášel 7 stehů z pohotovosti :D

281

Odpovědět

Úžasný jen je škoda, že už sem to viděl na csfd

198

Odpovědět

Odpověď na jeho otázku "jaký je rozdíl mezi pomstou a spravedlností" tam sice nezazní, ale pochopil bych, že jediný rozdíl je v tom, kdo tě potrestá. Jinak dobrý video :)

194

Odpovědět

Neni to pomsta, ale trest - punishment, to je velkej rozdil.

211

Odpovědět

Zvládla jsem to i s miskou čokoládovýho pudinku, ale konec mě teda zklamal.. Nejdřív jsem se nedozvěděla klišé-drsňáckou odpověď na ústřední otázku a pak přišla neznalcům (jako jsem já) nic neříkající scénka s "lebkou" v hlavní roli s užaslým klukem, mimochodem mistrem bleskové regenerace. Snad radši aby to skončilo ještě předtím, než ta holka hodila zapalovač - ať si divák konec domyslí. Ta otázka by taky pak vyzněla jinak.

2344

Odpovědět

Moc hezké. Dal bych si dalšího Punishera .) Ona 2jka byla celkem slabota a jednicka sice zadnej extra skvost taky nebyla, ale mam ji rad hlavne souboj s rusakem :) To je pecka :)

191

Odpovědět

To jako fakt tohle je nejlepší video měsíce? Hodnocení 9,54? Vážně?! Já nevím, sice komiks neznám, herce neznám, ale to by snad u takhle dobře hodnocenýho kraťasu nemělo vadit, ne? A abych nezapomněl, upalcujte můj komentář k šedi. :D

2171

Odpovědět

nejlepší reklama na Jacka Danielse :D

302

Odpovědět

Sem hrdá na Jacka Danielse

233

Odpovědět

Muselo to bejt tak morbidní ? :DD

2124

Další