Rozdělení pracíStarship

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 2
77 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:329
Počet zobrazení:5 358

Je neděle večer a čeká nás další díl Starshipu. Dnes míří Brouk a Šváb do královniny jámy slizu. Tam dostanou svůj nový úděl v úlu, avšak na konci slavnostní ceremonie nás čeká překvapení.

Přepis titulků

Hej, Brouku, co nového? Čau, Čmeloni, jen jdu do královniny jámy slizu. Dostat svou broučí práci, co? - Hodně štěstí! - Díky. - Zlom vaz, Brouku. Savci, savci prochází. Hej, Mistře, kam vedeš ty savce? To je dobrá otázka, synu.

Tenhle chlapík jde na podojení jeho chutné fekální hmoty. A tenhle jde do líhně, kde mu nasadí vajíčka do hrudi! No páni! Jo, nejzatracenější bolest. Chlapci, měli byste uvažovat o kariéře chytačů savců. Pá. Věděli jste, že na živení bioprocesů, které udržují náš úl, je zapotřebí tří tun potravy? Já chci být důležitá.

Chci být potravou. Ahoj, Brouku. Ahoj, Broučko. Nechám vás dvě hrdličky o samotě. Ne. Ne, ne! Jenom jsem ti dnes chtěla popřát štěstí. Vsadím se, že od královny dostaneš fakt dobrou práci, jako třeba... valič hnoje nebo hromadič hlíny nebo hrabač hnoje.

Něco takového prestižního. Slyšela jsem, že budeš mít pravý problém s parazity. Ne, Broučko. Nikdy jsem to s ženama moc neuměl. Ach, Brouku. Ty mě rozesměješ jako nikdo jiný. Měl bys vyrábět nektar, protože jsi tak sladký.

No... Vlastně si myslím, že pro mě není vhodná žádná broučí práce. Neměj obavy. Zvykneš si na svou práci, ať je jakákoliv. Tak třeba já. Byla jsem přiřazena, abych nosila tenhle slizký vak plný masožravých larev. Tak tohle to je. Zprvu jsem si myslela, že je to otrava Ale teď...

jen hledám toho výjimečného brouka, který tu bude, až se tihle klučinové dostanou do svého pubertálního stádia. No... Jsem si jistý, že ho jednoho dne najdeš, Broučko. Možná, že jsem ho už našla. Brouku? Tak jsem si říkala, jestli by ses nechtěl po ceremonii stavit do mého hnízda, kde bych ti utrhla hlavu a nechala své larvy sežrat tvé tělo.

Ne, díky, Broučko. Dobrá. - Tak možná jindy. - Jo, jo. - Pá. - Pa. Jsem tak hloupá.

Brouku! Co to s tebou je? Proč to s Broučkou nezkusíš? Úplně ti chce... urvat hlavu... a nechat své larvy sežerat tvé tělo. O tom každý sní! Já teda ne!

Promiň, Švábe. Každý není samičkama posedlý tak jako ty. Máš pravdu. Hluboko ve své hřbetní cévě jsem... jsem prostě beznadějný romantik. Jo. Ale kdo by chtěl malého brouka, jako jsem já? K sexuální zkušenosti budu mít nejblíž... při opylování květu.

Hej, vy červi, kam ten spěch? Ach ne, to jsou komáří bratři! Přesně tak, komáří bratři. - Já jsem Veeto. - Já jsem Neato. A tohle je naše sestra - Drahoušek. Jou! Pojďme, Brouku. Zmizme odsud.

S těma jsou jen problémy. Omluvte mě, pánové. A dámo. Dobrá, ale nejprve musíte zaplatit mýto. Jaké mýto? Co takhle trochu té lahodné krve? Mé krve? Ne!

Tu potřebuju. Stejně jsem plný. No tak, pojďme otevřít kokon. Budeme šmírovat nahatého motýla. Ano. Pojďte, všichni, ceremonie začíná. Vzhůru do jámy slizu. Královna určitě uvidí, že nejsem stejný jako ostatní. Jen se podívá a pozná můj pravý účel.

Pochopí, že prostě nemohu žít svůj život pro úl. A konečně... Konečně. ...zjistím, jaké je to žít. Chci být něčím, co poslouží většímu dobru naší rasy. Udělám vše, co je v mých silách abych z našeho světa učinil lepší místo.

Kdybych se jen mohl dostat do vesmíru. Chci se stát hvězdným strážcem. Vůbec nezáleží na tom, odkud pocházím. Dávejte pozor, hvězdní strážci. Protože tady jsem. Tady jsem. A přicházím!

