Gwendoline Christie u Craiga FergusonaThe Late Late Show with Craig Ferguson

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 45
83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:209
Počet zobrazení:11 118

Šestá série seriálu Hra o trůny (Game of Thrones) je v plném proudu, a proto jsem se rozhodl přeložit rozhovor s herečkou Gwendoline Christie, které v tomto seriálu ztvárňuje roli Brienne z Tarthu. Z rozhovoru se mimo jiné dozvíte, jestli je Craig vyšší a jak to chodí v seriálu ohledně smrtí postav. POZOR! ROZHOVOR OBSAHUJE SPOILER Z KONCE ČTVRTÉ ŘADY SERIÁLU! Poznámka: Rory McCann hraje v seriálu Sandora Cleganea neboli Ohaře.

Přepis titulků

Přichází Gwendoline Christie! - Jsem moc rád, že jsi tu! - Já jsem ráda, že tu jsem. - Vypadáš úžasně! - Ty vypadáš úžasně! Moc se mi líbí ta přehazovačka a k tomu ty černý šaty. Je to elegantně jednoduchý. Udělej tu věc s jazykem. - Co to, sakra?! - Mám ho dlouhej. - Hodně dlouhej.

- Když jsem byla hodně malá, přetrhla jsem si tu uzdičku pod jazykem. - Fakt? - Jo. - Co jsi dělala? - Nic. Tak teda... - Tady ti nabídnu tohle. - To se mi líbí. - Tohle mi přijde docela povědomý. - Někde to má v sobě motůrek. - Fakt? - Jo. To je ono. - Tak to ne! - Můžu ti to strčit do nosu? - To teda nemůžeš! Jsem moc rád, že jsi tady. Potkali jsme se v San Diegu na Comic-Conu. - Co jsi od tý doby dělal?

- Končil tady. - Fakt? - No jo. - Kvůli mně? - Kvůli tobě a ostatním ze Hry o trůny. Řekl jsem si, že chci dělat to co vy. - Viděl jsi nějaký díl? - Všechny. - Nevěřím ti! - Viděl jsem to celý. Koukám na tvoji show a chvástal ses, že jsi neviděl ani díl. To je pravda, ale pak mi David a Dan zavolali, jestli bych nemoderoval váš panel a řekl jsem si, že bych to měl zkouknout.

Pořád jsi mě nepřesvědčil. Nevím proč, ale moderování toho panelu jsem ti nežrala. Viděl jsem to celý! Každý prso a každý souboj! Fakt jsem to viděl celý. Můj oblíbenec je Malíček a znám všechny. Viděl jsem tvůj souboj s Rorym. Pozor, spojlery! A tys ho porazila. - To byla pořádná bitka. - Ráda bych nařezala tobě. - Proč?! - Proč ne? - Tak jo.

- Rozdáme si to! - Kdepak. Umíš se prát? - Trochu. - Fakt? Umíš nějaký bojový umění? - To ne. Je to celý hlavně o klamu. - Máme to secvičený. - To nevadí. Něco mě naučili. Skvělý C.C. Smiff mě naučil zacházet s mečem a prát se. Nechal mě chodit s kettlebellem mezi nohama. Prej jsem potřebovala mít... Mít co? Pár kettlebellů. Abych měla pár kettlebellů... Jakože varlata?!

Musím podotknout, že normálně, když mluvím o varlatech, mívám hlubší hlas. Normálně to říkám takhle, ale teďka mi to nějak ujelo. Jsem rád v tvojí přítomnosti, protože konečně vím, jak se cítí Tom Cruise. - Nejsi moc vysoký, co? - Měřím 190 cm. - To neměříš! - Ale jo! - Ne! - Jo! Málo mužů lže o svojí výšce a ty jsi jedním z nich. Podle mě nemáš víc než 180 cm. - 180?! - Máš vyvýšený boty. - Ale nemám.

- Nekecej! Vždyť máš skoro 15 cm podpatek. - Fakt? - Jo! Vypadá jako kubánský. Severní Miami... - Kolik měříš ty teda? - To ti neřeknu. - Tipni si. - 195 cm. Bohužel tě zklamu. Mám jen 190 cm. - 190? - Jo. - Postav se. Musíš měřit víc.

