Bon ben voilà – Concept bar

Thumbnail play icon
80 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:45
Počet zobrazení:1 141

Už vás taky gentrifikovali, nebo je u vás svět ještě v pořádku? Bon ben voilà je komediální pořad švýcarské veřejnoprávní televize, ve formě skečů si dělá legraci z každodenního života, moderních výdobytků a světa kolem nás. Jako první ukázku z tvorby švýcarských komiků jsem pro vás vybrala něco, co vám bude povědomé, pokud bydlíte v kterémkoli větším českém (případně zahraničním) městě.

Dejte vědět do komentářů nebo pomocí hvězdiček, jestli vás skeč zaujal. Pokud bude mít úspěch, ráda z jejich tvorby ještě něco v budoucnu přeložím.

Přepis titulků

Jmenuju se Sergio, je mi 33 let a jsem provozní bistra. I když, jako provozní se úplně nevnímám. Jsem spíš… provider zážitků. Nových bister se v posledních letech objevilo nespočet, proto musíme neustále posouvat hranice nabízených služeb. Proto jsme otevřeli… Barotoč.

Jsme primárně pro místní, takže máme různorodou klientelu. Všechny věkové skupiny, všechny společenské vrstvy a skupiny. Je to lidový podnik, otevřený všem, všichni jsou vítáni. - Můžu se svézt na kolotoči? - Ale to je bar. Dobrý den, tady Barotoč. Bohužel, na pátou je letadýlko už zarezervované. Můžu vám místo toho nabídnout malého lva, ten je v pět volný, nebo mini vespu.

- Máte vybráno? - Máte menu? Samozřejmě, tamhle. Tak co to bude? Tak espresso. - Jedno espresso. - A vodu. - Dobře. Co mě inspiruje? Místa prodchnutá symbolikou… Pane?

Můžu si koupit lístek na kolotoč? Ale to je bar. Inspirují mě místa prodchnutá symbolikou předělaná na bary. Napadá mě třeba Pěkně popořadě v Mnichově, což je bývalý nacistický skatepark předělaný na restauraci. Nebo třeba Svlažovna v Kodani, což je opuštěný důl, který předělali na takovou oázu, kde můžou zákazníci chlemtat alkohol z louží na podlaze.

To mě baví, no. Červené bylo pro vás? Potkáváte tu samé super lidi. Mám v práci pořád kolotoč, ale mám to rád. Haha, máte v práci kolotoč, vtipné. Do prdele! Do budoucna?

No jasně že něco plánuju. Mám v hlavě takový projekt… Do prdele! Nejde zastavit. Musíte počkat. Jasně že mám plány. Mám v hlavě docela crazy nápad. Měl by to být bar provozovaný… v bývalém baru. A to… to svět ještě neviděl.

- Pane? - Je to bar. Překlad: ElTigre www.videacesky.cz

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jsem rozpolcen. Nevím jestli se smát nebo plakat... Hodlám toho využít coby nápad na bar, kde budu prodávat slano-sladké horko-ledové nápoje...

00

Odpovědět

Které budou - nebudou chutnat? :)

00

Odpovědět

+BurgA to bude právě lákat zvědavé zákazníky :D

00

Odpovědět

Tak tohle je hodně skvely :D

00