Spoiler Alert #1: Dobrá manželka

Thumbnail play icon
52 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:121
Počet zobrazení:3 631
Dnes jsme si přichystali novinku pro všechny fanoušky seriálů. Jedná se o americkou webovou talk show, jejímž moderátorem je novinář Michael Ausiello. Ten je známý hlavně svou vášní k televizním seriálům, o nichž zjišťuje nejrůznější podrobnosti a poté se o ně podělí i se svými čtenáři. Michael spustil svou talk show za pomoci serveru TVLine.com a každý týden si zve osobnosti spojené s určitým seriálem. Povídá si s nimi hlavně o tom, co čeká televizní diváky v nejbližších epizodách, a neváhá přihodit i pár zajímavých informací ze zákulisí. Další součástí pořadu je i divadlo, ve kterém vám komediální herci dosti svérázným způsobem zahrají reálnou scénu z nadcházející epizody vybraného seriálu. Dnes vám Spoiler Alert! přinášíme poprvé. Po zhlédnutí show hlasujte v anketě pod videem, jestli byste stáli o pravidelný překlad. Děkujeme. V dnešním díle uvidíte: Host týdne - Matt Czuchry Matta pravděpodobně budou znát převážně divačky Gilmorových děvčat. V nich si zahrál Logana. Poznají ho ale i diváci Dobré manželky, ve které ztvárňuje roli Caryho. Právě o tomto seriálu se Matt rozpovídal. Také se mluvilo o filmu Gilmorova děvčata. Vznikne či ne? Divadlo Spoiler Alert! - scéna z Her o trůny

Přepis titulků

Vítejte ve Spoiler Alert!, kde mluvíme o seriálech, kterými jsme posedlí. Máme tu Matta Zuchryho z Dobré manželky a klip z jeho návratu do seriálové firmy. A dáme si info o filmu Gilmorova děvčata, který by už měl být skoro dotočený. A dvě komediální hvězdy nám zahrají scénu z aktuální epizody Her o trůny. - Vítejte, pane Zuchry. - Díky, váš web je můj nejoblíbenější. - Proč jsme ho nepozvali už dřív? - Měl až moc práce. Mám vás oba dva rád a taky vaši práci na mém oblíbeném webu. Díky za pozvání. Díky, že jste přišel.

Cary se vrací do Lockhart & Gardner. Tedy až v té epizodě z 22. dubna. CBS vypustila jednu scénu. To je jen zvěst. Jisté je, že nastanou velké změny v jeho kariéře. Je to úleva? Mně se ulevilo, protože jste poslední dvě řady neměl co dělat. To, že jste šel pracovat k "nepříteli", byl dobrý zvrat, ale chci vás zase ve firmě. Ten příběh se státním návladním měl trvat jen 6 dílů. Měl skončit na začátku druhé řady, ale pak se to roztáhlo na dvě série. Výhoda toho příběhu bylo to, že Cary tak trochu vyspěl. Byl to ambiciózní drzý floutek, ale teď je už o něco vyzrálejší.

Kdyby se do Lockhart & Gardner skutečně vracel, bylo by zajímavé sledovat, jak by to otřáslo všemi ve firmě. Mnohem déle byl mimo tu firmu než v ní. Jaká by byla Peterova teoretická reakce na to, že se Cary vrací zpět? To, co mám rád na vztahu, který jsme si s Chrisem mezi našimi postavami vybudovali, je to, že se k sobě chovají jako otec se synem. Peter podle mě chápe, že se Cary pochlapil a pak byl degradován. A on chce něco víc.

Část Petera rozumí tomu, že pokud Cary odejde, bude mít důvod. Cary je pořád ambiciózní, a když nedostane to, co chce v kanceláři státního návladního, půjde jinam a Peter to chápe, což je na jejich vztahu skvělé. Nemyslím si, že by tím jeho vztah s Carym skončil. Taky by se vytvořila nová dynamika mezi Carym a Willem. Před pár díly se snažil Willa dovést k zoufalství. Pokud se vrátí, tak přesně tohle je na tom seriálu skvělé. Na konci třetí sezóny se neuzavřou pouze rozjeté příběhy, ale zároveň se tvoří nové.

Takže dopad toho, co jste říkal o zoufalství, vytvoří napětí mezi těmito postavami, což zase nastolí novou dynamiku. A pak samozřejmě uvidíme, jak se Cary vmísí mezi Aliciu a Petera. - A je tam také Kalinda. - Bude mít Cary s Kalindou nějaké scény? Moc toho mezi nimi už nebude. Ačkoliv Kalinda dostane skvělé scény v posledním díle. Bude v ní několik nových dějových linek s Carym, Kalindou a Peterem.

- Bude to skvělý díl pro Kalindu. - Můžu vás na chvilku přerušit? - Jo. Spoiler Alert! vám přináší divadlo se dvěma shakespearovskými herci. Ti předehrají scénu z nové epizody Her o trůny. - Máš ten seriál rád? - Dnes ho uvidím prvně. Tohle pro tebe tedy bude premiéra. Kouknem na to. Divadlo Spoiler Alert! Nadcházející scéna z Her o trůny. Ty zrůdo!

Myrcella je má jediná dcera, myslíš, že ji nechám prodat jako děvku? Myrcella je princezna, někdo by mohl říci, že se pro to narodila. Nenechám tě ji poslat do Dornu, já byla poslána Robertu Baratheonovi. - Dorne je pro ni nejbezpečnějším místem. - Zbláznil ses? - Martellovi nás znají. - Proto je potřebujeme svést! Potřebujeme jejich podporu ve válce, kterou začal tvůj syn. Bude rukojmím! - Asi jo. - Tohle ti neprojde! Myslíš si, že kus papíru od otce tě udží v bezpečí?

