Černá mamba

Thumbnail play icon
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:771
Počet zobrazení:12 546

Luxusní reklama na Nike ve formě krátkého filmu s nečekanými hvězdami. Pokud znáte filmy jako Grindhouse: Planeta Teror nebo Sin City a jméno režiséra Roberta Rodrigueze uctíváte už od Desperada, zblázníte se blahem. Na své si však přijdou hlavně fanoušci basketbalisty Kobeho Bryanta.

 

OHODNOŤTE TENTO FILM NA ČSFD!

Přepis titulků

Robert Rodriguez. Jak to jde, kámo? Slyšel jsem, že máš nějakej nápad na film. O co jde? - Myslím, že bysme měli natočit film o Černý mambě. - Film? Jo, o tvým alter egu. Tak mi přibliž, jak bys to viděl. Objevíš se v noci. Autobus zastaví, ty z něho vystoupíš, nikdo tam není. Rozhlídneš se.

Na zastávce nikdo, ve městě nikdo. Nikdo nikde. Tak proč se prostě nevrátím do autobusu? Autobus vybouchne. KOBE BRYANT JE ČERNÁ MAMBA Takže co by s tebou chtěl někdo udělat, když jsi přijel do města? Odstranit Černou mambu. - Nastupuje Crippler. - Kdo že? Crippler.

Bude ho hrát Mickey Rourke. Bude v tom i Mickey Rourke? Nebo někdo stejně hustej, koho dokážeme sehnat. Černá mamba! DANNY TREJO JE CRIPPLER Šéf chce tvoje boty. Ještě je nosím. Dlouho už nebudeš.

- Jo, a má rukojmí. - To není správný. To Černá mamba nemá rád. Crippler je čistá esence agrese. Je zákeřnej. Je to bijec, chce zničit moji střelu. Nejenom střelu, ale i hlavu. Ale Černá mamba má bezkonkurenční zabijáckej instinkt. Když ho vyprovokujou... Zaútočí!

Takže tam bude dost detailů na boty? Product placement nám zajistí větší rozpočet. Větší rozpočet - větší výbuchy. Zachráníš rukojmí, ale je v tom něco víc - zpráva od Šéfa. A co chce Šéf? Šéf chce ukončit tvoje kralování, chce dokázat, že tě lze porazit. Prostě si nemyslí, že seš tak dobrej. Jeho plán je srazit tě na kolena, porazit tě a sebrat ti boty.

Proto na tebe pošle svoje nejlepší muže. Muže jako je pan Dobrák, bude ho hrát George Clooney. Bude v tom i George Clooney? Nebo jiná mega hvězda, kterou si můžeme dovolit a která má ráda basketbal. BRUCE WILLIS JE PAN DOBRÁK Černá mamba. Pořádný jméno.

Máma prohrála sázku? Ale Černá mamba zaútočí jako první. Dostane Dobráka dřív než Dobrák dostane jeho. Přesně s tímhle Šéf počítal. Dobrák nastražil past. Na tu vrhací ruku bys měl dávat pozor, možná ji budeš potřebovat. Šéf tě chce vidět.

Co chce? Někdo sbírá duše, někdo skalpy, Šéf sbírá boty. Nahoru. Šéf sbírá nejlepší hráče z celýho světa, ale ještě nedostal Mambu. Zatím. Kanye West hraje Šéfa. Kanye West?

Nebo někdo jako on? Ne, Kanye West. KANYE WEST JE ŠÉF Černá mambo, jsi připraven přidat se k mým trofejím? Nejsrmtelnější predátoři na světě se stali mými přisluhovači. Pro Černou mambu je hra pomalejší, dokáže se dostat do stavu, ve kterým vidí věci ještě dřív, než se stanou. Černá mamba je připravenej.

No tak, zpátky, zpátky. Naklepte mu prdel! Technická, faul. Jo a budou podvádět. - Je to problém? - Jo. Pro ně. - Míč ve vzduchu. - Žádný bohatství není zadarmo. Nahoru, nahoru!

Ale Černá mamba musí bojovat. Černá mamba musí zvítězit. Stejně tak i Šéf. Adios, zkurv- Na co čekáš? Dělej! Černá mamba je nikdo. Já jsem Šéf. Hra neskončila, Mambo.

Ještě se uvidíme. Arrivederci. Jak by to mělo skončit? Černá mamba nekončí. Hrdinové přicházejí a odcházejí. Ale legendy zůstávají věčně. Překlad: Ajvngou www.videacesky.cz Černá mamba se vrátí v Černá mamba 2 a 3 a 4... To se mi líbí, to se mi líbí.

Komentáře (41)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Reklama pro černochy. #sadstory

10

Odpovědět

90℅ za co?? Prostě reklama...

30

Odpovědět

A proto jsou ty boty z Číny tak drahý.

20

Odpovědět

Video opět funkční.

210

Odpovědět

6 min reklama z toho bych se p....l

213

Odpovědět

X-D

181

Odpovědět

to je ale p***vina! :D typickej americkej film. bomba v míči? :D :D ale jako reklama silně ucházející

194

Odpovědět

Kterej fotbalista delal preklad k titulkam .... Airball ( Mic ve vzduchu ) shooting hand ( vrhací ruka )

190

Odpovědět

tomu se říká pořádná produkce.. :D

191

Odpovědět

Danny Trejo se holt nezapře :D

181

Odpovědět

Jou, když reklama, tak pořádně. :)

182

Odpovědět

Iluv(.)(.) : zkus nait nejakej CZ anonymizer na netu, pres kterej se pripoj sem na tohle video. Bude to pomalejší, ale myslím, že stačí počkat než se ti to načte a pojede to.

181

Odpovědět

Perfektna reklama. A btw Ajvnogu, co tak viac basketbalovych videi?:)

181

Odpovědět

když je tam ten Káňa: http://www.youtube.com/watch?v=mBSbMGd6QfE

180

Odpovědět

cus potreboval bych radu.....na ut to pise ''Video obsahuje obsah partnera nikebasketball, který ho ve vaší zemi zablokoval na základě autorských práv.'' a tady mi nefunguje(stale se nacita).....zkousel sem klasiku(vypnout ad block,antivir,smazat cookies)ale nic nefunguje.....naka rada?

180

Další