Sunflower Caravan - What Is Happiness

Thumbnail play icon
77 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:60
Počet zobrazení:3 354

Tentokrát tu pro vás mám jeden hudební videoklip. I přes anglický název kapely a písně, vás musím upozornit, že tito hoši jsou Češi jak poleno. Poprvé jsem na ně narazil na loňském ročníku Rock for People a byli pro mě na tom festivalu největším českým objevem. Jakmile dohráli, běžel jsem si pod pódium koupit jejich debutové CD, které poslouchám pravidelně ještě teď. Normálně hrají čistě instrumentální muziku a zpěváky si zvou na spolupráci jen výjimečně, ale ty hammondky tomu prostě dávají správný říz a nikdy bych netušil, že budu z instrumentálního vystoupení tak unesen. Do této písně jim svůj hlas propůjčil švédský zpěvák Jens Andersson. Jindy s nimi spolupracuje třeba Ema Brabcová, která dříve zpívala s kapelou Khoiba, která se rozpadla.

Přepis titulků

Myslíš si,že jsi snědla všechnu moudrost světa. Myslíš si,že máš vyhráno, protože jsi vydělala milión. Máš svoje nóbl zvykya jednu párty za druhou. Když jsi tak chytrá,tak proč ti pořád není do smíchu? Co je pro tebe štěstí? Doufám, že ne to, co děláš. Proč ho se mnou nezkusíš prožít? Proč jsi tak nepřístupná?

Nejspíš jsi ještě nikdy nenarazila. Nejspíš jsi brala všechno,co máš, jako samozřejmost. Vím, že si myslíš,že jsi lepší než všichni ostatní. Když jsi tak dokonalá,tak proč se chováš jako nána? Co je pro tebe štěstí? Doufám, že ne to, co děláš. Proč ho se mnou nezkusíš prožít? Proč jsi tak nepřístupná?

Co je pro tebe štěstí? Doufám, že ne to, co děláš. Proč ho se mnou nezkusíš prožít? Proč jsi tak nepřístupná? Překlad: BugHer0www.videacesky.cz

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Proč maj některý český zpěváci v angličtině tak divnej přízvuk? Nebo se mi to zdá? Někdy to zní dobře, třeba k Fast Food Orchestra se mi to hodí, navíc to může i anglicky mluvícím připadat zajímavější.. No nevim, asi radší přestanu polemizovat a napíšu jen: Fajn písnička ;)

180

Odpovědět

perfektni...

180

Odpovědět

Nevite jestli budou na RfP i letos? Ted me stve ze jsem na nich minule nebyl :(

180

Odpovědět

Tak to jsem nečekala, že tu narazím na Sunflower Caravan! Na RFP jsem je samozřejmě také viděla a bylo toskvělý! Nedávno měli koncert také u nás v Pardubicích, škoda jen, že tam přišlo málo lidí... :( Ale aspoň jsem dostala podepsaný plakát :D
A What is happines je jedna z mejch nejoblíbenějších, hned po Hippodrome Freak :)

180

Odpovědět

Tahle je moje nejoblíbenější z celýho alba.

180