Středeční workout #1

Thumbnail play icon
73 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:447
Počet zobrazení:4 577

Na požádání fanouška jsem přeložil video od Zacha Annera. Tady máte 1. díl Středečního workoutu se Zachem, který má skvělý smysl pro humor a na svém kanále ukazuje, jak si dokáže užívat život, i když to má trochu těžší. Máte zájem o další videa od Zacha?

Přepis titulků

Ahoj! Já jsem Zach Anner a tohle je Středeční Workout, kde vás naučím, jak mít stejně skvělé tělo jako já! Dnes nás čeká přitahování a já vím, že si mnoho z vás říká, že se nedokážu přitáhnout, že je moje tělo na nic! Já jsem na nic, vypadám jako pomeranč! Ale hádejte co, je potřeba jen trochu popostrčení.

Takže vždy, když se přitáhnu, vyzvednu na vás jednu dobrou věc, protože jste úžasní a ani o tom ještě nevíte. Zde je, co potřebujete. 1. Tričko na cvičení 2. Šortky na cvičení 3. Ponožky na cvičení 4.

Ruce 5. Skvělý přístup Jdeme na to. Nejdříve si musíte trochu zvýšit vozík. Pokud nemáte vozík, postavte se. Což znamená být drsňák. Dobrá, jsme připraveni býti borci! Kdo je připraven? Já! Máte úžasný přístup!

Úplně z vás srší! Neměl bych si u toho sedat. Vydržte. Musím trochu níž, abych u toho neseděl. Nechci vás u cvičení šidit. To by bylo moc lehký. Mám ten pás v prdeli. Tak konečně, teď je to posilování.

Jste úžasní! Máte skvělý účes! Panebože, tohle je těžší, než to vypadá, ale pořád jste fantastičtí! Jen tak dál! Vydržte, hned budeme pokračovat. Teď zkusíme tyhle. Schválně, jestli jsou jednodušší.

Ani náhodou! Hned budeme pokračovat, jen pár sekund. Tak a ještě jednou! Děláš nejlepší guacamole, Janine! Nikdy jsem nevěděl, že máte takové nadání pro hudbu. Vím, že nejsem jediný, kdo vám to říká, ale máte luxusní zadek! Kolik jsme jich už udělali?

Tak šest? Myslím, že už tak deset. No, deset, to je hezký. Tak to dáme i patnáct, jestli bylo deset tak lehkých. Jo, už skoro vypadáte jako já. - Ještě jeden? - Jo, ještě jeden. A hned, nebo si trochu oddechneš? Trošku si odpočinem.

Dobrá, dali jsme si menší přestávku, abychom dobili naši úžasnost, a teď jsme připraveni pokračovat. Máte nádherný úsměv! Miluju to, jak chodíte do ZOO! Zvládnete udělat cokoliv, co jste chtěli udělat, teda kromě cestování v čase, protože to je proti zákonům fyziky! Takže tohle byl první Středeční workout, jako příprava na to, být super jako já.

Doufám, že vám to trochu zpestřilo den. Nezapomeňte dát odběr pro další cool věci jako tahle. Dejte odběr. Překlad: Pamis www.videačesky.cz Tak fajn, jen si trochu odpočinu tady ve dveřích.

Komentáře (14)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

klobuk dole, som relativne zdrava, ale nezdvihla by som sa ani raz... :D

173

Odpovědět

Protože jsi tlustá.

7520

Odpovědět

Jsem určitě pro další videa od Zacha :)

296

Odpovědět

To každopádně, dlouho jsem se takhle nezasmál :D

62

Odpovědět

Mě to přišlo srandovní :-) Jakože celou dobu jsem měl úsměv na ksichtě. Zkuste se zavěsit někdo na hrazdu udělat jeden nebo více přítahů :-)

183

Odpovědět

O trochu vtipnější než, tři dementi projíždějí Hollywood, ale jen o fous.

633

Odpovědět

no nevim, urcite ma dobrej pristup k zivotu, ale video nic moc

7715

Odpovědět

Když jsem si uvědomila, že koukám už jen ze setrvačnosti, vypla jsem, nic moc.

4121

Odpovědět

Never skip leg days!

594

Odpovědět

do you even lift?

124

Odpovědět

panebože on je postižený že? a dokáže si z toho a ze sebe dělat i srandu, no tak to je paráda hned musím hodnotit 10000/10 a odebírat jeho kanál na yt, protože to bylo tak strašně vtipné, normálně jsem se na to dokoukal celé. Smát se postiženým je v pořádku, POKUD tím získávají odběratele.

3239

Odpovědět

Že by sarkasmus?...Smát se postiženým nebo jejich vtipu je celkem rozdíl. Navíc mi to zvedlo náladu, takže proč ne.

346

Odpovědět

zdálo se mi to, nebo po mě tak trochu pošilhával? ;)

1333

Odpovědět

Frajer! Víc Zacha ;)

7723