Stephen Lynch – Ošklivé mimino

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:33
Počet zobrazení:1 583

Na přání diváků sem po velmi dlouhé době vracíme komika, který byl na VideaČesky dříve velmi populární: nekorektního písničkáře Stephena Lynche. Poslech této písničky je ale na vlastní nebezpečí – hrozí, že za něj půjdete do pekla :).

Poznámka:
SIDS je zkratka pro syndrom náhlého úmrtí kojence.

Přepis titulků

Tohle je pro mou holčičku. Ať už je kdekoliv. Mysleli jste si, že nevím, kde mám dceru? Je to nová písnička, na úvodu musím zapracovat. Fajn, jdeme na to. Moje paní dnes rodí. Hned za ní utíkám na pokoj. Nadšeně se usměje a podá mi ji.

Podívám se na své dítě a řeknu: Do prdele, to je ale ošklivý mimino! Do prdele, to je strašně ošklivý mimino! Jsem z toho celej nesvůj, asi mi zkyslo sperma, páč to je ale fakt ošklivý mimino. Přesně toho jsem se bál. Má divně pokroucenou hlavu. Je hubená jak lunt, aspoň má velký koule.

Ale barva očí neodpovídá kníru. Do prdele, to je ale ošklivý mimino! Do prdele, to je strašně ošklivý mimino! Doktora pořádně proplesknu, ptám se, jestli ji nejde narvat zpátky. Do prdele, to je ale ošklivý mimino! A když se usměje, připomene mi Shana MacGowana. Chce se mi z toho brečet, když se jí podívám do dobrého oka.

Děti jsem vždycky chtěl, je špatně, když doufám, že ji stihne SIDS? Nasrat, je to moje dítě, do prdele! Pak si mě přivolá doktor: „Pane Lynchi, má dvojče.“ Do prdele, to je ale hezký miminko! Jedno ze dvou, strašně hezký miminko!

Chce se mi z toho radostí brečet, tohlecto si můžeme odnést. Páč to druhý bylo fakt strašně ošklivý. Do prdele, to je ale ošklivý mimino! Dámy a pánové, Mark Teich! Do prdele, to je ale ošklivý mimino! Chci tu věc hodit do popelnice! Do prdele, to je ale ošklivý mimino! A teď všichni! Do prdele, to je ale ošklivý mimino!

Pokračujte! Do prdele, to je ale ošklivý mimino! A teď jen chlapi. Do prdele, to je ale ošklivý mimino! A teď jen holky. Do prdele, to je ale ošklivý mimino! A teď jen lidi, co byli jako mimina ošklivý. Do prdele… Dostal jsem vás! Má jeden dobrý zub, jedno ucho a jedno oko. Díky bohu, že má jen jeden nos, ale má ho na levým stehně. Jaký to bude měnit jí každý den plínu nebo pudrovat zadek, když tam furt překáží ten ocas.

Na eBay bych mohl dostat dobrou cenu. To jsme si teď vymyslel. Nechci ošklivý mimino. Do prdele, to je ale ošklivý mimino. Do prdele, to je ale ošklivý mimino. Mark Teich! Překlad: ElTigre www.videacesky.cz

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Oceníme jakoukoliv tvorbu, která není pořád dokola jen od těch tvůrců kolem PUBG a NPC

93

Odpovědět

...která by mohla být vtipná, kdyby jim psal scénáře někdo vtipný.

34