- Máš podpatky? - Možná mám 12 cm podpatky. - Nevadí. Mně se to líbí. - Můžu si zkusit kouzelný mávnutí? - Jaký kouzelný mávnutí? - Kouzelný Hra o trůny mávnutí. - Do toho. Ten seriál je hodně úspěšný! - To teda je! - Myslím, že jste za vodou. A budete ještě několik let. I když tam pořád někoho zabíjejí! Já vím! A nikdy nevíš, kdy to přijde, protože ti to neřeknou. - Neřeknou ti, jestli zemřeš?

- Máš nad sebou Damoklův meč. Určitě kvůli vyjednávání o smlouvách. Zeptala jsem se, jestli si můžu vzít Přísežníka. Jeden z těch mečů. A řekli mi, že samozřejmě můžu, ale až umřu. A kdy to bude? Nevíme... K tomu ještě hraješ v Hvězdných válkách, že jo? V těch nových. Ne v těch dobrých starých. - V těch, který nemá na svědomí Lucas. - Jo, vesmírný boje. - Tak se to jmenuje? - Ne, to jen tak říkám. - Dobře. Dost často si vymýšlíš, co?

Něco řekneš a nakonec to není pravda. Už nevím, čemu mám věřit. Řekla jsi, že měříš 190 cm a já myslel, že to měřím já. Nevím, co se tu ku*va děje. Sama nevím. Snad ti nebudu muset tohle sezení zaplatit. Sezení? Dobře... - Chodíš na terapii? - Teď na jedný jsem. Promiň... Právě jsem se omluvil sám sobě. Pokračuj. - Takže nechodíš na terapii? - Ne. - Tak to bys měla.

- Ty chodíš? - Už léta. - A dobrý? - Výborný! - Můžeš mluvit jenom o sobě? - Ano. - To zní jako zábava. - Opravdu to není špatný. Prostě odhodíš... - Odhodíš co? - Odhodíš svoje kettle závažíčka. Mluvíš s terapeutem o všem možným a on ti k tomu řekne svoje. - A vždycky něco pozitivního? - To zase ne. - Někdy ti řeknou, že je nudíš a ať vypadneš. - Ale ne! - Co je tohle a proč to máš?

- Protože mám malý penis. - A já myslela, že je to přesná replika tvýho penisu. - To ne. Můj nemá zlatý zub. Dala mi ho moje kamarádka. - Dáma jménem Mary McCormack. Znáš ji? - Osobně ne. - Je to moc dobrá herečka. - A proč ti to dala? - Asi měla pocit, že mi někde něco chybí. - Aha, chápu. A tímhle na to chtěla poukázat. Používám ho už roky. Vždycky ho máš po ruce. - Zajímá mě ten kůň.

- Ten není opravdový. - Kecáš! - Není opravdový. Už jste ho někdy připouštěli? Zčásti. - Taky bych řekla. - Myslím, že zadní půlka něco zkoušela loni na vánočním večírku, ale jinak ne. Už tě připouštěli? A co zadní půlka? Zadní půlka si někde dává cigárko, nebo co? No dobře.

Jezdíš na koních? - Jezdím! Miluju to! - Na jakých jezdíš? Na velkých! Velkých litevských hrdých zvířatech. - Hezky! Jakou mají barvu? - Mám svoji lásku jménem Bloncka. Jezdím na ní v seriálu. A ta jede jako lokomotiva. - To zní trochu neurvale. - Cože?! - Je to rychlý kůň. - Podle mě děláš tu britskou specialitu. Říkáš neurvalý věci a sice nepoužíváš neurvalá slova, ale přesto je to neurvalý. Třeba jako: "Mám moc rád zelený."

Sice si toho nejsem vědoma, ale odteď si na to dám majzla. Jo, přesně tohle! - Bohužel nám došel čas. - Proč? - Tak to prostě je. Čas plyne dopředu... - Vždyť jsme sotva začali. - Můžeme si to zopakovat. - Dobře. - Ale ne dnes. - Dobře. - Potřebuju chvíli na zotavení. - Děláš tu britskou specialitu... Taky to umím.

Dělám to tady už deset pos*anejch let. Nic jinýho tu nedělám. - Ale funguje to. - Občas jo, občas ne. - Přestěhovala by ses do Ameriky? - Docela i jo. - Líbilo by se ti tu. - Inspirovala mě tvoje kampaň. - Jakou kampaní? - Měl jsi, nebo ne? - Ohledně občanství. - Jo! - Tu jsem měl. - Myslíš, že bych to zvládla? - Určitě. Amerika je lidem otevřena. - Potřebuju k tomu vlastní show?

