Doktor KosmodrápStarship

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 2
82 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:207
Počet zobrazení:4 778

A plynule jsme přešli do druhého aktu. Když jsou všichni hvězdní strážci zanecháni na planetě, jakou má samotný Junior šanci proti Megagirl? Dnešní díl je sice bez písně, ale v dalším se můžeme těšit na jednou dlouhou.

Přepis titulků

DRUHÉ DĚJSTVÍ Takže, pane, víte... Podařilo se nám vyzvednout vědeckou důstojnici Únorku a vypadá to, že je naprosto zdravá. A brzy přijde k vědomí. Jenom dodatek... Mise se dokonale vydařila, ale všichni hvězdní strážci zůstali...

na planetě. A nemůžeme je najít, takže... Ale jednotka Megagirl vše viděla, takže to může vysvětlit. Megagirl? Řekni doktoru Kosmodrápovi, jak jsme vlastně přišli o hvězdné strážce. Mým úkolem bylo vyzvednout vědeckou důstojnici Únorku. Jakmile jsem splnila svůj úkol, vrátila jsem se do modulu.

Můj úkol nezahrnoval návrat jiných roničů slz na bázi uhlíku než Únorky. Takže zanechat je tam bylo nepodstatné. I když potěšující. Výborná práce, Megagirl. Co? Vy ji chválíte za to, že tam nechala strážce? Ano. Megagirl ukázala hodně vynalézavosti a duchapřítomnosti. Ne, tomu nevěřím!

To není možné! Myslím, že chápu, o co tu jde. Ty jsi dnes také odvedl dobrou práci... ...synu. Díky, tati. Teda... řekls mi, abych tam poslal Únorku samotnou, aby mohla spolknout broučí vejce, tak jsem to udělal.

A teď můžeme vzít vejce zpět na Zemi a začneme geneticky programovat brouky jako svou soukromou armádu. Přesně jak jsme o tom vždy mluvili u večeře s dědou. Správně. Jsem na tebe velmi pyšný, synu. Jo, no... Vážně tu zlobím, tati.

Hej, jak se daří v Galaktické lize? Taky tu zlobíme, synu. Dobře, dobře, to je dobře. Jo, a je tam máma? Chtěl jsem si s ní promluvit. Tvá matka zemřela. Den poté, co jsi odešel na svou ďábelskou misi. Bylo to smutné? Trochu.

Ale poznal jsem někoho jiného. Pozdrav svou novou matku. Ahojky, Juniore. Mrzí mě ztráta tvé staré mamky. To je v pořádku. Myslím, že spolu budeme dobře vycházet, že? Jo, jen mi neříkej, co mám dělat, a drž se dál od mého pokoje, dobrá? Ano, samozřejmě.

A zlatíčko... Ráda bych ti něco poslala. Co chceš, abych poslala? Nevím, asi nějaká sluchátka. Potřebuješ nová sluchátka, že? Jo, můžu zase mluvit s mým tátou, prosím?! Jo, tady ho máš, pa pa. Tak co myslíš? Nelíbí se mi. Jo...

Jo, to dává smysl. - Kde jsi ji potkal? - Na netu. Juniore! Snad nemusím zdůrazňovat, jak je důležité, aby ses vrátil s tím vetřelčím vejcem! Já vím, sakra! Potvrď existenci vejce a poté okamžitě vyraz na cestu domů. Čím rychleji začneme tyto parazity používat k výrobě biologických zbraní, tím rychleji vesmír padne před mocí doktora Kosmodrápa...

a jeho syna, Juniora. Jsem si jistý, že vše bude v pořádku, pane. V to doufej, Juniore. Protože jestli tuhle misi pokazíš, budeš si přát, aby to vetřelčí vejce bylo v tvé hrudi. Já vím.

Ale vážně, řekni nové mámě, ať se drží od mého pokoje, jo? Tvé soukromí bude respektováno. Ale tento víkend jsem přeparkoval tvé vznášedlo do garáže... a našel jsem něco, co mě nepotěšilo. JUNIOROVA TRÁVA O tomhle si promluvíme později! Neslyším tě, vypadáváš mi, jsou tu moji přátelé, ahoj. To bylo těsné.

