Stylový nástup na svatbu

Thumbnail play icon
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:950
Počet zobrazení:11 830

A máme tu další video, které díky YouTube obletělo celý svět. Opravdu věřím, že Jill a Kevin na tuto svatbu jen tak nezapomenou. Video sklidilo takový úspěch, že se jím nechali dokonce inspirovat tvůrci seriálu The Office, ve kterém v jednom díle postavy přicházejí na svatbu svých přátel stejným způsobem...

Při nástupu uslyšíte hrát píseň Forever od Chrise Browna.

Přepis titulků

VELKÝ DEN JILL A KEVINA. Jen ty a já. Letíme rychlostí světla do nekonečna. Dneska je ten správný večer. Měla by ses ke mně přidat uprostřed extáze. Nech se unášet melodií a rytmemhudby kolem tebe... Kolem tebe... Rád tě vezmu s sebou.

Rád tě vezmu s sebou. Tak neměj strach,protože jsem v tom s tebou. Můžeme se spolu vydat kamkoliv... kamkoliv... Ale je to jen na tobě. Stačí mě vzít za ruku a jít. Přijde mi, že celý život čekám... na dnešní večer.

Jen my dva a taneční parket. Protože tohle zažijeme jen jednou. Takže si to užij a bav se o to víc. A tancuj pořád dál. Dál a dál a dál... Pořád se proháněj po parketu. Přijde mi, že jsme někde úplně jinde. Naše láska se asi vzájemně proplétá.

Můžeme být dva rebelové... co porušují pravidla. Já a ty, ty a já. Stačí, když se mnou necháš vést. Sleduj pohyb mých nohou. Zlato, vnímej ten vnitřní rytmus. Já řídím a ty můžeš být mou spolujezdkyní. Jen mi musíš věřit.

Zlato, zlato, zlato. Přijde mi, že celý život čekám... na dnešní večer. Jen my dva a taneční parket. Protože tohle zažijeme jen jednou. Takže si to užij a bav se o to víc. A tancuj pořád dál. Dál a dál a dál...

Pořád se proháněj po parketu. Před námi je dlouhá cesta. Teď se jen vznášíme v oblacích. Posílám pro anděla,co by mi přinesl tvé srdce. Zlato, odkud jsi přišla? Úplně jsi mě odzbrojila. Podíval jsem se ti do očía hned jsem si říkal: To je překrásná žena.

Žádná "kdyby" a "možná." Mé srdce patří jen jía mám z toho úžasný pocit. Na ničem jiném už nezáleží, když mě miluješ. A já tě nezklamu, zlato. Já tě nezklamu. Já tě nezklamu. Já tě nezklamu.

Já tě nezklamu. Dnešní večer! Přijde mi, že celý život čekám... na dnešní večer. Jen my dva a taneční parket. Protože tohle zažijeme jen jednou. Takže si to užij a bav se o to víc. A tancuj pořád dál.

Dál a dál a dál... Pořád se proháněj po parketu. Překlad: BugHer0www.videacesky.cz DĚKUJEME RODINÁM A VŠEM PŘÁTELŮM ZA TENTO NEZAPOMENUTELNÝ ZÁŽITEK.

Komentáře (52)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

tak ako myslím si o sebe že som chlap, ale toto ma fakt.. "dostalo" :)) úžasné, skvelé a dalšie superlatívy :)

201

Odpovědět

po delší době jsem si vzpomněla na tohle video, potřebovala jsem trochu zvednout náladu a tohle mi ji jednoznačně zvedlo, je to naprosto skvělé :-D

202

Odpovědět

Můžete mít špatnou náladu, být naštvaní, ale podíváte se na tohle a okamžitě máte úsměv na tváři..... je to dokonalé :)

202

Odpovědět

nuda

1917

Odpovědět

Tak dneska na svatbě mojí známé to moje mamka se svýma kámoškama a pár dalšíma chlapama dala do hromady a udělali ji překvapení přesně v tomhle stylu. A docela se to povedlo :D

193

Odpovědět

...to by bylo super, kdyby to šlo i jinde a vůbec na celém světě a ne se stále stresovat...TO BY BYL ŽIVOT..OK...

202

Odpovědět

Takovou chci takyyyy :D úžasnýý :)

202

Odpovědět

:D úžasné :D tak to chcem aj ja na svadbe :D

192

Odpovědět

Nádhera

192

Odpovědět

nemá chybu .)

192

Odpovědět

Super :o))) nic podobného jsem ještě neviděla a smekám před účastníky, je vidět, že si svatbu užívali jako málokdo :o)))))))))))))))))))))))

192

Odpovědět

inak ppč svadba no zaciatok aj ja chem taku :D:D

182

Odpovědět

perfektné super veľmi dobré

192

Odpovědět

tak tohle kdybych udělala, tak to minimálně s mojí půlkou rodiny sekne, ale zase proč ne..už tak sem taková černá ovce a tohle je nádherný!

194

Odpovědět

WoW tak tohle je fakt C()()L svatba!! ;)

193

Další