Švédsko (nikoliv Švýcarsko)

Thumbnail play icon
74 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:41
Počet zobrazení:1 462
Švédsko a Švýcarsko si spousta lidí plete (převážně tam za velkou louží). A Švédsko se rozhodlo něco s tím konečně udělat!

Přepis titulků

Nejvyšší představitelé a obyvatelé Švýcarska, tuto zprávu vám přináší Švédsko. Kontaktujeme vás kvůli našemu společnému problému, a sice: PREZIDENT SI SPLETL ŠVÉDSKO A ŠVÝCARSKO Je načase jednou provždy jasně odlišit naše dva národy. A to tak, že každý bude mluvit o tom svém. Náš návrh je následující: Zaprvé, Švýcarsko bude mluvit o peněžních zásobách a bankách.

Švédsko bude mluvit o písečných zásobách a plážích. Švýcarsko se zaměří na vrcholky hor. Švédsko se zaměří na vrcholky domů, tedy střechy. Švýcarsko bude moci propagovat hlasité zvuky, například jódlování. Naproti tomu získá Švédsko ticho a absenci jódlování. LSD dostane Švýcarsko, protože vy jste ho objevili.

A Švédsko dostane polární záři, což je trošku jiný neuvěřitelný zážitek. Urychlovače částic jsou vaše. Švédsko dostane opak zrychlování, zpomalení a zastavení se. Švýcarsko se zaměří na koženou módu. A my se zaměříme na současnou módu.

V neposlední řadě bude Švýcarsko nabízet luxus, včetně drahých hodinek. A Švédsko nabídne jiný druh luxusu, například možnost zapomenout na čas. Švýcarsko, jsme ochotni vyjednávat. Věříme, že tento chaos musíme ukončit, co nejdříve je to možné. Návrh v celém jeho rozsahu můžete podepsat na visitsweden.com. Děkuji.

Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář