Tahle věc mi změní životCollegeHumor

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 36
69 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:137
Počet zobrazení:7 045

Kdo by nechtěl mít svůj život pod kontrolou, ale jak na to? Tužka a papír už dnes nestačí. Je třeba objevit tu "jednu věc", která vám konečně změní život...

Přepis titulků

Kluci, je to tady. Tohle bude můj rok. Letos budu konečně organizovanější a méně úzkostlivý. To se máš. - Můj cíl je nenechat lidi mě přeru– - Mám na to systém. A celé to začíná právě tady. Vše si zapisuju do deníku. Všechno, co by mi zanášelo mozek. Nápady, roční cíle, nákupní seznam.

Všechno tam je, na jednom místě a barevně rozlišeno. - Páni, tady je spousta věcí. - Jo, je. - Nebojíš se, že důležité věci zapadnou? - Jsem krok před tebou, Zacu. Proto mám tuhle to-do appku, která mi říká, co mám dělat, pokud to nezachytí mozek nebo deník. - Aktualizovat deník. - Vidíš? Připomíná mi aktualizaci deníku. Tahle věc mě udržuje v chodu, když teď trávím dvě hodiny denně deníkem.

- Upravit scénář. - To musím taky udělat. - Zdá se, že je to stre– - Sující? Proto jsem si taky stáhl tuhle meditační appku. Víte, že mi hodina meditace denně získá energii nutnou na dohonění práce, - která se nahromadila, když jsem meditoval? Je to tak. - Zaplatit za meditaci. - Není to kontra– - Intuitivní? Je. Co pět vteřin mi také připomíná dýchání. Dýchej.

Ulev očím pohledem mimo obrazovku. Trappe, upřímně řečeno se zdá, že tě ten systém jen víc stresuje. - Taky myslím, tak jsem si koupil... - Dýchej. - ...tuhle kostku pro nervózní. - Ale ne. - Jo. Malá kostka s tlačítky, které nic nedělají. Ta malá kolečka a udělátka mi pomáhají relaxovat. Jako když pracuju, ale vlastně nic nedělám. - Kolik jsi do toho investoval?

- Neměl jsem odvahu se podívat! Ale je to celé tady v deníku, jo? Takže to stojí za to, jak bych relaxoval, kdybych si to nekoupil, - poté co jsem za to utratil? - Přeorganizovat deník. Musím to udělat. Trochu se mi to vymyká z rukou, kluci. Asi musím předělat - celý systém organizace. - Dýchej. - To mi pomůže se uvolnit. - Když to říkáš.

- Já to říkám, Zacu! Říkám to! Konečně se můžu díky všem těm věcem uvolnit. Díky nízké tepovce a mému ergonomickému křeslu. - Konečně se můžu uvolnit, Zacu. - Dýchej. - Když ti to pomáhá, tak pak jen– - Jo, důležité je– - Už mě sakra nikdy nepřerušuj! - Dýchej. Na tom záleží. Dýchej. - Trappe, máš...

- Teď ne, Same! Dýchej. To je dobrý. - Zklidni se. - Dýchej. Uklidni se. Dýchej. Překlad: sethe www.videacesky.cz

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Čekal jsem na konci...while I'm reading a book! :D

00

Odpovědět

:D ha ha ale teď vážně prosím přeložte něco naučného (pokud možno užitečného)

28

Odpovědět

Naučná videa tu poslední dobou tvoří přibližně třetinu veškerého obsahu. Neřekl bych, že jich překládáme málo.

170

Odpovědět

Time managementu a relaxační cvičení... Tobě se člověk jen tak nezavděčí, že?

70

Odpovědět

Si bude diktovat skrček.

10

Odpovědět

+AlennCo čekáte od 0 s nudličkou (pro ty pomalejší ->Q ) :)

02