Stupidní debilotinaThe Onion

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 41
83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:687
Počet zobrazení:6 889

Další video od skupiny The Onion tentokrát míří na výrobce různých elektronických hraček, které se ne vždy ujmou nebo dokonce ani nemají žádný účel a jsou určeny hlavně pro technofily, kteří si koupí cokoliv.

Přepis titulků

Milovníci elektroniky dnes stojí fronty, aby byli první, kdo si koupí úplně novou stupidní debilitinu od Sony, která nedělá to, co by do hajzlu měla dělat. Onion News Network: Trendy v elektronice. Reportér Jeff Tate má pro vás víc. Díky, Brandone. Je to nazýváno největší ztrátou vašich těžce vydělaných peněz za tento rok. Debilní novinka od Sony atakovala regály v přeplněných supermarketech a obchodů s předraženou elektronikou po celé zemi.

Má to navíc spoustu paměti a megapixelů a kdovíčeho, než mají další blbosti k televizi, co už mám doma. Nemůžu se dočkat, až celou podělanou noc strávím tím, že se tuhle zatracenou blbost budu snažit nastavit. Pokud snad nějak otevřete tuhle nedobytnou krabici, tak vám tato debilotina nabídne širokou nabídku idiotských funkcí.

Včetně podělaných blikajících slov a čísel na obrazovce. Aniž by to něco doprdele znamenalo a je to celé úplně na pytel. Mluvčí Sony Alan Compton řekl, že design téhle debilnosti je navržen tak, aby si všichni chtěli z té věci vyloupnout oči. Poctivě jsme vyslechli, co zákazníci nejvíce chtějí v jejich zábavném domácím systému a potom jsme to všechno narvali do téhle nepoužitelné debilotiny.

Kdo bude zmaten ovládáním nebo divnými funkcemi, může v interaktivním menu najet na nápovědu. Do labyrintu nerozluštitelných témat, které se k ničemu nedají použít. Chceme, aby lidé z domácností po celé zemi společně křičeli: "Funguj, funguj, ty podělaná debilotino!" "Co to s tebou je?" "Proč nefunguješ jako normální přístroj?"

Se 100 milionovou celonárodní kampaní na pokrytí opruzlou reklamou pro blbce na každém zatraceném místě Sony očekává, že se tahle blbost stane další věcičkou kterou zatraceně musíte mít, jinak se budete cítit jako bezzubý vidlák, co žije kdesi ve své vidlácké díře. Já tyhle kraviny miluju.

V podstatě koupím každou blbost, co vidím v reklamě. Stupidní debilotinu si můžete koupit právě teď. Takže si ji hned sežeňte a pozvěte všechny své přátele, aby vám pomohli nastavit tenhle posraný marnič času. Pokud někdo z nich není raketový inženýr, Sony vám garantuje, že tihle šašci nebudou mít šanci. Pro Onion New Network, Jeff Tate.

Díky, Jeffe. Sony má prý v plánu vydat vylepšenou 800 GB verzi téhle stupidní kokotiny ještě do konce roku. Hned jak se naučíte ovládat stupidní dálkový ovladač pro tu původní. Tyhle debilotiny jsou věčné. překlad: Ajvngou korekce: scr00chy www.videacesky.cz

Komentáře (40)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

To jak umí bez jediného problému říct tolik sprostých slov v jedné větě je parádní! :D

222

Odpovědět

Vem jeden i mně. :D

201

Odpovědět

Hned si to du koupit

201

Odpovědět

Naprostej luxus!! :D

211

Odpovědět

je až neuvěřitelné kolikrát řekli fucking piece of s**t v pouhých dvou a půl minutách a ještě je to trefné :D super video

201

Odpovědět

kde se to dá koupit? :D

211

Odpovědět

jooooooooooooo tajto je to nejlepsi videjko :ste borci: ,,funguj ,funguj prosim funguj!!! strata času

192

Odpovědět

uplne genialni a 100% vystizny)

202

Odpovědět

10

192

Odpovědět

absolutní paráda :D

202

Odpovědět

Dokonalá parodie,miluju The Onion víc a víc dílů prosím :D :D.

191

Odpovědět

někteří asi nepochopili o čem je toto video od Onionu....ty vulgární slova sou tam pro to, protože se ten přístroj sprostě menuje...komu to nedošlo je asi trochu zabržděn

191

Odpovědět

lolec miluju onion nekteri rikaji ze sou blbi a trapni ale oni proste nechapou o co v tom de :) a liborku ty si hodnoucky ze? chudacku musels poslouchat ty osklive slovicka :)

191

Odpovědět

nebejt tam tolik vulgarismu, tak by to bylo i vtipný...

186

Odpovědět

Husťárna, těhle videí by měli dělat víc!

191

Další