- Ano, ale je to... Nic takovýho. Prostě si o to zažádáš. V podstatě odpovíš jen na dvě otázky: - "Žvejkáte ráda? Nesnášíte Al-Káidu?", a když odpovíš správně, jsi tu. - Dobře. - Dobře, půjdu do toho. - Je to snadný. - A dostat show je těžký? Záleží, kdy přiletíš, protože na letiště přilítá spoustu letadel naráz. Pak bys mohla skončit na Cinemaxu, kdo ví. - Jedno z toho. Dáme si trapný ticho? - Jo. - Tak jo. Vidím lítat jiskry.

Co se děje? - Máme silný pouto. - Koukám. - O co jde? - Mám pocit, jako by z jeho očí šly lasery a pronikaly mnou. - Děláš to zase! - Co dělám?! Slova nejsou neslušný, ale přesto je to neslušný! - Takhle jsem to nezamýšlela. - A zase to děláš! - Fakt nám úplně vypršel čas. - Fajn. - Líbí se mi tvoje ponožky. - Mně se líbíš ty. Překlad: sp00ne www.videacesky.cz

Komentáře (58)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Hledat tu komentáře k videu je dost náročné, náročnější, neš přežít reklamu, nejde nějak označit, že se nevyjadřujete k videu?

Tu herečku mám ráda, ale směje se šíleně:--D

60

Odpovědět

doporučuji zhlédnout toto video všem, kteří by rádi věděli co obnáší provoz tohoto webu:
http://mladypodnikatel.cz/vojtech-tucek-neuspech-videacesky-cz-t29680

13

Odpovědět

Já mám AdBlock zapnutej, finance majitelů webu mě nezajímají a sem vysmátej :D

46

Odpovědět

Nechce se mi věřit, že tohle je Starbug z BSG

11

Odpovědět

Protože není, ta se jsmenuje Katee Sackhoff

20

Odpovědět

Opravdu vám vadí počkat 10 sekund než se zapne video ? pokud je to nějaká forma jak podpořit videacesky.cz tak mi to vůbec nevadí protože jsem rád za jejich obsah ... a jinka jak poslední dobou sleduju internet tak na více webech jsou zaváděny ochrany proti adblocku atd. ... myslím že za nějaký čas budeme ještě vzpomínat jaké to bylo počkat si 10 sekund před videm protože hodně stránek bude placená

42

Odpovědět

Je trochu naivní si myslet, že více reklamy => větší zisk. Krátkodobě možná ano, ale časem to lidi začne naopak štvát a začnou opět zapínat.
Že se po prosbě o vypnutí téměř nic nezměnilo? No samozřejmě. Nevím kolik stovek, tisíců návštěv má tento web denně, ale bude to dost na to, aby se to za těch pár dní mohlo změnit. Věřím, že časem by se to zlepšilo.
Dále (abych také jen nekritizoval) musím vyzdvihnout například předělání starých videí do nového přehrávače (mravenčí práce, kterou málokdo ocení).
Pokud můžu něco doporučit, tak přidání zmíněného Donate tlačítka, u kterého by nonstop svítilo množství peněz, které je třeba vybrat (provozní náklady + provize pro tvůrce webu). Dále nějakou nenásilnou lištu pro uživatele AdBlocku s prosbou o jeho vypnutí (něco měli, dříve na games.tiscali). A nakonec bych ještě jednou poprosil o omezení agresivních reklam a setrvání v daném stavu. Ze začátku to nejspíše nebude ono, ale návštěvníci na to přijdou a věřím, že časem na tom můžete jedině vydělat. Bohužel se obávám, že stávající trend táhne tyto stránky ke dnu a nevím, jestli se dokáže odrazit.

