Bradley Cooper podruhé u Craiga FergusonaThe Late Late Show with Craig Ferguson

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 45
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:386
Počet zobrazení:8 329

Nedávno ke Craigovi opět zavítal jeho dobrý kamarád Bradley Cooper, který si zahrál v novém filmu Strážci Galaxie. Z rozhovoru se například dozvíte, jak Bradley voní a také spoustu tipů na seriály. Oba pánové jsou totiž fanoušky mnoha seriálů, tak není divu, že toto téma nevynechali a byli k nezastavení.

POZOR! ROZHOVOR OBSAHUJE SPOILERY NA 4. ŘADU SERIÁLU HRA O TRŮNY!

Poznámky: Zmiňovaný Sean Bean hrál v seriálu Hra o trůny Eddarda Starka. Další jméno, které zaznělo, je Dinklage, což je příjmení herce, který hraje Tyriona Lannistera.

Přepis titulků

Pane Coopere... - Pane Coopere... - Pane Fergusone... Rád tě vidím! Vypadáš dobře, uvolněně a lahodně voníš. - Jako polévka. - Trochu jo. Vaří tvoje máma polévky? Určitě máš polévky rád. Máma polévky moc nevaří. - Fakt ne? - Ale babička jo. - Jakou třeba?

- Minestrone. - Jasně... Vidíš?! - Dobře, no... Já ho prostě znám. Ten film vypadá dobře. Jak ses nacpal do toho kostýmu? - Tvoje reakce mluvila za vše. - Nevěděl jsem, kdo jsi a co se děje. Tohle budeš muset vypípnout, ale v duchu jsem si říkal: "Co to ku*va je?" A pak... Vlastně bys to neměl vypípnout, protože to je bezprostřední reakce. - Jo, nedělej to.

- Jsi rasista! - Je přísnej. - Jo, to je. O co jde? Uniklo mi, jak to vzniklo. - To, že je rasista? - Jo. Prostě nemá rád lidi, kteří nemají rádi jeho. Začalo to tím, že nemá rád Skoty. Tobě Skoti nevadí, že ne? - Já je zbožňuju. - Fakt? - Jak moc je zbožňuješ? - Gery Butler je super. Jo, máš pravdu.

To je všechno? - Ne. Ještě 007. - 007? Sean Connery, jasně. Ve Skotsku mluví všichni trochu jako on. - Umíš napodobit Seana Conneryho? - Ani ne. Řekni, co mám říct. "Moneypenny, byl bych rád, kdyby sis sundala šálu." No tak! To zvládneš. "Moneypenny, byl bych rád, kdyby sis sundala šálu." To není špatný.

- Nic moc. - Ne, bylo to dobrý. Spíš to znělo jako Jimmy Stewart nebo tak něco. - Jimmy Stewart by byl dobrý James Bond. - Byl by úžasný! "Hezky si odlož tu z-z-zbraň." Každý někoho umí napodobit... - A nebylo to domluvený. - Ne. Skoro každý umí někoho napodobit. - Ty umíš Jimmyho Stewarta a já Seana Conneryho.

- Jo. - Ještě umíš dobře napodobovat němčinu. - Němci by s tebou asi nesouhlasili. - Němci... - "Takhle ani náchodou nemlufíme." To je tím, že jsem jako malý viděl seriál Hogan's Heroes. - Pamatuješ si ho? - Jasně. - Byl to dobrý seriál. Takový by dneska už nepovolili. - Já měl radši McHale's Navy. No jasně! To byl taky dobrý seriál. Co aktuálně sleduješ v televizi? - Paničky z Beverly Hills? To by mohlo být něco pro tebe. - Proč? Nevím.

Jen si z tebe dělám p*del. Na televizi koukám hodně. Viděl jsi The Fall? - Ne, neviděl. - Má to šest epizod. Znáte to? - Hraje tam Gillian Anderson a ten chlápek z Padesáti odstínů šedi. - To jsem neviděl. Měl bych říct jeho jméno, ale neznám ho. Omlouvám se. - To pak přiděláme. - Dobře. - Divím se, že víš, jak se jmenuje. - Jo, jo. - Jste kámoši? - Teď jsi to zachránil! Děkuju. - Bude to mým hlasem.

Ty budeš mluvit a já řeknu jeho jméno. - Přesně! Měli bychom to zopakovat. - The Fall s Gillian Anderson a... - Jamiem Dornanem. - Je fakt úžasný. - Uděláme to. Bude to super. - Díváš se na Hru o trůny? - Samozřejmě. - To je pořádná válečná řež, co? - Neuvěřitelná. Ale chybí mi tam Bean. Kéž by tam ještě hrál. - Sean je dobrý herec.

- Je výborný. Podle mě je něco jako o deset let starší Jason Statham. - Rozumíš mi? Trochu pomlácený Statham. - Jo. - Statham je skvělý. - Mám ho rád. - Já taky. - Vinnie Jones... - Jasně. - Hrajou takový ty: "Seřežu tě jako psa." - Taková postava se mi líbí. "Tak pojď, prďolo!" Pamatuješ si Sexy bestii? - Sexy bestie... To je šílený film. - Je super. - Takže se ti líbí násilné filmy?

