Vytvořte nejlepší padák pro vařečkuTaskmaster

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 8
97 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:35
Počet zobrazení:3 918
Alice Levine, Asim Chaudhry, Liza Tarbuck, Russell Howard a Tim Vine tentokrát musejí sestrojit padák. Spousta z nich by si však v kritické situaci nevedla vůbec dobře.

Přepis titulků

- Ahoj, Time. - Ahoj, Alexi. - Připraven? - Mohls mi to podat. Pohořel jsem. „Vytvořte pro tuto vařečku ten nejlepší padák. Máte 10 minut na objednání materiálu.“ „A 10 minut na vytvoření padáku. Nejpomalejší a nejdramatičtější pád vyhrává.“ Potřebuju provázek. Hromadu balónků.

Chci balónky nafouknuté héliem. - Kolik? - 20? 30. Dva igelitové sáčky. Prosím. - Pořádnou sponkovací pistoli. - Prak. A kdyby to náhodou nefungovalo, tak šipky. Papíry na flipchart. - Chceš začít stavět? - Není proč meškat. Jde nám o drama a pomalý sestup.

A začneme tím, komu jsem aspoň já začal říkat Tim Vine. Co se dramatu týče, bude to pomalé a dramatické, a až vařečka dopadne, něco řeknu. Budu hrát, jako by šlo o válečný film. Vařečka dopadne a pak se otočím, vy mě zaberete takhle, já to přednesu a drama je na světě. Čas běží, deset minut.

Šmankote. Potěš koště. Propánakrále. Nevím, jak udělat padák. Takže… Vím, co si říkáte. Mohli byste to snížit? Ne, seržante!

Co jsi to provedl? Neskutečný herecký výkon. Byl to vlastně muž s papírem a vařečkou. - Trochu ji to zbrzdilo, ne? - Ano. Trošku takhle. Jo, trošku, ale ten projev! Úplný doják. - Co seržant provedl? - Povyprávěj. No…

Já stál na kraji útesu a on se snažil zneškodnit bombu, - která visela ze stromu. - Aha. Ale byli jste si blízcí? Vídali jsme se v jídelně, jinak… Když už si myslí, že ji zneškodnil, a chce od ní odskočit, já vím, že ho padák neudrží. Takže jsi jeho smrt zavinil ty.

Takže když jsi řekl „Co jsi to provedl?“, mluvil jsi k sobě! - Husina. - Proto se na konci tak zachmuřím. - Je to příliš bolestné. - Toť válka. Kdo dál? Alice a Asim. Uvidíme je spolu v této show podruhé. Naše áčka. To ne!

Zatraceně. Myslela jsem, že budou svázané k sobě. Alexi! Ne, do prdele. Kurva drát. Kolik jsem jich už ztratil? Jak je to možný? Proč proboha? Tohle patří mezi nejslabší chvíle mého života. Něco se děje.

Stavění bylo dost. - Jak na to půjdeš? - Zkusím to dramaticky shodit dolů za pomoci šipek a pistole, sponkovací pistole. Jak to funguje? Víte co? Možná by bylo snazší, kdybych na tyč připevnil šipku. Už teď je to dramatičtější. - Připraven?

- Ano. Funguje to. - Nadskočil jsem. - Já taky. - Za to se stydím. Tak jo. - Díky, Asime. - Díky, Alexi. Panebože. - Díky, Alice. - Já díky. Asime, nejdřív k tobě. Přišlo mi, že když jsi balonky dostal, úplně jsi nevěděl, jak fungují.

Jak jste mohli vidět v předchozím úkolu, s balonky nejsme nejlepší kamarádi. Přitom to hezky klesalo, a pak jsi to mrskl zpátky nahoru. Ne, snažil jsem se jich prásknout víc a pak se to šprajclo. Ale to tomu aspoň dodalo na dramatičnosti. Nakonec to spadlo z větší výšky. - Co Alice? - To patří mezi nejúžasnější věci, co jsem kdy viděl. Fakt paráda. - Nemyslíš?

- A to sleduješ kulečník. - Furt. Tady máme poslední dva pokusy najednou. Liza a Russell. - Tak jo, pojďme na to. - Máš deset minut, Russelle. Super. Chci udělat čtverec. Sráči. Zmetek. Stalo se tu něco opravdu odpornýho.

Podívejte, stříkance, drama. Poslední troška. Božínku. - Potřebuješ čurat? - Ne. Naser si! Prostě to budu muset zalepit. Vypadá to jako ta nejlevnější loutka Donalda Trumpa. Drama se dá vytvořit za použití nějaké silné hudby.

Představte si, že ta vařečka dopadne na ostrov kde ztroskotalo velké množství skautek, a tohle je po čtyřech dnech první vařečka, co vidí. - Kdy mám spustit? - Teď. Na to se vyser, kámo, ty holky hladoví. Lepší. Podívejte! Vařečka! Vařečka na nebesích!

Jsme zachráněny, Hnědá sovo! - Díky, Russelle. - Čau. Zapálím prskavku, ať tomu dodáme na dramatičnosti. Jak poznám, že to máme pustit? - Asi řeknu „pusť“. - Fajn. Pusť! Tyjo! To nejde překonat.

Proč se tu s kluky nenatáhnout? Díky, Lizo. Ten padák kritizovat nebudu, to se rozumí samo sebou. Zaujalo mě to, že ty skautky… Mám uvěřit tomu, že vyhladoví, pokud nedostanou příbor? Jsou to osobité holky. - Jsou to holky ze střední třídy. - Z vyšší. Nikdy by je ani nenapadlo jíst rukama.

Představte si, že jste tak nóbl, že jíte jenom vařečkou. A teď to tvoje výsostné drama, Lizo. Musíš být velmi spokojená. Trochu jsem se bála, že se neotevře. Nebyl tu člověk, který by si nepomyslel: „Tohle je padák.“ Dobře. Asim. Jeden bod. - Dva body Russell. - Dva body Russell. Tři body pro Tima.

Špatný padák, dobré drama. Pět bodů pro Lizu, čtyři body pro Alice. Překlad: ElTigre www.videacesky.cz

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář