Tak jako jáStarship

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 2
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:238
Počet zobrazení:5 500

Pokud vás Dylan Saunders jako Klepeťák ještě nepřesvědčil, že umí zpívat, tak po dnešním díle o tom nebude pochyb. Tentokrát si zazpívá v roli Troubila, ale nebude sám. Uslyšíme také Megagirl, Brouka a Únorku v jedné dlouhé písni.

Přepis titulků

Jsem v pořádku. Kdyby ses bála. Kruci. Bála jsem se, že budeš. Bylo to tam fakt strašidelný, Megagirl. S těma hnusnýma hmyzákama, co po tobě lezou. Myslel jsem, že náš pokoušou nebo bodnou, nebo tak něco.

Muselas mít strach. Nikdy nic necítím. Pro mne jsou emoce pouhou definicí lidské slabosti. Megagirl, mohlas zemřít. Svět by bez tebe nebyl stejnej. Mé zničení je nevyhnutelné. A nebude důležité.

Stejně jako mé stvoření nebylo důležité. - Jsem bezúčelný otrok. - Megagirl, styď se! Může se ti zdát, že nemáš účel, ale... já nevím, co bych si bez tebe počal. Tohle mám u hvězdných strážců nejraději. Všichni na mě pořád křičej rozkazy nebo používaj ty divný lopaty a serepetičky a cejtím se jak blboun. Jsem rád, že s tebou se tak necejtím.

Když s tebou mluvím, tak se vůbec necejtím... jak se to... zmatený. A to je pro mě něco zvláštního. Možná cejtíš, že nemáš účel, ale já rád věřím tomu, že jsme se měli potkat na týhle lodi. Možná, že je to celý boží plán... který zosnoval, než zemřel. Co myslíš?

Abych přijala tento scénář, musela bych ignorovat veškeré znalosti a logiku, které jsem byla vystavena. To je lehký, Megagirl. To já dělám denně. Když říkaj, že nemůžeš milovat, myslím, že sis to popletla. A říkaj, že necejtíš tímhle srdcem z oceli. Ale nemůžeš popřít, že ocel je silná. Jestli tohle jsi ty, jen bezvýznamná hvězda na obloze.

Řekni mi, co znamená to, co cítím, když za to můžeš ty. Možná jsem hloupej, ale tam, odkud pocházím, lidi říkaj, že je jim fajn, i když vím, že jsou smutní. Ale ty se neznáš tak, jak tě znám já.

Tvůj druh je chatrný a slabý. A chci vás všechny zničit. Jsi ubohá ostuda konceptu rasy. A logické vědy a řádu. Ale z nějakého důvodu, když se na mne podíváš, nechci být takto naprogramována.

Věř mi, když tvrdím, že jsi anomálie. Možná nejsi chytrý, ale jedna část mne se začíná drát na povrch. Ne, ty se neznáš... tak, jak tě znám já. - Nikdy jsem nečekal...

- Mé obvody jsou chráněny... - že někdy najdu někoho, jako jsi ty. - před věcmi, jako jsi ty. - Když víš vše, je najednou divné... - Nic nevím... - když nemáš představu. - ale začínám mít představu. Vidím pod povrch, nacházím hodnotu, která je pod ním skryta. Tvůj život a účel. A zničehonic mám pocit, že jsem narazil na něco, co nikdy nikdo neviděl.

A tohle jsou dveře od přechodové komory. Ale nemačkej to tlačítko, jo? Nebo nás to vcucne do vesmíru. Páni, tohle je tak skvělé, Únorko. Nemůžu uvěřit, že jsem na pravé... fungující lodi. S lidma a tak. Celou tu dobu jsem si mohl jen představovat, jaké to je.

A to je všechno, co sis představoval, Brouku? Ještě víc. Teda, nikdy jsem si nepředstavoval někoho, jako jsi ty, Únorko. Brouku, vím, že působím jako strašně složitá holka. Jsem hvězdný strážce, ale taky jsem vážně hezká. A mám ráda větecké věci. Ale to se ti jen zdá. Ve skutečnosti jsem celkem jednoduchá.

Jsi dokonalý a úžasný, tak jak jsem doufala. - Únorko, já... - Ale vážně stačí, když budeš lidskou bytostí. - Musím ti něco říct. - A vím, že budeš souhlasit, - že to je vše ke splnění snu. - Jsi splněný sen. - Pokud život končí, jsem ráda, že trávím - Musím... - tento krátký čas s tebou. - něco probrat s tebou. Jsem mnohem víc, než co sis myslel předtím, - že víš.

- Teď jsme se dostali k tomu. Poznat tě. Neznáš se. Ale ty mě neznáš... tak, jak tě znám... já. Nemůžu uvěřit, že tohle máte na vaší lodi taky!

Pojďme to omrknout. A sakra. Překlad: Zikato Korekce a časování: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (32)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Já nechápu, co řešíte - pravda Únorka byla až nechutně falešná, jenže řekla bych, že to ještě víc podtrhuje její postavu, ne snad? Hloupá a falešná :D náhodou to bylo zahraný dobře, protože to tak má být. Navíc to jen ukazuje, že nikdo není dokonalý :)

200

Odpovědět

Když jsem tuhle písničku ze Starship slyšela a viděla poprvé, bylo to pro mě neuvěřitelné překvapení. Nikdy jsem nevěděla, že Dylan umí tak báječně zpívat. Ta písnička je naprosto úžasná, konečně Dylan ukázal svůj talent. Tehdy jsem si vážně uvědomila, že po Darrenovi je to snad jeden z nejlepších zpěváků a když to ještě zpívá i Jamie, tak je to naprosto bombastické. :-D

180

Odpovědět

Dylan zpívá naprosto perfektně. The Way I Do je moje oblíbená písnička od StarKidů vůbec. Na SPACE Tour, které podnikly letos v zimě, to místo Denise zpívá Jaime Lyn Beatty a je to naprosto perfektní. Jaime a Dylan jsou podle mého názoru z nich nejlepší zpěváci. Je škoda, že tady Jaime nemá sólo. http://www.youtube.com/watch?v=6897gkudoQw

190

Odpovědět

starkid by si zasluzili sa dostat este na vacsie vyslnie, to co robia, je uplne perfektne! :) :)

180

Odpovědět

Únorka byla při představení nemocná ;)

180

Odpovědět

ÁÁÁ! Já se těším , jak bude Dylan zase zpívat..Jdu na to ! :D

180

Odpovědět

Únorka je falešná jak kočka při setkání s pittbulem.

181

Odpovědět

Tak teda nevím, ale přijde mi, že to jen hraje, ne? Je to ukřičená naivka, tak nebude zpívat jak Sarrah Brightman :-D

180

Odpovědět

Proboha dejte jim nekdo hrozne moc penez a oni uz se postaraji aby se bylo v televizi na co divat ! :D Nezkutecne talentovana skupina ve vsech muzikalnich smerech a stejne jako HP tak i SS sou nezkutecnej zazitek. Jo a teda ja nejsem profik ale Unorka zpiva docela v pohode a docela to k jejimu charakteru kterej hraje sedne, tenhle "sem blbec" styl zpevu :D

180

Odpovědět

Zikato: Hned jsem si říkala, že je to on, tak jsem raději nereagovala.

182

Odpovědět

Honza: Na něj taky nereaguj, je to ten samý ubožák - JoeY.

183

Odpovědět

Zpívám asi jako Únorka ... Asi se přidám ke StarKid :)
Vždycky jsem chtěla být členem. :)

183

Odpovědět

Abi:): Však mně taky! A navíc je u nich vidět, jak se lepšej představení od představení, takže to, co jsem napsal, už taky není tak docela pravda :)
lioRapture: Já myslím, že to nebyl špatnej tah. Jen takhle vyřešíš problém s trollováním a diskuze je konečně otevřená i normálním debatám.

181

Odpovědět

No, Únorka se tam vůbec nechytala, myslím, že jí i na chvilinku úplně vypadl hlas. Každopádně po prozkoumání dalších nahrávek na youtube jsem dospěla k názoru, že byla asi jen nervózní a prostě jí to ujelo, to se stává.
Tohle je například mnohem lepší... http://www.youtube.com/watch?v=vnVMgGPABsc&feature=related

181

Odpovědět

Podle mě má i Joey občas výpadky, navíc s Únorkou zněj fakt dost špatně. Nejsem sice schopná dokonale rozlišit čistě odzpívanou notu, ale slyšet to podruhý by pro mě bylo mučení :(

182

Další