Společně

Thumbnail play icon
77 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:69
Počet zobrazení:6 459

Wes Anderson je jednou z nejsnáze rozpoznatelných režisérských osobností dneška a svým výstředním tvůrčím stylem si získal nejednoho diváka i kritika. Krátkým filmem, který vznikl v roce 2016 jako reklama pro oděvní řetězec H&M, chytá za srdce tentokrát všechny, kteří jsou ochotni si v adventním čase do života vpustit trochu té láskyplné vánoční atmosféry a dobrotivého poselství, které si s andersonovskou vizualitou krásně hrají do noty.

Přepis titulků

DRÁHY H&M ZIMNÍ EXPRES Teď ne. Dobré ráno, cestující vagónu 14, mluví k vám průvodčí Ralph. S politováním vám oznamuji, že kvůli nepříjemnému nočnímu počasí a technickým komplikacím na naší plánované trase jsme byli odkloněni na alternativní dráhu, a proto dorazíme do cíle se zpožděním jedenácti a půl hodin.

Předpokládaný příjezd je nyní ve 3:17 ráno. Uvědomujeme si, že to naruší mnohé vaše sváteční plány a oslavy, zcela jistě ruší ty mé. Hluboce se za tuto nepříjemnost omlouváme. Pomocný stevard Fritz a já chystáme malý, bezplatný vánoční brunch, včetně horké čokolády se šlehačkou, v jídelně v zadní části vozu.

Začínáme za 20 minut. Opakuji: vánoční brunch, za dvacet minut, jídelna v zadní části vozu. Neváhejte se připojit. Děkuji. Přednosta stanice Fred? Tady Ralph. Máš nůžky? Barevné papíry? Alobal? Prodlužovačku?

Co dál? Fajn. Jak je velký? Nějak to budeme muset zařídit. A je to tady! - Fritzi! - Hned jdu! Fritzi! Teď! O 19 MINUT POZDĚJI SPOLEČNĚ Překlad: elcharvatova www.videacesky.cz

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Je to fajn, herci v tejto reklame maju krasny honorar a pritom bojuju proti nezamestnanost deti v Bangladesi. WIN WIN

37

Odpovědět

Zase tu niekto nepochopil ironiu...

03

Odpovědět

Viděl jsem Snowpiercer, takže na mě je tam málo krve a ryb.

90

Odpovědět

snowpiercer

13

Odpovědět

Nebylo to ve své době i s českými titulky přímo na YouTube?

12

Odpovědět

Gýč.

42