Stephen Lynch - Kněz

Thumbnail play icon
73 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:697
Počet zobrazení:7 526
Po delší odmlce vám přinášíme další video komika a písničkáře Stephena Lynche, jehož předchozí kousky se zde těšily poměrně velké oblibě. Tentokrát jsem vybral svou nejoblíbenější píseň, která se dotýká citlivého tématu katolických kněží. A věřte, že ve Stephenově podání to nebude žádná suchá úvaha, ale pěkně peprné vystoupení. Nahrávka opět pochází z jeho slavného koncertu v El Rey.

Video není vhodné pro osoby mladší 18 let!

Přepis titulků

Překlad: DJ Obelix www.videačesky.cz Modlím se, svůj kříž si nesu a klečím na kolenou. Pokušení katolického kněze není snadné ignorovat. Nedokážu to ovládat, rozthrl mou duši vedví. Jedna malá ovečka v mém stádu ukradla pastýřovo srdce. Ministrante, ministrante, vyznej se mi ze svých hříchů.

Boží milost najdeš jen v církevních... análech. Na nedělní bohoslužbě, při výuce náboženství, můj pohled na něj dopadl. Zavřu oči, ale vidím ho tam. Jak krásného orla v lavici. Když ho vidím v té sutaně, přestávám vnímat svět. Podstrčím mu mešní víno říznuté španělskými muškami.

Ministrante, ministrante, bude to ráj nebo peklo? Hraj si s mou píšťalou třeba celou noc, ale slib, že to nikdy... neřekneš. Otče náš, jenž jsi na nebesích, posvět se jméno tvé. Obléknu si ho jako papeže a pak ho... Bože, hanba mi!

Neuveď nás v pokušení a zbav nás od všeho zlého. Můžeme předstírat, že to byl Ježíš Kristus a já byl Máří Magdaléna. Ministrante, ministrante, vyznej se mi ze svých hříchů. Boží milost najdeš jen v církevních... análech. Ministrante, ministrante, vyznej se mi ze svých hříchů.

Boží milost najdeš jen v církevních aná... No tak, pojď sem. Pojď sem! Kdopak je tvůj otec, co? Promiňte. ...lech.

Komentáře (61)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Skvělé! Bylo to vtipné a i jeho zpěv má něco do sebe!

11

Odpovědět

Stephen Lynch: Craig
Dejte hlas pro nejlepšího zpívajícího stand-up komika : P

200

Odpovědět

Ištván kongur@email.cz posílej ;) díkes :)

180

Odpovědět

Vytvořil novej hudební žánr BtM ... Blow the Microfone !!!

190

Odpovědět

Pardon, chtěl jsem napsat: Parádní song se skvělým textem A typicky Lynchovským provedením. Mimochodem, jestli máte zájem, přeložil jsem jeho píseň Halloween. Text můžu na požádání zaslat.

180

Odpovědět

Stephen Lynch prostě nezklame. Parádní song se skvělým textem typicky Lynchovským provedením :D :D :D

180

Odpovědět

Nechutnej a primitivni. Az si takhle udela srandu i treba z muslimu, uznam ze neco v sobe ma,ale tohle neni ani vtipny ani odvazny...

2127

Odpovědět

(a pokud něco od něj příště tak bych prosil Craiga :D)

181

Odpovědět

Je to příšerně úchylný, ale má super hlas a líbí se mi to :D

184

Odpovědět

Nehodnotím jestli jde o nenávist, nebo ne, to mě ani nenapadlo.
V tuto chvíli nevedu náboženskou diskuzi, ale hodnotím "výplod umělce". I humor má své hranice, a tyto (dle mého) překročil nevkusným dílkem. Ale nachází se spoustu lidí, kterým se to líbí, takže na tomto fóru sdílím pouze svůj názor. Toť vše :-)

197

Odpovědět

JoJoe: Kdybys ses podíval na jeho všechny videa, tak by jsi věděl že nejde o žádnou nenávist.. to by potom nenáviděl i lidi v publiku :) ten člověk je svůj, a lidi ho mají rádi (taky si dělám srandy z každého a ze všeho když se na to hodí situace a nemyslím si že bych byl satanista když si dělám srandu zrovna z církve)

181

Odpovědět

Nesmál jsem se, není čemu. Ani tématu, ani výkonu tohoto "umělce". Dost trapný výkon. Možná až se na to sám podívá, zítra, nebo za 10 let, bude se stydět. A pokud ne, tak to je mi ho líto.

1922

Odpovědět

Niekto verí, že Boh existuje, niekto verí, že Boh neexistuje.
Ani jedno sa nedá dokázať, preto ide v oboch prípadoch o vieru.
Ak človek verí, že existuje Boh, zároveň verí, že existuje aj Satan.
Vďaka tomu, že ide o video a nie iba zvuk, je krasne vidno, ako Stephen Lynch zurivo neznáša katolíckych kňazov.
Otvorene útočí na nasledovníkov Krista, poukazuje na údajné slabosti jednotlivcov, a snaží sa hodiť špinu na všetkých kňazov bez rozdielu.
Cirkev nikoho násilím neobmedzuje, nikomu neškodí.
Ak niekto otvorene útočí na cirkev a kňazov, znamená to, že má iný typ motivácie. Má motiváciu od Satana, ktorý je nepriateľom Boha aj ľudí.
Tento "umelect" Stephen Lynch je z pohľadu veriaceho jasný satanista, z pohľadu neveriaceho blbec, a z pohľadu pišných ľudí, ktorí slúžia len sebe, a teda Satanovi, sa bude Lynch javiť ako sympaťák.

1940

Odpovědět

hm a ty si blb

10

Odpovědět

test

199

Odpovědět

Kazdy ma nejaku vieru. Niekto veri ze Boh existuje, niekto veri ze Boh neexistuje. Kedze sa ani jednto tvrdenie neda dokazat, ide v oboch pripadoch o vieru.
Tento Stephen Lynch priam zurivo utoci na cirkev, vdaka tomu, ze je to video, je to krasne vidiet.
Ak existuje Boh, existuje aj Satan. Teda cloveku ktori veri, ze Boh existuje, a vidi, ako tento "umelec" otvorene utoci na nasledovnikov Krista, takemu cloveku musi byt jasne, ze Stephen Lynch sluzi Satanovi.
Clovek, ktory veri, ze Boh neexistuje, bude povazovat tohoto umelca a jeho "umenie" za podivny pokus o vtipnost. A ludom, ktori su otvorene proti Bohu a proti cirkvi, tento bezvyznamny satanista bude pripadat sympaticky.

1820

Další