Jsme tuSuricate

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 37
82 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:197
Počet zobrazení:11 224

Jak by mohl znít text charitativní písně, kdyby byli zpěváci upřímní, vám ukáže dnešní videoklip z kanálu Golden Moustache.

Přepis titulků

Vítáme vás u hitparády upřímných klipů, u žebříčku nejupřímnějších zpěváků. Top klipem je píseň Jsme tu kolektivu zpěváků na podporu čehosi... nějaké věci. Prostě jsou tu. Jsem tu, abych křičel s tebou. Tebe neposlouchají, ty žiješ tam, kde je chladno, nebo teplo, to je mi jedno.

Jsem tu, protože cítím povinnost být ve všech charitativních písních. Jsem tu, aby na mě lidi nezapomněli. Jsme tu, abychom bojovali s tebou. Jsme tady, abychom se zapojili, i když tu nemáme co dělat, i když tady nemáme co dělat.

Jsem tu. Lidi to překvapuje, když vidí, že jsem ještě naživu. Jsem tu, protože jsem proti AIDS. A to je... to není studio 14? Omlouvám se, jsem hlava skopová! Jsem tu, protože jsem srandovní. Pitvořím se a imituju hlasy, ale až tak srandovní to není.

Jsem tu, protože jsem moderátor. Neumím zpívat, proto jenom mluvím. Jsme tu, abychom bojovali s tebou. Jsme tady, abychom se zapojili, i když tu nemáme co dělat, i když tady nemáme co dělat.

Jsem tu, protože jsem pianista, ale hraju na playback, musíme být realističtí. Na žádném záběru mi nejsou vidět ústa a ruce zároveň. Zpívám falešně, ale jsem herec, je to fuk.

Jsem tu, protože nic jiného neumím. Jsem tu, protože mi vyšlo DVD. Jsem tu, abych si to odečetl z daní, abych platil méně. Jsem tu kvůli Michèle Laroque. Vyšel mi i Blu-ray, videokazeta a audiokazeta. Jsme tu. Jo, brachu, jsme tu, protože hudba je jen smyčka, co se opakuje po pár minutách.

Všechny ty stejné singly jsou smyčky a to mě zneklidňuje. Přesto jsem tu. Jsme tu, protože to lidé chtějí. Chtějí to, co znají, to je uklidňuje. Jsme tu, abychom bojovali s tebou. Jsme tady, abychom se zapojili, i když tu nemáme co dělat, i když tady nemáme co dělat.

Jsme tu! Překlad: Snoopadoop www.videacesky.cz

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět


Odpovědět

S tebou bych tam chtěla bejt

00

Odpovědět

To mi připomnělo Rickyho G v "Keni" :D

60

Odpovědět

A děti v Africe nebudou mít co žrát...

100

Odpovědět

Doporučuju nejdřív bez titulků :D

27

Odpovědět

proč? vždyt je to francouzky

43

Odpovědět

Tak to dělám vždy :-D Tedy jen u anglických videí a právě francouzských, protože tyhle jazyky studuju. :-)

44