- Jasně. - Mně taky. Občas mám u Hry o trůny takový... Díky. Občas si říkám: "Ale ne. Zase někomu vypíchli oči..." Víš, co se mi nelíbilo na posledním dílu? Už jste ho všichni viděli? Ne? Páni! Ježiši... Právě jsme tím prošustrovali asi dvě minuty... To ne.

Spousta lidí tady je z Kanady, takže... Takže to viděli, ale neví, jak reagovat na otázku. Dělají... "Ano." Co ti teda vadilo? Nelíbilo se mi, jak zabili otce a pak u toho nijak nezůstali. Střelil ho, následoval záběr shora a šmitec. - Chtěl jsi víc. - Chtěl jsem... Cítil jsem to samý, když zemřel Joffrey.

Chtěl jsem vidět, jak pořádně trpí. - Ten kluk? - Jo. Co tím myslíš? Vždyť mu tekla krev z očí. - Ale v knize si vyrve vlastní hrdlo. - Jo tak. - Ale tátu střelí a konec... - Jasně. Chtěl bych, aby to bylo jako v L.A. - Přísně tajné, když zabijou Kevina Spaceyho. Prostě se dívat, jak táta umírá. Protože sám si celou dobu přeje, aby Dinklage někdo zabil. A navíc mu p*chal holku, brácho!

- Pamatuješ si, jak vešel dovnitř... - Jo! - To bylo šílený! - Já vím! Říkal jsem si: "Co to sakra je?" Ale nezapomeň, že byla prostitutka. Řídila se poptávkou... - To jo, ale táta mu říkal, ať nep*chá štětky. - A sám je p*chal.. No... Lannisterové vždy splácí své dluhy. - Blázníš ze seriálů? - Jo! Ty jsi to nepoznal? Můj úplně nejoblíbenější televizní seriál byl The Wire. Viděl jsi to někdy? - Ten jsem zatím neviděl.

- Děláš si srandu?! - Ne. - První řada... Sežeň si ho! - Já vím. Musím se na to podívat. - Zamiluješ si ho! - Ale víš, co jsem viděl celé? Skandál. - Ten jsem neviděl. - Je úžasný. - Tak dobře. Byl jsem s někým, kdo na to koukal a říkal jsem si: "Co to je?" Viděl jsem... - Jak jako s někým? Je to seriál pro ženský. Byl jsi se ženskou! - Neřekl jsem, že to byl chlap. Kdybys byl s chlapem, řekl by ti: "Teď koukáčkuju na Skandál..." "Takže se můžeme dívat buď na Skandál, nebo na Lovce realit. Co bys rád?" - A ta osoba usnula...

- Osoba, jo? Ta osoba usnula? Proč? Podal jsi snad předtím nějaký výkon, který tu osobu unavil tak, že usnula? Dali jste si spolu sklenici teplého mléka? - A laptop zůstal zapnutý. - Dobře. Tak jsem si pustil jeden díl a pak jsem u toho proseděl následující čtyři dny. - Taky to tak mám s novými seriály. - Zbožnuju ho! Je skvělý! - Takhle jsem zkouknul Orange Is The New Black. - To jsem neviděl. - Taky dobrý seriál. - Na něj se chystám. - House of Cards je taky super.

- House of Cards! Skandál je něco jako nevlastní bratr House of Cards. Tak to se na to podívám. Měli bychom propagovat tvůj film! - Jasně, Strážci Galaxie... - Vypadá to úžasně! Za chvíli jsme zpátky s Bradley Cooperem. Jsme zpátky! Je tu Bradley Cooper, co voní jako polévka. - Práskl jsem to... - V pohodě. - Voníš spíš jako něco drahýho. Vonět jako polévka není zase až tak dobrý. Jinak bych to zkusil prodávat.

- Já mám polévku rád. - Já taky, ale nechtěl bych tak vonět. A jak voní tvůj kámoš, s kterým koukáš na Skandál? Určitě bych neřekl, že voní jako polévka. - Ne? - Jo, máš pravdu. Měl bys mít vlastní značku parfému. Jako Paris Hilton. - Chcete vonět jako starej Coop? - No vidíš to. - Jak by vypadala reklama? - Jen ty nahoře bez. To by stačilo. Ty nahoře bez a holky by po tom šly.

Myslel jsem, že by to byla kolínská. - Jo, co jsem řekl? - Proč by to kupovaly holky? - Pro přítele nebo manžela... - Jasně. Zbytečně moc nad tím přemýšlím. Kupovaly by to, protože by si myslely, že když se tím jejich chlapi navoní, budou vypadat jako ty, což by bylo super. - Všechno v pořádku? - Jo, v pohodě. - Vychutnáváš si pití? - Jo, není špatný. - Chceš si ťuknout?

- Jasně. Tohle je takový vyobrazení mýho penisu. Jako že je pořád povadlý? Ne povadlý, ale má velký zlatý zub. Kousne tě! Teď jsem trochu sám sebe vyděsil. Možná trochu víc. - Chystáš se na Comic-Con? - Ode mě bylo divný to "povadlý". Co jsi říkal? - Comic-Con.