80

Odpovědět

Tak ja bych si klidně ten adblock vypl, ale dokud u reklam nebude tlačitko na ztišení a budou to řvát jak blázen tak ho tu budu mít zaplej.
Na youtube to funguje dobře a tak tam adblock můžu mít vyplej

30

Odpovědět

Takze 18/20 komentaru je nejaka forma s****k ohledne reklamy? No joo tak krasne roky uplynuly, web pujde brzo do kytek vzhledem k vekovemu prumeru zdejsich navstevniku..to jsou kecy to by jeden brecel... vetsina zpravodajskych webu v dnesni dobe voli formu mnohem agresivnejsi reklamy, ale vysvetluj to zdejsim eko trollum co chtej vsechno free and clean ...jeeeez

74

Odpovědět

Evidentně je to téma, ke kterému se chtějí spousty návštěvníků vyjádřit. Mám-li mluvit za sebe, tak na drtivé většině ostatních webů mám AdBlock zapnutý. Zde ne a připadá mi lepší se k tématu vyjádřit, než jen reklamy opět vypnout.

41

Odpovědět

Tak nevím co to máte s tím ad blokem a reklamama. Ano, je jich tu více než kdysi(reklam) ale není to zase tak hrozný a jak tu někdo psal,vč jsou takové zpestření a ne výplň mého času. Za mě je to tu v oukeji a sp00ne a ostatní mají plnou podporu v tomto "boji"

60

Odpovědět

Ako pardon, ale toto čo robia videacesky je už trocha moc.
Chápal som, keď bola reklama na webe videacesky (raz tu bola aj taká čo na Vás vyskočila, na celú obrazovku, ale po kritike sa tu neobjavila).
Nového majiteľa som dokonca obhajoval, ale toto čo sa deje je trocha prehnané. Corwin na čoraz viac reklamy + reklamy pred videom argumentuje tým, že je to kvôli tomu, že vyše 50% návštevníkov má adblock. A akože čo si čakal? To je proste pomôcka ktorú ľudia na prehliadanie využívajú. To je ako keby vlastníš obchodný reťazec a stále zdražuješ a sťažuješ sa že ľudia nakupujú inde.
Skrátka mučiť tých čo sem ochotne chodili bez adblocku, kvôli tým, ktorý skrátka adblock majú permanentne zapnutý je debilita prvého stupňa a dobre to vieš.
Návštevníci sa sťažujú právom, úroveň šla dole ale na oplátku početnosť reklamy šla hore. Jediný kto sa sťažuje neprávom je majiteľ a jeho kumpáni. .. a aby toho nebolo málo, sp00ne tu bude ešte urážať tých čo sem prišli? Ako prepáč sp00ne ale si súčasť tejto stránky a napísať toto "Sice budete jako klasický vyžírky, ale aspoň přestanete nonstop brečet a fňukat." je už trocha silná káva... takýchto ľudí ja nepodporujem a od dnes už ma tu neuvidíte a určite nie som ani prvý ani posledný, ktorý odchádza

1010

Odpovědět

Z mého komentáře děláš haló jenom proto, že jsem součástí stránky. A jako součásti stránky se mě to dotýká, proto si prostě dovolím k tomu říct svoje a jak se říká "na plnou hubu". Proč se schovávat za "politicky korektní" slovíčka.

Pokud někoho urazí názor jednoho niemanda na internetu (rozumějte mě) natolik, že přestane dané stránky navštěvovat, tak to get your s**t together, man.

Pokud někdo přestane stránky navštěvovat kvůli reklamě, z které jsou placeni překladatelé, budiž. Ale má mě osobně (opakuji osobně) trápit ztráta takového návštěvníka? Takového, který není ochotný ocenit moji práci nebo práci jiných překladatelů (často i několikahodinovou) tím, že nechá bez pohnutí prstem proběhnout 15 vteřinovou reklamu? Zkuste si odpovědět každý sám...

124

Odpovědět

+sp00nesp00ne: Mimochodem, já děkuji za práci co odvádíte a adblock pro vaší stránku vypínám (jako formu podpory). Ale neměl by ses zaplétat do flamewars s nasranejma internetovejma křiklounama. Vím, že je to frustrující dělat něco na co si ostatní zvykli a berou to jako takovou samozřejmost, že už to ani nedovedou ocenit, ale hádat se kvůli tomu, být naštvaný nebo tak nemá prostě cenu...

