Co nejvíce se bavteTaskmaster

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 8
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:27
Počet zobrazení:2 570
Tentokrát tu máme týmový úkol, a rovnou dvojitý. Na jedné straně Alice Levine a Russell Howard, na druhé Asim Chaudhry, Liza Tarbuck a Tim Vine. A možná také jedna náruživá stařenka k tomu. Kdo si užije největší srandu?

Přepis titulků

- Ahoj, Lizo. - No čau. - Ahoj, Asime. - Ahoj. - Ahoj, Time. - Ahoj. - Přišla vám pošta. - Přišla nám pošta? - Máme… Můžeme? - Lizo, buď tak hodná. - Dobře. „Co nejvíce se bavte. Máte na to tři minuty. Pak se vraťte do přívěsu a vyčkejte na druhé zadání.“ „Co nejvíce se bavte.

Máte na to tři minuty. Pak se vraťte do přívěsu a vyčkejte na druhé zadání.“ - Takže se teď můžeme bavit? - Jasně, bav se. - Běžím do kůlny. - Pro věci z kůlny? - Jo. - Zábava! - Je tam spousta… Mě zábava úplně nebere. To byly dvě velmi rozdílné reakce. Poslyš, pojďme rovnou na to. Chci vidět, jak se kdo bavil. Zábava je pobavení, legrace nebo radostné potěšení.

Začneme s Alice a Russellem. - Víš, co mám fakt ráda? - Povídej. - Koupel. Ale ty máš rád fotbal, tak si hraj. To dává smysl. Běž se naložit do vany a já si budu kopat. - Chybí už jen teplá voda a víno. - Víno ti donesu. Bavíš se, Alice? Sherry ve vaně? To se zdá správné. Tady prosím.

- Děkuju ti. - Sherry ve vaně. Tohle by někoho mohlo velmi potěšit. Třeba nějakou stařenku, co si tam někde dělá dobře nad Alice ve vaně a mým nožičkováním. - Zbývá deset vteřin. - A říká: „Á, bože, už budu!“ - Pět vteřin a pak zpátky do přívěsu. - Ježišmarjá. Strašná psina. - Čau.

- Přišla vám pošta. - Aha. Co to bude? „Přesně zopakujte svůj předchozí pokus. Nejpřesnější vyhrává. Máte tři minuty.“ „Čas začne běžet, až Alex zakřičí své jméno.“ Velmi mě zaujal tvůj prvotní popis zábavy. „Ráda se koupu, ráda se dívám, jak Russell žongluje s míčem.“ - To jsou zábavné činnosti. - Hygiena a sport. - Krása. V půlce jsi naznačil, že by tam mohla být masturbující stařenka.

- Nevíme, že tam nebyla. - To ne no. A dnes je ve studiu! Tak se podívejme na druhou část. Jdeme na to. Alex Horne! Mě zábava zas tolik nebere. Ale… Co jsem řekla? Já mám ale ráda koupel.

Koupat se mě velmi baví. Tak se běž koupat a já si půjdu zahrát fotbal. Skočím pro míč do kůlny. K dokonalosti by stačila horká voda a sklenička vína. Vevnitř nějaký alkohol je, tak ti pro něj skočím. Bavíš se, Alice? Ano. Sherry do vany. - Co to je?

- Sherry. Děkuju. To teda čpí. A pak jsem řekl: „Nejspíš tu je někde stařenka, co sedí doma a vždycky si přála spatřit Alice Levine ve vaně a mě nožičkovat.“ - Říkal jsi něco o tom, že si bude… - Dělat dobře. A bude se sebe dotýkat u toho, jak nožičkuju. - A pak řekne: „To je ono.“ - Jo, pak řekne: „Už budu!

Už budu!“ A pak musím udělat tohle a zahrát to z voleje. - Šel jsi první, nebo druhý? - První. - To nebylo špatný. - Nebylo. To bylo neuvěřitelně přesné, že jo? Povedlo se jim to. Tolik jsem se styděla: „Říkal jsi, že si dělá dobře.“ A pak jsi řekl: „Jó, jó.“ Teď zábavu dopřejeme Asimovi, Lize a Timovi.

BMX navždy! To je zábava. Zašiju si to tady. To je zábava! - Bavíš se? - Je to hrozná zábava. - Kolik nám zbývá minut? - Minuta 45 vteřin. - Zkusím ti to hodit kolem krku.

- Super. Jen si o sobě nemysli. Už té zábavy víc nezvládnu. To je hrozná prča. Zkusím trefit schránku. - Dobře ty. - Okamžitá zábava. Chyť mou bramboru. - To je sranda! - Obručí. Zábava!

Zábava! To je ale mega sranda. Polštáře na svobodě! - Zpátky do přívěsu, prosím. - Dovnitř. - To je prča. - To teda. Čauves. „Přesně zopakujte svůj předchozí pokus.“ Všichni si říkají: „Ten blázinec zopakovat nemůžou.“ Než to uvidíme, chci říct jednu věc.

Co je největší zábava na světě? BMX navždy! Dohromady je jim 135 let. Tohle je jejich pokus. Alex Horne! Pojďme se bavit. - No tak!

- Jdu na to. To je zábava. - Zašiju si to tady. - To je taková zábava. Vracela jsem se pro víc zábavy? - Kolik nám ještě zbývá minut? - Minuta 45 vteřin. - Zkusím ti to hodit na krk. - Tak jo. Tak jo. Utíkám pro brambor. To je taková psina.

Hele, polštáře! - Chyť mou bramboru! - Tak jo. Prča! A teď obručí. Připravená? Teď! Zábava! - Zbývá třicet vteřin. - Hele, mám čepici! To je mega sranda. Lidi, to je šílený!

Chyť mou bramboru! - Docela sranda. - Musíš ohodnotit dva úkoly. Který tým se více bavil a pak který to lépe zopakoval. Myslím, že oba týmy zopakovaly, jak se bavily, - poměrně přesně. - Fajn. - Takže oběma dám stejný počet bodů. - Kolik? - Tři. - Dobře. - Ne, čtyři z pěti. - Nebo pět?

- Jo. - Pět? - Pět. A kdo se víc bavil? Myslím, že se velmi bavily oba týmy. Kolik bodů pro Alice a Russella a zbytek? Dva pro Alice a Russella, tři pro zbytek. Tak jo, ty jsi šéf. Překlad: ElTigre www.videacesky.cz

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jsem čekal, že druhá část bude všechno vrátit do původního stavu, ale tohle bylo ještě lepší. A zvládli to nečekaně skvěle.

100