I Ned Stark měl kus papíru. - Už se stalo, sestro. - Ne! - Nemůžeš to zastavit. - Neeee! Jak moc bude Myrcella v bezpečí, pokud město padne? Chceš, aby ji znásilnili? Nebo zabili jako targaryenské děti? Nemysli si! Napíchnou její pěknou hlavinku na kůl hned vedle té tvé. Vypadni! Ne! Toto byla scéna z epizody Her o trůny!

Divadlo Varování: spoilerů! - Tohle je Hra o trůny. - Máme větší rozpočet než HBO. Měli jste tam draky a trolly. Překvapilo mě, že TVLine má tak velký rozpočet. - Gratulujeme vám k vaší knize. - Díky moc. - Vy a váš bratr jste právě vydali memoáry z dětství, že? - Povězte nám o ní. - Jo, napsal jsem ji s bráchou Mikem. Jmenuje se Bratři nadosmrti.

Je to sbírka povídek, poezie a úvah. Může si ji přečíst člověk jakéhokoliv věku, protože je o vítězstvích i prohrách v životě. Jaké z toho máte zkušenosti? Doba, po kterou jsem psal knihu a točil Dobrou manželku, byla skvělá. Ta práce byla až překvapující. V té knize jsou parádní fotky z dětství. Máte nějaké, které jste tam radši nedával?

Společně s bratrem jsme prošli ty staré fotky a hledali jsme určité emoce, které jsou na těch fotkách zachyceny. Je tam vidět radost z dětství. A taky to, že jsme žili okamžikem. Jako dospělí jsme vystresovaní prací a povinnostmi. Jako děcko nad tím nepřemýšlíte. Využíváte svou fantazii. Námi vybrané fotky oslavují to, jak se máme s bratrem rádi. Ukazují radost z okamžiků na těch fotkách.

Povězte nám něco o filmu Gilmorova děvčata, který už se dokončuje, že? - Čeká nás ještě týden natáčení. - Pořád se vás na to ptají? Lidi to měli rádi, velice si ten seriál oblíbili. Hlavně matky, které to sledovaly se svými dcerami. To nejlepší na seriálu je, když se postavy a zápletky stanou součástí vašeho života. proto jsem se stal hercem a napsal knihu. Strašně rád vyprávím příběhy.

Lidi se mě na to ptají dodnes. Díváte se na Lauren Grahamovou ve Famílii? Díval jsem se, i když Dobrá manželka byla ve stejném čase. Můj kamarád Sam Jaeger v tom taky hraje. Je to skvělý seriál. A dělají na něm i lidé, kteří dělali na mém bývalém seriálu Friday Night Lights. Mám ten seriál rád a Lauren v něm odvádí dobrou práci. - Díky, že jste se stavil, Matte. - Díky za pozvání. Cením si toho. A zatímco pobeží titulky, pustíme si nepovedené scény z našeho divadla.

Páni! Tohle je šílený Další troll. - Tenhle byl drahý. - Bože! Překlad: Jackolo www.videacesky.cz

Komentáře (14)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nechápu to odsuzování čehokoliv na Prima Love. Dobrá manželka je moc dobrý seriál. Sleduji a jsem nadšená. Název je možná pro někoho zavádějící, seriál je totiž z právnického prostředí. A pravda, nový vysílací čas není moc dobrý.

181

Odpovědět

Budou teda další? :)

181

Odpovědět

Flashka: Uznávám, že nezajímá, ale protože se show každý týden věnuje aktualitám, nechtěl jsem překládat něco s atraktivnějším hostem, co je dva měsíce staré a kde se mluví o dvou měsících starých epizodách.

182

Odpovědět

není dobrá manželka náhodou něakej nesmysl co dávaj o pulnoci na priima love? :D to tady vážně musí bejt? To určitě hodně lidí zajímá

185

Odpovědět

co to je za kravinu zase?

184

Odpovědět

Tak pokud by vám to pomohlo v rozhodování, tak v další epizodě se mluví o Revenge, Once Upon a Time, Scandalu, Smashi a o osudu Private Practice.

191

Odpovědět

V Gilmorkách byl můj oblíbenec :)

191

Odpovědět

lol 50% ano 87 50% ne 86 :D

181

Odpovědět

Táto talk show je výborná, niektoré diely sa oplatia pozrieť. A ako píše Jackolo je to hlavne pre fanúšikov daných seriálov. Takže, ako úvodnú časť ste nevybrali práve najlepšiu, pretože divácka základňa seriálu nie je u nás veľka :P Určite by sa ale oplatilo mať preložených viac častí, takže za mňa áno.

181

Odpovědět

Nudáááááááááá. žiadne nové alebo zaujímavé informácie.

181

Odpovědět

Možná by se slušelo dodat, že tohle nemá být primárně zábavná talk show. Je spíše pro skutečné fanoušky seriálů, kteří se odsud mohou dozvedět, co je v jejich oblíbených seriálech čeká. Proto k tomu nepřistupujte jako k talk show Conana nebo Craiga.

191

Odpovědět

Když budou mluvit i o seriálech který znám tak ano, chci další díly :D

193

Odpovědět

No teda popravdě vypnul sem to po 2 minutách koukat na 8 minut monotonního mluveního ? Pozvou si mě tam taky řekl bych jim zajímavější věci . Nehodnotim nechci dávat 1 . Radši se na netu kouknu na reprízu Uvolněte se prosím a ještě se zasměju :)

183

Odpovědět

prečo mám pocit že video a zvuk nie je zosynchonizované ? :D tak pomaličky otvára ústa a predsa ho počujem rýchlo rozprávať :D :D :D

181