Loď v ohroženíStarship

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 2
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:230
Počet zobrazení:4 991

V posledním díle se Broukovi a Únorce podařilo poodhalit spiknutí a nyní spěchají za zbytkem hvězdných strážců, aby je varovali. Jak to vše dopadne, uvidíte v dnešním dílu.

Přepis titulků

Brejlounko, nějaký pokrok s hledáním náhrady za pohonné krystaly? Ten úkol se zdá býti problematickým, pane. Vypadá to, že všechny lodní systémy jsou přetížené. Přetížený? Kde je kruci Chunior? Má dohlížet na loď. Lidi, něco vám musíme říct.

O Juniorovi, je to čurák. Cože? Je to tak. Celou dobu všem lhal. Věděl o mojí havarované lodi. Věděl všechno o broučí planetě. A dokonce chtěl, aby Únorku zajali.

Jo, Galaktická liga emzáckých expedic chce chytit brouky, aby mohli vytvářet své zvrhlé zrůdnosti. Zatracené GLEE, vždycky ze všecho udělají zvrhlé zrůdnosti. A teď to nejhorší... osobně nás všechny vybral, protože si myslel, že jsme příliš hloupí a nedojde nám to.

Tebe vybral, protože jsi úplná srágora. Tebe vybral, protože jsi naprosto labilní. A tebe vybral, protože jsi... čtyřoká šáhlá mimoňka. A mě chtěl jen kvůli mému tělu. A ne kvůli mému intelektu. Takže... Junior nás všechny osobně vybral, protože si myslí, že jsme postižení.

Myslím, že je načase, abysme Juniorovi ukázali, jak moc ho dovedeme postihnout. Pane, nějaký modul právě přistává v hangáru. To je asi ten cabron, Chunior. Krayondere, připrav se vzít našeho přítele Juniora do vazby. Ano, pane. Dobrá.

Zatýkám tě, kámo. Bože, pomoz mi. Myslel sis, že mne přechytračíš, Brouku? Chtěl sis nechat naše lidské přátele pro sebe? Koukám, že jsi pěkně lakomý, ty malý hmyzáku. Taková škoda, doopravdy toho máme hodně společného. Ne, Klepeťáku, nikdy jsem to nechtěl udělat. Co kdybys ji pustil na zem a urovnali jsme to?

Urovnali? Říkal jsem ti, že se sem vracím na večeři. A teď když jsi v tomhle těle, myslím, že si dám i tebe. Vracíš se na večeři a dáš si i mě... Klepeťáku... ty jsi ten obří škorpion z těch videí. Ty jsi snědl trosečníky z té první lodi.

Ty... ty... ty jsi zlý! No nekecej. Brouku? Co to vydáváš za dávivé zvuky? Ty si s tou věcí povídáš? Co se děje, Brouku? Snažím se zachránit Únorku.

Hned pusť Únorku! Únorka, ach ano. Tu jsi zmínil už dřív. Říkal jsi, že je to ten člověk, který ti věří. Vypadá to, že zatímco jsem lhal já tobě, ty jsi lhal jí. Uvidíme, jak moc ti lidé budou věřit, až se dozvědí pravdu. Brouku, co se děje?

Neboj, Únorko, my jen... vyjednáváme o jeho kapitulaci. Myslíš, že jsem hlupák? Sice nemluvím jejich jazykem, ale snědl jsem dost lidí na to, abych něco pochytil. Až odsud cítím jejich emoce. Teď jim řekni pravdu! Lidi...

Únorko... nejsem tím, za koho se vydávám. Tady Klepeťák... mi pomohl vyměnit tělo, abych vás všechny poznal. Proč? Únorko... nejsem hvězdný strážce. Nejsem ani člověk.

Jsem... brouk. Jsem brouk v lidském těle. Patří ti mé díky za to, že jsi je rozplakal. Mám rád své maso pěkně naměkko. Připrav se na rozloučení se svými přáteli. - Co to bylo?! - Jádro přetíženo, hrozí výbuch. Modlete se ke svému mrtvému bohu, ubozí lidé.

Vaše smrt v plamenech je nevyhnutelná. Ještě není po všem, kámo! Utíkejte! Přišpendlil jsem ho jak levnou couru. Dostanu ho! Jednoho dne někdo jako já zlikviduje tebe i celou tvou podělanou rasu, kámo. Ano, to je velmi milé. Krayondere!

- Néé! - No tak... jdeme! Ti švábouni nejsou daleko. Takže sis myslel, že jsem příliš blbá, co? Tak blbá, že nepřijdu na to, že jsi brouk? Vždyť jsi na to nepřišla, a to jsem ti to dvakrát řekl. Nemluv na mě, Brouku, mám pokrk tvých lží. Pojď sem, pojď sem.

Dostaň to ven. Jak jsi mohl? Nikdy jsem nechtěl nikoho ranit, Upe. Musíš mi věřit. Už nevím, čemu mám věřit. Día de los muertos. Nedá se mu věřit. A tobě taky ne. Brejlounko, najdi Troubila a zastav přetížení jádra.

- Už jdou. - Ksakru! Dej mi to. Víš, jak to používat? Myslím, že jo. Fén už jsem používala. Dobrá. Když na tebe něco zaútočí... tak budeš fénovat jejich vlasy. Teď se běž zamknout do svý kajuty.

Dobrá, jasně. Taz, počkej. Kam to jdeš? Jdu za těma malejma broukama, koupit nám trochu času. Taz, to zní strašně nebezpečně. Já vím, Upe. Starej přítel mi kdysi řek, jaký to je smát se nebezpečí do tváře.