Málem mě načapal, že hulím trávu. Asi bych měl celé léto zaracha. Nemohl bych si čutat s kámošema a tak. Jo. To bylo těsné. Megagirl, udělej Únorce sken celého těla. Chci vědět, co se vaří v mojí malé broučí troubě. Žádné známky cizích forem nebyly detekovány.

Cože? Byla v úlu déle než hodinu, to je nemožné. Proskenuj ji znova! Žádné známky cizích forem - ...nebyly detekovány. - Zatraceně! Pane, lodní počítač říká, že modul právě přistává v hangáru. Obsahuje životní známky pěti hvězdných strážců a jednu jinou.

Sakra, budou nasraní. Dobrá... Rychle, Megagirl, nastav mi pěst. Dobře. Doblá pláce. Teď odnes Únorku na marodku. A rychle! Hvězdní strážci tě nesmí vidět. Kde vězí robot?

Páni, podívej na to. Juniore! Co se ti ksakru stalo, chlapče? To Megagirl, proplížila se kolem mě. Zrovna jsem brečel, protože mi řekla, že jste všichni mrtví. Ale moje slzy ji musely rozzuřit, - protože mě praštila. - Praštila tě? - Ukaž mi bebí.

- Co budu... Veliteli Upe, budu po tomhle ještě zdravý? Myslím, že budeš v pořádku, chlapče. Už ti nikdy nikdo neublíží. Podívejme, co sem dotáhli popeláři. Díky mrtvému bohu, že jsi naživu. Dej mi jeden dobrej důvod, proč bych neměla rozprsknout tvůj ksicht na stěnu. Protože ti to nepomůže, Taz.

Jediný způsob, jak zničit jednotku Megagirl, je pomalu ji spustit do lávy. To ví přece každý. Radši si šetři síly, všichni je budem potřebovat... na naši pěknou, klidnou cestu zpět na Zemi. Krayondere, zatkni Megagirl.

S ní si to vyřídíme na domovské planetě. Na ten zatracený šutr nemůžem, když se hemží těma hmyzákama. - Ne, ne! Ještě nemůžeme odletět! - Dobrá... Chci říct... Když jste byli pryč, něco jsem si uvědomil. Lodní... pohonné krystaly. Pohonné krystaly chybí.

Je mi to líto, lidi. Nemůžem pryč. To asi znamená, že budeme muset... držet bradu vzhůru a mít v srdci písničku. Strážci! Chci, aby se každý z vás teď hned vrátil do kajut a dal si bublinkovou koupel!

Naše pokožka si zaslouží bublinky. Jo, Juniore. Málem jsem zapomněl. Chci, abys někoho poznal. Tohohle krásného mládence. Nebýt jeho, tak nikdo z nás není naživu, aby vyprávěl ten dlouhý příběh. - Brouk mi zachránil život. - Jo, můj taky. - A nepopiratelně ten můj.

- Jo, je to drsnej čubčí syn. - Taky jsi mi zachránil kůži, Brouku. A mně. Ach, Broučku. Tolik jsem se o tebe bála. Myslela jsem, že už tě nikdy neuvidím. A to by bylo fakt naprd, protože jsem tě vlastně ještě neviděla. Taky jsem se bál, ale teď spolu můžem strávit všechen čas.

Lidi, Brouk mě zachránil před těma vetřelčíma hmyzákama. Chtěli mi nasadit vejce do hrudníku, nebo tak něco. Ale Brouk nás z tama dostal a našel zbylé strážce. Díky dlouho mrtvému Bohu, že jsi to zvládl, Brouku! Jen si představ, kde bych byl, kdyby nebylo tebe. Dej sem ruku, chlape. To je ono! Chci, abyste si všichni vzali příklad z Juniora a šli si dát šlofíka.

