Star Wars u Grahama NortonaThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:421
Počet zobrazení:10 689

Těsně před premiérou očekávané Epizody VII se u Grahama sešly hvězdy filmu - princezna Leia, Rey, Finn a z jejich přítomnosti notně vykulení David Beckham a Kylie Minogue.

Přepis titulků

No, zatím je všechno obestřené tajemstvím, nesmíme nic vědět. - Daisy, jak dlouho jsi musela tajit, že máš tu roli. - Tři měsíce. - Ne! Tři měsíce! - Ano. Za tu dobu jste to ale někomu museli říct. - Tys to vydržel? - Prozradil jsem to hned. Řekl jsem to taxikáři. - Tvrdils, žes to neřekl. - Hned druhý den, řekl jsem to taxikáři. - Takže jsem trochu lhal, jo. - Ale rodina to nevěděla. Rodina ne, ale taxikář jo.

Nasedl jsem a říkám: "Kámo, právě mě obsadili do Star Wars." A on na to: "Jasně, kámo." - Asi mi nevěřil. - Komu jsi to řekla jako prvnímu, Daisy? Mámě a sestře, a pak taky tátovi. Byl trochu v polospánku, tak řekl jen: "Ježiši." Druhý den povídá: "Myslím, že mi máma něco říkala." "Ne, to jsem byla já." A on na to: "Víš, vždycky jsem byl větší fanda Star Treku." To je ale špatný otec! - Ne, je bezva, je v zákulisí.

- Jak to vzala tvoje rodina, Johne? Neměli páru, co jsou Star Wars, ale byli rádi, že mám práci. Carrie, všechny ty tajnosti... Jak se ti dařilo... Dali ti scénář? Dali mi ten scénář asi na tři hodiny a čekali u branky mého domu... Byly to nervy, takže jsem si prošla jen svoje části, úplně bez kontextu, nic jsem nevěděla. A pořád to nevím. Pořád to nevím... Bylo to hrozné, ale řekla jsem to jemu! No ale já jsem tajemství udržel!

To ona je tak hrozná, že to vyžvanila! Protože jsem věděla, že mě sem pozve, a pak mi bude dělat oporu! Fakt super, lidi si povídali o filmu a u mě v hlavě: "Já vím, co se stane!" - Vážně?! - Jo! - Viděl jste film? - Ano! - Ale ještě předtím. Řekla mi to už před rokem! - Všechno? - Všecko. - No teda, Carrie! Páni!

Carrie! Já nejsem ten pravý, komu svěřovat tajemství! Překlad: hAnko www.videacesky.cz

Komentáře (24)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

RIP Carrie

11

Odpovědět

Je to strasna skoda ze nekdo takhle umre zniceho nic..

10

Odpovědět

Rikejte mi klidne ignorant, ale ta stara baba je fakt Leia? Damn...

77

Odpovědět

Její 60..

10

Odpovědět

v závěru třetího videa mi moc nedává smysl a ani obecně nesedí překlad "králova řeč", když se baví o scéně na Hvězdě smrti s guvernérem Tarkinem (a ukazují tam i obrázek)... je to záměr?

Carrie tu repliku z filmu i několikrát parafrázuje. I když uznávám, že v jejím podání "governor Tarkin" možná zní trochu jako "governor talking" :-D

PS: jinak přesná replika, jak ji říká ve filmu, zní "Governor Tarkin. I should have expected to find you holding Vader's leash. I recognized your foul stench when I was brought on board." ;-) http://starwars.wikia.com/wiki/Wookieepedia:Quote_of_the_Day/Archive/Wilhuff_Tarkin

202

Odpovědět

Říká královská (royal), což by se dalo přeložit i jako "snobská" nebo tak nějak. :) Nebo "urozená".
Ale myslí, že "královská řeč" se běžně používá.

00

Odpovědět

Kylie <3 milujem ju

333

Odpovědět

Ten pejsek vypadá jako by mlel z posledního :D

303

Odpovědět

ten pejsek patri Carrie Fisher a jmenuje se Gary Fisher :D
v jednom interview Carrie prozradila, ze ten jazyk ma venku od te doby, co poprve videl The Force Awakens.

340

Odpovědět

John mi taky připomíná Denzela, za 10 let by možná mohl dostávat jeho role :) Ale Daisy je moc podobná Keiře Knightley to je trošku škoda.

575

Odpovědět

nech robím čo robím, stále neviem čo si myslel tým "za 10 let by možná mohl dostávat jeho role" :D buď to, že budú natáčať rovnaké filmy stále dookola? :D či si myslel jeho pole? tj. ornú pôdu? (čes. orná půda) :D

58

Odpovědět

+hpsJohn mu (emiliovi) pripomína Denzela (Washingtona), za 10 rokov by možno mohol dostávať jeho roly (úlohy - filmové úlohy .)

02

Odpovědět

+hpsno veď :D ale ako dostane jeho rolu? :D budú znova natáčať American Gangster a namiesto Washingtna tam bude hrať Boyega? :D

58

Odpovědět

Mladý Denzel Washington s anglickým přízvukem... mňam :-D

10

Odpovědět

John vypadá hrozně sympaticky. Doufám, že se tady objeví i v dalších rozhovorech :)

446

Odpovědět

Nemá tá Daisy Ridley nejaké veľké zuby? V Star Wars som si to nevšimol, ale tu... Teda nechápte ma zle, je pekná aj všetko, ale vyzerá inak ako vo filme. Videl som ešte aj video od Saturday Night Live a aj tam vyzerala inak.

434

Odpovědět

Má velké zuby, velký úsměv a velký hlas. Má i docela velké čelo, na Klingonku jak dělaná, přičemž by byl i ten trekkie táta rád (btw. ta reakce nejen publika na trekkie tátu nemá chybu) ... a přesto tak drobná a krásná :)

492

Odpovědět

TRAITOR!!!!

593

Odpovědět

Ve tretim videu rika "upset", ne "sad".

200

Odpovědět

Opraveno, díky.

31

Odpovědět

Parádní video takto na silvestra, diks, udělali jste mi radost před oslavou nového roku.

Moc se těším na růst kariéry Daisy, snad nebude hrát jen v samých blockbusterech a uchytí se v okrajovějších vodách, a kdyby zvládla natočit ještě něco jiného před EP IX, tak super... a čím méně nalíčená, tím lépe - krásná pihatka... a ty její koutky.

John vypadá na zábavného týpka... docela mi připomíná Danzela Washingtona, jen s trochu širší čelistí. A nejen podobou, ale i vystupováním.

Carrie má čerstvě po botoxu, má zdrátovanou hubu nebo má po mrtvici? Její artikulace mi přišla divná... ale neviděl jsem ji nikdy mimo SW, tak možná je taková divná normálně :)

Škoda, že tam místo těch dvou zbylých netématických hostů nedali O. Isaaca.

Tak poďme slavit... Šťastný Nový rok, přeji.

652

Odpovědět

Ať vás všechny do nového roku provází Síla.

(I tebe, Zlopáne.)

391

Odpovědět

Jj, přesně, skoro by člověk řekl, že je to Denzelův syn :D

132

Odpovědět

ta artikulace, přesně, taky mám dojem jak kdyby to měla tu pusu obotoxovanou nebo nevim, ale mě přijde že takhle mluví furt jak jsem viděl nějakej rozhovor, i v novejch star wars to takový bylo, hruza to poslouchat

192