Tak se mi vy dva idiotas... - kliďte z cesty! - Taz! Taz! Jádro se začalo tavit! Musím změnit polaritu neuronového toku a odvést přívod energie pohonných krystalů mimo zónu požáru. Jo, já taky. Hodně štěstí, cucáci kyslíku.

Megagirl, co to děláš? Neměla bys tu být. Je to nebezpečné. Dovol mi komunikovat s touto umělou bytostí. Zdravím, humanoidní robotická umělá inteligence. Jmenuji se Brejlounka. Ve svém cechu a napříč vesmírem jsem známá jako superinteligentní... neurodrtička!

Megagirl, proč jsi to udělala? Bylo to nezbytné pro zajištění... 100% úspěchu mé primární direktivy. - Zabít všechny lidi. - Megagirl, a co my dva? Není žádné "my dva". Jsem jen prázdná schránka. Dutá parodie toho, co považuješ za život, neschopná doopravdy cítit. Nejbližší věc, která se dá považovat za cit, je...

syntetický vztek v mých obvodech vůči mým bezbožným lidským stvořitelům. Jak jsi mě donutil oblíbit si tě... a zároveň... - tak znelíbit? - To není pravda, Megagirl. Ty a já jsme stejný. To tvrzení je tak chybné, že nemohu sdělit logickou odpověď. Bohužel musíš zemřít, Troubile Nudle.

To není mý jméno. Změnil jsem si jméno. Na Troubil... Megagirl. Protože tam, odkud pocházím, na farmářský planetě, je tvý křestní jméno to, co děláš, a tvý příjmení to, co miluješ.

Ty mě dokážeš milovat? Přestože jsem robot? Přestože nejsem... - pravá? - Pravá? Ten pocit, když jsem ti nablízku, když mi stoupnou všechny chloupky, ten je pravej. A taky se hihňám, když mluvíš o zabíjení.

Krucinál, holka, to je pravý! Megagirl, miloval bych tě... i kdybys byla ten kůň, co mi sežral sestřenku. Stahuji nové emoce. Stahování dokončeno. Tato emoce byla stažena z nezabezpečených stránek a může obsahovat viry.

Jste si jist, že ji chcete otevřít? Jsem, jsem! Instalace nové emoce dokončena. Je to láska. Je to láska! Miluji tě, Troubile Megagirl! Mám ženskou! Selhání očních senzorů.

Megagirl, neplač. Rozpíjí se ti makeup. Vy dva, hlídejte ostatní. Já zachráním jaderný reaktor. Dobrá, Brejlounko. Megagirl, pojďme je zachránit. Překlad: Zikato Korekce a časování: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (36)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

I love them all. Team starkid je naprosto senzační, mají tam hrozně moc dobrých talentů (hlavně Briana Holdena :-D). Kždyž to porovnám tak Starship jsou pro mě na druhém místě (hned po Sequelu), jinak nejhorší byl asi Dyck (takové nic moc písně)

180

Odpovědět

Brandy: Přesně moje slova!!! :DD

180

Odpovědět

jak vam aj mne sa najvac lubilo Tootsie Megagirl...a aj ked som objavila Team StarKid len vdaka Glee a Darrenovi, som sa na tom GLEE zasmiala ....nepatrim medzi tych, co su nestastni, ze im glee ukradlo darrena, ja si ho kuknem aj v glee, aj som rada, ked sa este Starkidom povenuje :D

191

Odpovědět

Sakra, už na to koukám potřetí :D Megagirl je prostě skvělá.

190

Odpovědět

Glee :) skvělej díl :) křestí jméno to co rád děláš a přímení to co miluješ :)

180

Odpovědět

Super díl :D
Nejvíc se mi líbil GLEE A Tootsie Megagirl.. ta pusa byla suprová ! :DD'
Jako vždy 10*

190

Odpovědět

wáw, tak tento díl byl snad zatím nejlepší!! :D Glee - zabité! Už aby byl další díl! :D :D

180

Odpovědět

Joey, Joe a Joe jsou moji nejoblíbenější. :D

180

Odpovědět

Gabrielle, luccca: Jo, já si taky nedokážu představit, že by Dicka hrál Darren. Myslím, že Joe se na tu roli hodí fakt víc...

190

Odpovědět

Jsem jediná, kterou po tom, co Únorka řekla, že Junior je ?***k, napadlo: „Ne, on je vagína.“?

190

Odpovědět

:D Awesome díl!!!!!!!!!!GLEE rozsekalo asi každého,Broukova a Únorčina hádka :D Taz je úžasná(idiotas) a Megagirl a Troubil Megagirl jsou skvělí :D Přeju mu to,že má ženskou :D

190

Odpovědět

Gabča: Já bych spíš řekla, že to bude od slova pincer=klepeto. :)

180

Odpovědět

Ahoj, vim, že se ozývám dost pozdě a je to jen takovej detail, ale Klepeťákovo jméno by se nemuselo překládat, protože to má být Pinsir z Pokemonů: http://i138.photobucket.com/albums/q241/psychopathic_demon_girl/Anime%20and%20Games/Pokemon/pinsir.gif

181

Odpovědět

Jojo, jak píše luccca, taky jsem viděla na youtube rozhovor, kde pár z nich říká, že už to vlastně mají a strašně by to chtěli podniknout, ale bez Darrena jako Harryho by to nešlo, takže všechno závisí na Glee plánu.

Jinak Darren by byl sice super Dick, ale Joe je Joe a jsem ráda, že ho hrál on. :)

180

Odpovědět

Ďasík: Má byť 3. diel... keď som s nimi pozerala na jeden rozhovor, hovorili, že to majú aj napísené... tuším aj s hudbou... len nemajú Harryho(Darrena).. Inak ako Dick bol Joe myslím perfektný... Darrena si tam predstaviť ani neviem..:)

180

Další