50

Odpovědět

+sp00nerobíš tu haló akoby si prekladal v europarlamente... či to fakt robíš kvôli zisku, prekladanie videí na tejto stránke? Ja som myslel že to máte len také voľnočasové aktivity, ako to tu prezentujete...
Keď chcete týmto zarábať alebo sa nebodaj tým živiť tak ste s prepáčením sprostí .. ale to je jedno..
Len som chcel, že neodchádzam kvôli niemandovi ako si ty, ale kvôli tomu ako sa to tu zmenilo. Tvoj komentár bol len poslednou kvapkou.
Nedávaj si servítku pred ústa, načo, veď pokojne tu začni aj nadávať, to je fuk, aspoň si človek vytvorí pravý obraz o tebe a o tomto webe :)
Nech sa darí

23

Odpovědět

+sp00neImric: Toho si vážím a děkuji ti. Já jsem se k podobným komentářům ohledně reklamy do teď nevyjádřil ani jednou, ale tentokrát už jsem musel, protože se ve mě začala vařit krev.

Mxxl: Bohužel jsi to nepochopil. Jde v první řadě o princip. Věnuju překladu třeba 2 hodiny a někdo není schopný na oplátku věnovat ani 15 vteřin nic nedělání? Takový člověk může jít a ještě mu s úsměvem na rtech zamávám. O pár komentářů níž píšu, že to všichni děláme ve svém volném čase, nikoho to tu neživí a nikdo tu nevydělává závratný částky (pokud to potřebuješ, klidně ti poskytnu svoje konkrétní částky). Ale úplně zadarmo ti nikdo svůj volný čas nevěnuje. Taky si uvědom, že za jedno zobrazení reklamy je odměna asi tak 0,05Kč (a to jen tipuju).

61

Odpovědět

+sp00neMxxl: Ono nejde o žádný zisk nebo vydělávání peněž, Ty reklamy jsou tu v prvé řadě proto, aby se zaplatil samotný PROVOZ webu, ale bohužel to tu dlouho bylo tak, že ho příjmy z reklamy pokrýt nestačily. Nejsem admin, takže nevím jestli je to teď po těch nových reklamách už naopak, ale minimálně si teď web na sebe vydělá aspoň o něco víc (což nemusí nutně znamenat, že je v zisku).
Mimochodem to co tu my překladatelé dostáváme jako odměnu by po přepočtení na hodinu času věnovaného titulkům opravdu nestálo ani za řeč (více bys měl v jakýmkoli jobu), takže je to stále hlavně o tom, že to chceme dělat dobrovolně z vlastního zájmu a ve svém volném čase. Hlavní odměnou je nám pak to, když diváci překlad ocení v komentářích či v hodnocení a nebo se dokonce rozjede vášnivá diskuze na téma videa. Ale když jsou tu místo toho 3/4 komentů jen nadávky na reklamu, tak ti to dokáže trochu srazit motivaci. (Tím neříkám, že přestávám překládat)

20

Odpovědět

You shall not be missed....

11

Odpovědět

Děkuji všem chytrákům, vyděračům a rozmazlenejm fakanům, co si můžou hubu strhnout, aby vyjádřili, co si ostatní myslí - nebo dokonce, co ostatní udělají.
Věřte tomu, že abych zapnul adblock, muselo by to tu vypadat mnohem hůře. Dva bannery a krátká reklama mě k tomu opravdu nedonutí slečinky.

Na druhou stranu uznávám, že zmizelo dost oblíbených sérií a četnost s jakou se zde objevují nová videa taky není to pravý ořechový. Nicméně VČ nejsou rozhodně výplní mýho volnýho času, ale spíš zpestření.

Doufám ve více naučných videí, například ta přednáška pana Sandela byla skvělá.

Mějte se krásně Bronies

121

Odpovědět

Popravdě má 191 cm

60

Odpovědět

A Craig má 188 cm

60

Odpovědět

Proč tak vysoká ženská nosí ještě vysoký podpatky? :D

298

Odpovědět

A proč by nemohla? :) Už tak ční nad ostatní, podpatky na tom nic nezmění. Navíc je očividně dostatečně sebevědomá, aby svou výšku nebrala jako handicap.

150

Odpovědět

+GuernicaPodpatky samozrejmne zmeni celkovou vysku dane osoby. Pro tebe jednoduchy test, zkus zmerit vysku sve postavy a pak...wait for it...si stoupni na spicky a zmer se znovu. Otazka zni je vysledek obou mereni shodny? ...Legendary results ...huh ?

021

Odpovědět

v 9:13 'Fancy an awkward pause?' znamená spíš něco jako: 'Jak by se ti líbila trapná pauza?' nebo 'Chtěla bys trapnou pauzu?' Ani jedno z nich nezní úplně dobře, ale jistě to zvládnete lépe zaoblit ;-)

80

Odpovědět

Poupraveno, díky.

