Starship se blíží!

Thumbnail play icon
76 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:146
Počet zobrazení:4 421
Všichni věrní fanoušci tvůrčí skupiny StarKid (A Very Potter Musical, A Very Potter Sequel, Little White Lie, Me And My Dick) asi vědí, že tahle parta už nějaký ten pátek vystupuje se svým nejnovějším muzikálem Starship. Tentokrát by mělo být představení více "autorské", takže nemají žádné problémy s tím, že by potřebovali nějakou licenci na používání určitých jmen a reálií, jako tomu bylo u A Very Potter Musicalu a A Very Potter Sequelu. Proto také tentokrát vybírali na svých představeních vstupné a trochu se zdrželo zveřejnění muzikálu na jejich YouTube kanálu. Nicméně před pár dny zodpověděli StarKid konečně klíčovou otázku, kterou je bombardovalo každý den plno fanoušků, a prozradili datum, kdy zveřejní svůj nejnovější počin na YouTube. starship1 Starship bude k dispozici online od 30. dubna 2011 a já se pokusím, i přesto, že mi bude v tu dobu začínat zkouškové, co nejdříve pustit do překladu. Obsah: Starship prý rozhodně není o Prdkovicích, Hvězdných válkách ani Star Treku. Opravdu jedná o autorský příběh, který se odehrává na jedné vesmírné planetě ve vzdálené budoucnosti, kterou obývají obří brouci. Hlavní postavu jménem Bug (Brouk) si zahraje Joey Richter, který nezapadá mezi ostatní brouky. Buga zajímá vesmírná loď, která ztroskotá na jeho planetě. Jedná se o lidskou loď, která tam ztroskotala už před mnoha lety a on ji odmala navštěvuje a zkoumá. Postupně se naučí mluvit lidskou řečí a chce se stát členem posádky. Příběh vypráví o Bugových zážitcích s lidmi z lodi, kteří přiletí na broučí planetu, aby ji pomohli osídlit. Bug se s lidmi spřátelí a do jedné členky posádky se zamiluje. V nejnovějším muzikálu sice neuvidíte Darrena Crisse, kterého maximálně vytěžuje jeho účast v seriálu Glee, ale jinak se můžete těšit na většinu starých známých. Upoutávka: Zdroj informací: http://wizardinglife.com Pokud už se nemůžete dočkat, přidejte se do této skupiny na Facebooku, kde vás budu informovat o stavu překladu a dění okolo tohoto muzikálu:

Přepis titulků

TVŮRCI A VERY POTTER MUSICALU VÁM PŘINÁŠÍ PŘÍBĚH O BROUKOVI... DÍVCE... ...A GALAXII JIŽ BRZY NA www.videacesky.cz

Komentáře (23)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ani neviete, akú neskutočnú radosť by ste mi zrobili, keby ste preložili Holy musical B@man!
Bolo by to skvelé, fakt díki!

190

Odpovědět

Sice jsem ho už viděla v angličtině, ale i přesto se těším na titulky! :)

180

Odpovědět

Vážně je to naprosto dokonalý :-) :-) :-)

180

Odpovědět

Prave somn starship dopozeral a mozem vam povedat ze sa mate na co tesit :)
je to totally awesome! :)

180

Odpovědět

Těšte se, je to supééér! Fakt se jim to povedlo :D

180

Odpovědět

Konečně na YT! Doufám že to BugHer0 i přes zkouškový zvládne brzo :-) mrtě se těšim, ikdyž škoda, že se tam neobjeví Darren :(

180

Odpovědět

Co to nízký hodnocení :-( Grrrr
Těším se jak malý děcko :-)

180

Odpovědět

To bude naprosto super! :)

180

Odpovědět

Já už se sakra nemůžu dočkat :D!!!
A mám radost, že hlavní roli bude mít Joey Richter :)! Písnička v ukázce je opravdu chytlavá a věřím, že i zbytek bude absolutně úžasný :).

180

Odpovědět

Starkid jsou pohodová skupinka skvělých herců. Darren Criss navíc umí psát skvělý písničky a hlavně chytlavé písničky, Nemůžu se dočkat jejich nového představení.

180

Odpovědět

jak tam ten borce se plazil za gaučem už to mě dorazilo :D

180

Odpovědět

nemozem sa dockat :D skvelee

180

Odpovědět

Paráda, nemůžu se dočkat! :) Už tahle písnička byla neskutečně chytlavá, doufám že ostatní taky tradičně nezklamou! :)

180

Odpovědět

je to tak Darren napisal vsetky songy pre Starship ;)

180

Odpovědět

Lena: doufal jsem v to, on je opravdu vynikající autor. Dík. ;-)

180

Další