Troubile, - doprovoď Megagirl do kajuty. - Zpomal. Možná bych měla jít já. Ujistím se, že se o nic nepokusí. Ne, ne, ne, ne... Myslím, že to Troubil zvládne. Taz, vlastně jsem si říkal, že bychom možná... já nevím, možná bychom...

my dva mohli... Já nevím, jít do kina nebo něco. Však víš, jako za starých časů. Podívat se na náš oblíbený film, třeba... už vím... Karate Kid. Však víš, ten dobrý, ten s Jackiem Chanem.

Ne. Ne! Jdu posilovat. Však víš, kdyby nás nějací vražední roboti chtěli zabít a já byla jediná, kdo může zabít je. Pojď, Brouku, provedu tě po naší lodi.

Komentáře (27)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tak tenhle díl mě potěšil dvojnásobně. :D Zaprvé byl hodně dobrý, dokonce i když tam nebyla písnička, a zadruhé se konečně zbavíme JoeYho, za což Zikatovi tleskám...

Hodně dobře se tu posunul děj, máme dalšího záporáka, všichni jsou zpátky tam, kde mají... Ale nejlepší byl v tomhle díle Joey. Ať už s tím podáním ruky, nebo s tím, jak se úžasně kření na Únorku. :)

Těším se na příští, písničkový díl...

180

Odpovědět

Opět výborné :), Junior je další super "záporňák" :D.

190

Odpovědět

Konečně bude klid, díky Zikato :)

180

Odpovědět

dr Kosmodráp je supeer :-D Sice bez písničky, ale stejně awesome :-D

180

Odpovědět

Díky moc Zikato, konečně pořádnej chlap! :D

180

Odpovědět

Ani na něj nereagujte. Budu mu to pravidelně mazat, takže to pak vypadá divně, když odpovídáte na něco, co tu není. U MasterChefa se taky banuje za spoilerování, protože to ostatním divákům kazí zážitek. Myslím, že se všichni shodnou, že tady zážitek kazíš ty. Stěžuj si jak chceš, já tu nejsem pro tebe.

200

Odpovědět

JoeY: Ne, TY tu nemáš co dělat. A rozmysli si, co vlastně chceš. Prve tu píšeš, že svůj "drahocenný" (ha... ha... ha... to chci vidět) čas nebudeš plýtvat na komentování Starshipu a stejně dál meleš z hladu. Takže vem ten svůj "drahocenný" čas a dělej něco užitečného, třeba se zahrab pod zem a přestaň se vyjadřovat, všem se uleví ;)

180

Odpovědět

JoeY: jedna věc je mít názor po shlédnutí, druhá je zhazovat viceo aniž bys ho viděl a otravovat všechny, co ho sledují, osobně bych ti ke starship videům dal ban už dávno, kdybych mohl

181

Odpovědět

Už na tebe nemám nervy, od teď ti dávám osobní ban na komentáře u mých videií.

201

Odpovědět

LaBleue: Blablabla, nech se raději vyšetřit ty když se ti to líbí.
Zikato Tím že tento sr*nec překládáš otravuješ ty ostatní.
Abi:) : Budu se věnovat čemu chci, v tomto případě komentování tohoto humusu.
Honza: A tvoje už dávno doslintala.

1826

Odpovědět

JoeY: Tvoje bába je uslintaný individuum!

181

Odpovědět

JoeY: Tak když máš tedy lepší věci na práci a nechceš, abychom na tebe reagovali, tak proč sem píšeš? A proč se vlastně koukáš na Starship? :) To mi příjde trochu jako nesmysl. Tak příště neplýtvej svůj "drahocený" čas a radši se místo psaní sem, věnuj své práci.

181

Odpovědět

On se ani nedívá, jen otravuje ostatní.

191

Odpovědět

Kdo se dívá na 11. díl seriálu, který nesnáší, měl by se nechat vyšetřit. :-)

191

Odpovědět

jo a prosím všemožný uslintaný individua aby na mě nereagovali díky, mám lepší věci na práci než číst vaše ujetý komentáře ;)

1824

Další