21

Odpovědět

+sp00neNapadlo mě ještě "Je libo trapnou pauzu?" Ale to už je jedno...

90

Odpovědět

+sp00nePaes: Asi nejpřesnější a nejlepší překlad ale ;-)

00

Odpovědět

Bylo divné vidět Brienne se smát.

700

Odpovědět

Ani ne to, že se směje, ale jak hrozně se směje...:-D

1073

Odpovědět

tpc uz z tech posranejch hlasitejch nekonecnejch reklam na zacatku zacinam chytat nervy

286

Odpovědět

no tvl a po minute videa mi skoci pres celou obrazovku dalsi reklama si asi uz fakt delate p***l ne...se proberte zas

175

Odpovědět

+mafiosoPo minutě videa by pokud vím žádná reklama skákat neměla. Je to ta samá jako před videem?

Takhle reklama by se měla zobrazovat cca 2x denně pro jednoho návštěvníka a před videem.

120

Odpovědět

+mafiosoSi zapni ten Adblock, tohle nemá cenu... dokud tu nebude NORMÁLNÍ reklama.

224

Odpovědět

+mafiosoCorwin8: Neříkal si tu minule, že se zobrazuje jen 1 tejdně? Najednou je to 2x denně :D

101

Odpovědět

+mafiosoJednou denně to bylo, myslím, když to fungovalo správně a když reklama byla.

Ano, teď by to mělo být 2x denně.

312

Odpovědět

+mafiosoNajprv tu placete ako vam skodi adblock a aby sme si ho vsetci povypinali a nasledne zapnete najagresivnejsiu formu reklamy aka existuje a este to ani nemate vyriesene.. To si tam vobec neuvedomujete, ze tymto len donutite aby si vsetci adblock hned rychlo zapli a to aj taki co ho na vasej stranke nepouzivali??

183

Odpovědět

+mafiosoOpakuji, nikdo adblock nevypnul, rozhodně ne statisticky zachytitelná část uživatelů. :-)

16

Odpovědět

Jo, je to tu fakt divný už. Když jsem si stěžoval před měsícem, že od novýho vedení je tu jen víc reklam a videí přitom míň, tak se Corwin mohl zbláznit, že to není pravda.
A teď? Videí ještě míň a míň (dneska jedno), reklam víc a víc, novej web nikde, ke stížnostem už s radši ani nikdo z vedení nevyjadřuje...
Skoro mně přijde, že to převzal někdo, kdo z toho chce vytřískat prachy.......

A vysvětlení, že takovej web není zadarmo sice beru, ale dřív to taky šlo, videí bylo víc a komunikace s návštěvníky taky lepší, jde to tu do p****e.

272

Odpovědět

+sverdysSamozřejmě, že z toho chce nové vedení vytřískat prachy (proč by člověk jinak investoval do webu?)... Jenže to jde jenom tehdy, když se mají návštěvníci dobře a dostávají to, co chtějí. Taky se o to snažíme, a co se týče nového webu, intenzivně se pracuje na tom, abychom stihli náš poslední odhad. Nikde jsem nepsal, že pod novým vedením tu není více reklam, to prostě není pravda. :-)

Je ovšem nemožné, a to doslova a do písmene, aby se takhle velký web udržel bez reklamy a jeden z důvodů, proč nereaguji na každý takový povzdech, je ten, že bych se musel neustále opakovat.

Co se týče návštěvníků, tak i když mnoho lidí v diskuzi pod posledním článkem oznámilo, že si adblock pro VČ vypne, vůbec nic se nezměnilo a skoro půlka návštěvníků stále adblock má, tolik k ochotě návštěvníků se alespoň částečně podílet na rozvoji webu.

K počtu videí jsem se vyjadřoval, s novým webem se udělá větší nábor, protože v současné době (a bylo to už tak za minulého vedení s krátkou přestávkou, kdy po našem převzetí byli všichni plni entuziasmu) prostě současní překladatelé více videí připravit nedokážou.

A k poslednímu odstavci - ne, dřív to nešlo, což je taky jeden z důvodů, proč BugHer0 web prodal. Je sice hezké mít web plný návštěvníků zhýčkaných absencí reklamy, ale opravdu se z toho web neuživí.