- Žrout hlíny. - Leštič exoskeletů. - Chci stavět plástve. - Moucha na zdi. Jen tím se chci... ...stát! Ano, ano, ano. Všichni brouci povstanou a udrží bzučení na minimu... pro ctihodnou... nádhernou...

a strašlivou... královnu! Je ještě krásnější a strašlivější, než se říká. Čichej ty feromony! Ano, tak kdo bude první brouk, který předstoupí? Přejte mi štěstí. Při rozhodování, kam mě přiřadit, bych byla ráda, aby Vaše Nechutnost věděla, že hrát malou roli v životním cyklu úlu, byla vždy má největší ambice.

Královna to vezme v potaz. Mé rozhodnutí: Potrava. Jupí, jsem důležitá. Život za úl položím. Mňam, mňam, mňam. Víc. Tak kdo bude další malý brouk?

To jsem já, Brouku. Uvidíme se na druhé straně. Nebo v královnině břichu, pokud budeme oba potravou. Ale, jak se jmenuješ, synu? Šváb, madam. A rád bych poznamenal, že dnes vypadáte obzvláště... mazlavě.

Lichotky tě dostanou... kamkoliv. Mé rozhodnutí: Královnin oplodňovač. Královnin oplodňovač? - Ani náhodou! - Náhodou ano! Teď si vyber můj nejnadmutější otvor a něžně se zanoř, prosím.

Brouku, Brouku, podívej na mě! Jdu do toho! Vážně do toho jdu! Ano, kdo stane nyní před královnou, aby obdržel nezvratný osud? To budeš ty, Brouku. - Ne. - No tak, Brouku. A po čem touží tvoje hruď? J-já...

já... Já... Já se chci stát hvězdným strážcem. Cože?! - Co to je? - Co je hvězdný strážce? Jsem hvězdný strážce? Já jsem hvězdný strážce! - Ticho! Ty jsi ožralý. - Ne, já jsem ožralý. Ticho!

Mé rozhodnutí: Sazeč vajec. - Sazeč vajec? - Ano, sazeči vajec se hned hlásí v líhni. - Ale já nechci být sazeč vaje... - Ticho, sazeči vajec! A ustup stranou. A kdo předstoup... Počkat chvíli... Co...

je tamhleto?!

Komentáře (42)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

fuuu......som myslela, ze ked nehra Darren, nebude to az take dobre....neni to lepsie ako AVPM a AVPS, ale fakt fajne, idem na dalsi diel! :D

190

Odpovědět

Úplně jsem se zamiloval do téhle písničky (I wanna be a Starship Ranger), hlavně její konec, který je právě v tomhle díle, je skvělý...

Tady je celá, s textem a fakt stojí za to: http://www.youtube.com/watch?v=e-sYYX5UpJo

190

Odpovědět

Ranga: královnu hraje Jim Povolo :D

190

Odpovědět

Začíná to slibně!!Hm...to by mě zajímalo, kdo hraje královnu...A na Lauren se moc těším-je perfektní...

190

Odpovědět

Zikato: Tak tohle je pro mě španělská vesnice :), takže to jsem nepochytila, ale i při googlení Solid Snake jsem našla i odkazy zmiňující Starship :)

180

Odpovědět

terentule: Googli spíš Old Snake, je naprosto jasné, že je to on. Navíc tam i vtípkují o Metal Gearu.

180

Odpovědět

Vailen: Sice jsem si ho musela vygooglit, protože netuším kdo to je, ale sama jsem překvapená, jak máš pravdu víc než si myslíš :D

180

Odpovědět

Hmmmm... Polepšili se :D Už se těším na další díl :-) Doufám, že ta loď znamenala, že přichází Solid Snake... :D

180

Odpovědět

Mě osobně se to hodně líbí...mám Starkid ráda a ty loutky jsou originální:) Navíc to není jen seriál o loutkách, ono by se stačilo podívat na nějaké fotky, nebo na nějaký díl dopředu a už by se vám to tak dětské nezdálo. Prostě je to super! A hlavně děkuju za překlad. Kdybych na to mělo koukat v angličtině, tak bych se v tom ztratila :D

190

Odpovědět

Musím říct, že se mi tenhle díl líbil víc než předchozí, ale jak už tady někdo říkal, asi nemá cenu hodnotit ty díly jednotlivě. Vzhledem k tomu, že se těším na další pokračování, říkám za sebe: vypadá to na pěkný seriál a skvělé herecké výkony...

180

Odpovědět

okej, 3 minuty a půl do komářích bratrů, pak sem si uvědomil že to nejspíš nemá cenu. Sorry Zikato.

182

Odpovědět

Martiencka: To by pak dost vtipů nedávalo smysl.

180

Odpovědět

Mám stejný názor jako u 1.dílu je to blbost a po 1.min jsem to vypl.

181

Odpovědět

Mrzí mě to, ale oproti AVPM a AVPS je to dost slabota :(

180

Odpovědět

:D

180

Další