Superhrdinská čekárna: Deadpool, Spider-Man a Wolverine

Thumbnail play icon
57 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:78
Počet zobrazení:3 476
V předchozím díle od komiksových nadšenců z projektu Bat in the Sun jsme se seznámili s blíže nespecifikovanou čekárnou pro superhrdiny, ve které se dnes sejdou Deadpool, Spider-Man a Wolverine.

Přepis titulků

- Takže jsi s tím chlápkem pracoval. - "Pracoval" není přesný výraz... Páni, mexické tacos. Prošly přímo skrz. Chvíli nechoďte na pánské záchodky, hodil jsem tam pár granátů. Víte, co myslím. A vy určitě víte, co myslím. Nejspíš to smrdí až k vám domů, co? - S kým to mluvíš? - Je mi líp, neboj se. Ukazuješ na židli, co to děláš? Víte co?

Tomu byste nerozuměli. V tvém případě nerozumím ničemu. Kdo má lepší nárazníky, slečna Marvel nebo She-Hulk? Poslouchej mě. Vždycky mi přišlo, že She-Hulk. - Myslíš? - Jo. Říkal jsem si to samé. -Tohle je velmi nevhodné. - Ne, je to v pohodě. - Jsou zelené a bujné. - Jo! - Tmavší zelená je divná.

- Pravda, a to zaoblení. - Jako superhrdinové se máme respektovat. - Cítíš se nesvůj? - Z toho, že se bavíme o... - Počkat, moment. - Byl jsi někdy se superhrdinkou? - Už jsi měl superbabu, ne? Já, já, já... mám svou přítelkyni, to jo. - A jak mu říkáš? - Tetička May se nepočítá. Hej! - Víte co? Já... nechci o tom mluvit. - Ty jsi superpanic, že jo? Je to tam, paráda.

Já, já... Né, to je dobrý. V pohodě, jsi mezi kámoši. - Náš maličký pavouček. - Všechno dobrý. Moment, přestávka. Na co tu čekáme? Vážně, o čem tohle je? Už jsme u páté epizody - a diváci pořád neví, na co čekáme. - Jaká epizoda? Co? - Vyměníme si místa?

- Ne. Ne! Je to tu zas, vydržte. - Co si myslíte o videohrách? - Jsem trochu stará škola, mám rád Maria. - Já taky! Mario Kart je super. - Jasně. Není to špatné. Já rád chodím do velké místnosti s hologramy, které se mě snaží zabít. Víš, co bych znovu oživil? Sonic. Počkat, do Sonicu jsem jednou zašel. Víš, co bylo super? Zelda. Tu miluju. Kdo by vyhrál? - Link ze Zeldy nebo Mega Man?

- Počkat, moment. Zelda je hlavní postava? Ale ne. Hlavní postava je Link, který chce zachránit princeznu jménem Zelda. Tak proč se to nejmenuje Linkova dobrodružství? Kdes to vzal? Tady se smí jíst? Jde se baštit. Vzal jsem si nějaké tacos. Miluju své tacos, díky nim jsem frajer... - Nedáš si taco?

- Ne! - Vypadá to nechutně. - Je to bašta! - Zkus to! - Ne. - Ale jdi, pavouci nežerou tacos? - Ne, 70 centimetrů v pase kvůli obleku. - Ty máš 70 v pase? - Vlastně je to docela ohromující. - Kolik zvedneš na benchi? - Něco kolem 40 tun. - 40 tun je dost. - Je to hodně, působivé. Jako mamut. Zvlášť u někoho, kdo ještě nikdy neměl superbabu.

Je to tak. Taco? Něco mám, to se vám bude líbit! Bruce Jenner je technicky Caitlyn Jenner. Nedělá to z něj vlastně Ex-Mena? Chápeš to? A ty? Prostě ho zabiju. Už je mi líp. - Zabití při smyslech není řešení.

- Ukradl mi superschopnost. - Nenudíte se? - Ne. Mě už to nebaví, vyvolávám svou kuřecí sílu! - Co to? - A je to. Jo! Kde jsi to sebral? - Chcete si hrát s mým ptákem? - Končím. - Ok, stačilo. - Hej, copak nechápete? Měří jednu stopu! Asi si tu budu hezky hrát se svým ptákem.

S kým to mluvíš?!

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tohle nebylo vtipné ale mělo to dobrý nápad.

20

Odpovědět

Trochu lepší než minulej díl, ale furt dost špatný... a možná by to chtělo do popisku napsat, co je to Sonic (protože u nás nic takovýho neexistuje).

32