1116

Odpovědět

+sverdysSamozřejmě, že lidí s Adblockem neubejvá, když přibejvaj otravný reklamy... lidi slibovali, že si ho vypnou, protože ste psali, že ta před videem se bude zobrazovat 1 tejdně a jinak tu budou jen banery... a co teď? Najednou se ta před videem/ve videu zobrazuje 2x denně??? To je pak samozřejmý, že si lidi ten Adblock radši zapnou.

144

Odpovědět

+sverdysNe, lidí s adblockem neubylo ani tehdy a to žádná reklama v té době nepřibyla.

Pokud se zobrazuje reklama VE videu, tak o tom nevím - děje se ti to taky? To můžu zkusit zjistit, zbytek je prostě tak jak je.

513

Odpovědět

+sverdysHele tak třeba já jsem si ten Adbolck vypla, ale ty reklamy před videem mě fakt štvou, nejdřív to bylo 5 sekund, tak to jsem ještě vydržela, ale teď už 15?? Takže jsem si ho zase zapla ;) Jako tímhle akorát tak naštvete i ty lidi, co se "podílet na rozvoji webu" chtěli. Asi tak.
(Jestli někdy ty reklamy před videem vypnete, tak si Adblock klidně zase vypnu, ale tohle vážně otravný.)

144

Odpovědět

+sverdyslidi vy ste magoři. Na streamu jsou snad dvě reklamy před videem, ve videu většinou ještě product placement a po skončení videa to na všechny řve zas, a neviděl jsem tam snad nikdá nikoho skuhrat jak tady. To těch 15 sec je tak moc ? Nevěřím, že všichni co tu mudrujou, nechodí na stream, nečumí na televizi, nehrajou android aplikace nadupané reklamama atd.
Jen tady je každý ukřivděný chudáček, a čeká pluska od podobných.
PS: palec dole k tomuto příspěvku je fakáč do vaší prd-le :D tak nashle

616

Odpovědět

+sverdyskoko: Nechodím na Stream, nečumím na televizi, nehraju androidí aplikace. :) I když mně je to teda dost jedno, poněvadž mi ty videa bez adblocku z nějakého důvodu nejedou, takže zase takové morální dilema nemám. Taky jsem tu pár videí přeložil, takže to beru tak, že jsem si to "odpracoval" (těch pár kaček zůstalo webu). :D Ale stejně s 15 sekundama před videem nesouhlasím - myslím, že lidi jsou ochotní na kvalitní materiál přispět - jen se podívejte na Patreon.

Chvilku jsem měl chuť se v příštím náboru přihlásit na překlad videí ze španělštiny, ale zatím mám pocit, že ještě vyčkám na vývoj webu...

50

Odpovědět

Já se k těmhle komentářům záměrně nevyjadřuju, protože bych musel být sprostej a k ničemu by to nebylo, ale jelikož je to pod mým videem, tak udělám výjimku. Nechápu vaše myšlenkový pochody... Buď tu reklamu prostě přetrpíte jako formu vděku a podporu webu, u který nemusíte hnout ani prstem! Web vám zdarma poskytuje nějakou formu zábavy, informací či vzdělání. Pokud nejste schopni překousnout sem tam nějakou tu reklamu, tak si zapněte AdBlock. Sice budete jako klasický vyžírky, ale aspoň přestanete nonstop brečet a fňukat.

2932

Odpovědět

+sp00neTomu se říká vyjednávání - když bude méně reklam vypneme adblocky, v opačném případně ho zapnou i ti, co je mají v tuhle chvíli vypnuté. Mě to je celkem jedno - adblock vypnutý mám a 15 vteřin není nic hrozného, jen mě sere ta lednička plná Májky...

131

Odpovědět

+sp00neVyžírka nejsem, vždycky jsem reklamy bral jako formu podpory tvůrců a adblock jsem si nikdy nenainstaloval. Momentálně ale přemýšlím, jestli to konečně udělám, nebo na tenhle web prostě přestanu chodit, protože co je moc, to je moc...

145

Odpovědět

+sp00neJak už jsem psal pod jinou podobnou diskuzí.
Rád přispěju, ale reklamu nesnáším, proto jsem navrhoval "Donate" button, řekl bych, že hodně lidí by přispělo, zvlášť za absenci reklamy. Nebo udělejte "premium" účty, kterej když zaplatím, budu bez reklamy...

