Strýček Jack

Thumbnail play icon
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:2 367
Počet zobrazení:32 239

V první řadě bych chtěl tímto oznámit, že jsme se kvůli nízké sledovanosti a úpadku kvality rozhodli zrušit pravidelné vysílání seriálu BlackBoxTV. Menšině diváků, kterým se seriál i přes znatelné kvalitativní výkyvy líbil, bych se chtěl omluvit a slíbit, že hodlám průběžně sledovat nově vycházející epizody z rozjeté druhé série a některé slušné díly se chystám v budoucnu překládat. Díky za pochopení. Těm z vás, kteří na BlackBoxTV pravidelně čekají do 22 hod., dnes přináším aspoň menší náplast v podobě docela vtipného a roztomilého krátkometrážního filmu Strýček Jack. Jeho autorem je talentovaný nezávislý režisér Jamin Winans, který už má za sebou i dva celovečerní filmy - 23:59 Krvavé minuty před půlnocí a Ink. Známý je taky díky svému dalšímu krátkometrážnímu a mnoha festivalovými cenami ověnčenému filmu s názvem Spin.

OHODNOŤTE TENTO FILM NA ČSFD!

Přepis titulků

STRÝČEK JACK Franku! Franku! Vypadni odtamtud! Přeruš misi! Psi jsou na lovu a já jsem kořist! Opakuju – já jsem kořist! Strejdo Jacku? Ahoj... mišánku.

Jak to, že jsi ještě vzhůru? Nemůžu usnout a říkala jsem si, jestli bys mi nepověděl pohádku. Páni. Teď není zrovna vhodná chvíle, broučku. Mám ještě strašně moc práce v kanceláři. Naši se zase hádají. Říkals, že ti když tak můžu zavolat. Dobře, ale jenom jednu rychlou. Žil byl jeden statečný princ a...

a krásná princezna, která spolkla pár kouzelných pilulek. Kouzelné pilulky! Paráda. Princ s princeznou museli utéct z království, protože se je snažil zabít zlý kníže. Vážně? Proč? No... princezna si od knížete půjčila spoustu peněz, jenže kníže žádal roční úrokovou míru ve výši 56 %, což je jednoduše k smíchu.

A potom... Co se to děje? Princ si půjčil koně od královského šaška... Postřelili mě! ...ale ten kůň si zlomil nohu a umřel. On umřel?!

Princ utekl do lesa, aby se schoval před knížecími lučištníky. My tu chcípnem! Počkat. A co se stalo s princeznou? Kouzelné pilulky! Potom uviděli obrovského letícího draka. Naskočili na něj a uletěli z království. Plížili se jeskyní začarovaných duší. Princ byl obdařen třemi ctnostmi.

První z nich byla síla. Na královského šaška byla uvalena strašlivá kletba. Opatrně s tím zapalovačem. Tahle kletba způsobila velkou explozi na Sedmnácté ulici. - Viseli nad propastí smutku a samoty. - Prosím... Nezapomeň nakrmit moje kočky. Ale ne tou suchou šlichtou. Jenom tou ne.

A co se stalo pak? To už si nepamatuju, broučku. Princ se šaškem byli zahnáni do kouta... - Já mám jméno. - ...protože princ byl idiot. Byl to naprostý idiot. Byl to gambler a ochlasta, čištění koberců mu neneslo a žil šťastně až do smrti. V předaleké zemi...

Já vím, jak to dopadne! To je pěkné, zlatíčko. Princ je uvězněný v zámku lebek a kostí, že? Princ použije své nohy, aby přivolal fialového vládce trollů. Vládce trollů potom zaútočí a uvolní velký katapult. Žena, která žije v botě, poté zavolá rytíře v brnění a ten zachrání situaci! Aha, tak takhle to bylo.

To je ono. Takhle ta pohádka skončila. Jak jsi to věděla? Zlatíčko? Dobrou noc, strejdo Jacku. Dobrou. Už žádné automaty. Překlad: somerset www.videacesky.cz

Komentáře (81)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nářez

30

Odpovědět

Spin je luxusní ;))

200

Odpovědět

zkouknul sem strycka i spin a musim rict ze mnohem vic me dostal strycek Jack...spin je taky hodne dobrej ale prece jen trochu zdlouhavej....kdezto tohle je dokonalost...10*

190

Odpovědět

tohle je prostě úžasný :D ta řetězová reakce cxo ta holčička vymyslela mě absolutně dostala, jen nevim jak na to přišla

192

Odpovědět

dokonalý.

190

Odpovědět

MAAAAGIC PILLS!!!
to je prostě kouzelný filmek :-) díky za překlad!

420

Odpovědět

Nice one :)

180

Odpovědět

naprosto wow:-)

180

Odpovědět

Docela zajímavý, ale BlackBox bylo rozhodně lepší !!

1822

Odpovědět

HUSTýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý

181

Odpovědět

luxus :D

180

Odpovědět

Petrfyld: aby ti ho jeden den jen tak odpráskly co? :D

180

Odpovědět

jak vystrizeny z " ink " (film)

180

Odpovědět

Zaujmavý koncept s dobrou hudbou, ale koniec mi pripadal až príliš deus ex machina.

197

Odpovědět

krasa :D ale nevim esi v tom bylo nejake vaznejsi tema nebo jen tohle :)

180

Další