Jedeš? - Kéž by. Byl jsem tam jednou kvůli filmu. - Ty tam jedeš? - Jo, budu tam už dneska. - Spíš zítra, ne? - A myslím, že tam budu i včera. - S touhle kravatou. - Jo, budu se tam poflakovat s touhle kravatou. - Je slušivá. - To jo. - Líbí se ti? - Je hezká. - Ale ty nenosíš kravaty. - Jasně že nosím. A kam? K soudu? - Když dělám daňový přiznání.

- Jasně. "Tak puso, sedni si a jdeme na ty daně." - "Kde mám pero?" - "Kde mám pero?" - "A jdeme na to." - "Kde mám děrovačku?" "Takže... jedna sklenice mléka s kamarádem." - "To jsou obchodní náklady." - "Jo, obchodní náklady." Už nám došel čas, chceš klobouk? Mám tady pro tebe hezký klobouk. Zkus, jak by ti seděl. - Ten je tvůj?

- Jestli se ti líbí, je tvůj. - Třeba mi padne. - Koukejte na to. Chlap potřebuje klobouk... Chlap potřebuje klobouk... Je to dobrý klobouk. - Je pěkný. - Klidně si ho nech. - Klobouky mi moc nesluší. - Mně taky ne, mám na ně velkou hlavu. - Ty taky? - Jo. - Nech si ho. Jen ti ho podepíšu. A to pro případ, že by ho nějaký tvůj kolega... Rozumíš? Ukradl. - Moc hezký dárek.

- Jo, tady je tvoje jméno. Bradley. Před svým odchodem rozdávám spoustu krámů. Chceš ještě něco? Tohle by ti mohlo stačit... Klokaní varlata? - Kde jsou? - Tady. Vypadáš nějak takhle: "Klokaní varlata mám rád, ale nevím, jak jsou na tom tyhle." Ne, nech si je pro někoho jinýho. - Můžeš je naplnit kolínskou. - To by šlo... "Voní jako polévka." - Tahle práce ti bude chybět.

- Jo, ale možná na mě čeká jiná. Bradley Cooper, dámy a pánové! Překlad: sp00ne www.videacesky.cz

Komentáře (20)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ah man. Craiga a Bradleyho mám asi nejradši z rozhovorů, ti dva jsou spolu tak uvolnění, člověk se zasměje. Craig mi bude chybět!

20

Odpovědět

Už dlouho jsem neviděl nic tak uvolněného a vtipného. Craig si právě získal nového fanouška :-)

30

Odpovědět

Super rozhovor. Dřív jsem Bradleyho moc nemusel, ale jakmile se prosadil do hlavních rolí, neskutečně ho žeru a je super zjištění, že je někdo jako on blázen do seriálů stejně jako já.
Btw : Budete překládat Craiga, i když už nebudou nové díly? Myslim si, že stále je co. Např jen v článku Televizní bůh Ferguson je toho tuny, ale nejraději mám stejně samotné interview.

20

Odpovědět

Craiga budu určitě překládat dál ;)

90

Odpovědět

The Fall je fakt úžasný seriál :) odporúčam všetkým
(btw. z Gillian Anderson je neskutočná milf)

00

Odpovědět

Kdo si pamatuje Bradleyho Coopera z Alias?

10

Odpovědět

Nenapadá mě žádný český ekvivalent, ale Bradley mi přijde jako těžkej "douche". Takovej kámoš, kterýho stačí vzít s sebou jednou na akci a dalších pár měsíců ho nemůžeš ani vidět.
Taky nevím proč jste do popisku nedali, že video obsahuje spoilery na L. A. Confidential, posrali jste to VČ.

1126

Odpovědět

ten film je z roku 1997 měl si dost času na to se na něj kouknout

134

Odpovědět

+SalemČtvrtá série GoT běžela před půl rokem, všichni měli dost času se na ni kouknout.
Spoiler jako spoiler. Kámo.

816

Odpovědět

Trošku se u toho rozhovoru chlapec zpotil :D

210

Odpovědět

Ten bol pekne nakúrený:D:D:

170

Odpovědět

Kdo se šel mrknout na čsfd, aby se podíval, o čem je ten Skandál seriál? :D

200

Odpovědět

Já se šel mrknout na The Fall.

160

Odpovědět

Já na to před několika měsíci viděl reklamy v metru a hned mě napadlo, že je to nějaký příživník na House of Cards :)

02

Odpovědět

Craig mi bude chybět,,, nejlepší :D

221

Odpovědět

Spis smrdi jako kolac, kdyz se clovek podiva na jeho podpazi :-D

622

Odpovědět

Aspoň jednou nejsem za zmrda. Zvládl to za mě někdo jinej.

290

Odpovědět

0:24 Guardians of the galaxy rozhodně nebudou v kině až prvního října :D

170

Odpovědět

Jo, trochu překlep :D. Díky za upozornění

131

Odpovědět

Sakra si konečně musím sjet tu 4. řadu Hry o trůny abych se mohl podívat na tohle :D

104