150

Odpovědět

+sp00neKlasické chceme co nejvíc a nejlépe úplně zadarmo....Je to prostě každého volba. Adblock on/AdbLock off whatever. Ale pamatujte, že platí jednoduchá rovnice. Budou příjmy z reklam = web pobeží. Nebudou příjmy z reklam = web nepoběží, protože nikdo tu nebude dělat charitu.

Donate button/premium účty je teoretická možnost, která dle mého názoru není zase tak úplně jednoduchá na zrealizovaní a chce čas na pořádnou přípravu.

818

Odpovědět

+sp00neEste tu na nas vyskakuj arogantne a urazaj fanusikov webu.. To kde sme sa to dostali? Ja nemam zapnuty adblock a nikdy som ho tu zapnuty nemal ale takou agresivnou reklamou a takou castou idete proti sebe a este v momente kedy ste poprosili aby si adblock vsetci povypinali. Tak si ho akurat zapne viac ludi...

176

Odpovědět

+sp00neV dnešní době nepříjemná pravda každého uráží, nebo je brána jako arogantní vystupování vůči druhým. Jsem jako každý jiný návštěvník tohoto webu a píšu, jak to vidím já bez nějakého zaobalování a zkrášlování, abych nedej bože náhodou někoho neurazil.

812

Odpovědět

+sp00neA zase obycajna arogancia. Co viac dodat.. Dialog s navstevnikmi a kompromis ti asi nic nehovori, akurat utocenie "ja rozpravam neprijemnu pravdu, to ostatni su precitliveni, ja hovorim dobre, ja ja ja..

23

Odpovědět

+sp00neUznávám, náš přístup, že chceme něco zadarmo a v co největší míře není správný. A co váš přístup? - nebudeme sem přidávat nová videa každý den a vůbec aspoň nějak posunovat web vpřed, nedejbože jednat na rovinu, ale chceme dostávat co nejvíce peněz. Férový kompromis by byl namístě.

10

Odpovědět

+sp00neAno, já já já... Mluvím sám za sebe (je dost možné, že se můj přístup nebude líbit vedení webu) a jako obyčejný návštěvník webu (odmysli si, že tu překládám). A je pro mě nepochopitelné, že někoho tak strašně rozčiluje 15 vteřinová reklama. Jak a komu to může ublížit?! Tohle mi kdokoliv rozumně a logicky vysvětlete.
Nejde ztlumit přímo? Vypněte si zvuk v panelu. Nechci na ni koukat? Přepnu do jiného panelu a počkám, až skončí/zapnu Adblock a nebudu fňukat, jak jsou tu otravný reklamy.

Za tu dobu, co tu jsem, tak vždy byla nějaká krize s videama. Ať už větší nebo menší. Uvědomte si, že to všichni děláme ve svém volném čase! Nikoho to tady neživí a nikdo tu nevydělává milióny, jak se asi domníváte, a tak se chtě nechtě stane, že dojde k výpadkům. Teď se čeká na nový web, který má vše posunout vpřed, ale představte si, že ne vždy jde všechno podle plánu a ne všechno se podaří doladit a stihnout v daný termín. Vždy se objeví nějaký zádrhel/problém a realita se kupodivu dost často liší od nějakých představ. V tomto ohledu nám všem nezbývá nic jiného, než být trpěliví.

151

Odpovědět

+sp00neNazývaj si to ako chceš, ale toto je agresívna forma reklamy. Ľudia ju nechcú. Keď tak si o tom niečo prečítaj a nebudeš sa čudovať prečo to ľudia vypínajú. Nové vedenie je teda totálne mimo. Existujú totiž aj iné formy reklamy, nie agresia.

63

Odpovědět

ja osobne som adblock zapol lebo mi tie reklami sekaju... ziadne video mi nikdy nesekalo, len ta vasa reklama, 5s sekania v poho, aj 15 sec bez sekania... ale toto co mam ja je fakt otravne

41

Odpovědět

Vy se z toho tady jednou poserete. Driv me bavilo celkem cist nazory pod videi, ale v posledni dobe je to jen reklama, reklama, reklama/pocet videii atd... proste melete hovna. Jediny co me osobne sere je hlasitost te reklamy to byste mohli postelovat, ale ze bych kvuli tomu picoval??? Proberte se. Adblock jsem nikdy nepouzival , to je holt domena jine generace... takze tak. Enjoy.

41
Další