Udělejte největší bublinu a praskněte ji nosemTaskmaster

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 8
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:43
Počet zobrazení:5 817
Alice Levine, Asim Chaudhry, Liza Tarbuck, Russell Howard a Tim Vine se všichni snaží o co největší bublinu. Ale co to vlastně taková bublina je?

Přepis titulků

Dal jsem to? Do p*dele. Zmrde jeden. - Ahoj, koláčku. - Ahoj, Alice. Bublinková fólie. - Proč je to v bublinkové fólii? - Jen pro případ. - Líbí? - Chceš, abych praskala? Naposledy. Jdeme na to.

Je to fakt uspokojující, co? - Už jsi měl tu s velkýma bublinkama? - Mám to zakázané. - Je boží. Jdeme na to. Udělejte největší bublinu a praskněte ji nosem. Máte 10 minut. Čas vám běží odteď. Udělejte největší bublinu. Takže ji nemusím dělat nosem? Hned jsem pomyslela na soply. Největší bublinu. Existuje ekonomická bublina, ne?

To už přeháním. Dojdu si pro jar. Nemůžu se dočkat, jak velké bubliny udělali. - A pak to měli… - Prasknout nosem. - Aha, prasknout. A začneme bublinkovými bratry, jak jim tady říkáme, Asimem a Timem. - Bublinkoví bratři. - To zní dobře. Zaběhnu do kůlny, hned jsem zpět. Myslel jsem, že to zvednu a bude tu film a pak bych tím švihl.

Dvě minuty. Dal jsem to? Do prdele. Zmrde jeden. Hele, podívej. No tak, krasavice. Kurva. Hele, tady je velká. - Změř ji.

- Mám to. - Bylo to nosem? - Ne. No… - Díky, chlapi. - Díky, Asime. Bylo hezké dívat se na to, jak se oba vracíte do dětství. Přišli jste mi jako dva zlobiví kluci. Ale obávám se, že stejně, jako je to se skutečnými dětmi, se odporné násilí nikdy neskrývá daleko. Poprvé v tomto pořadu, od chvíle, co spolu natáčíme, Tim Vine mluvil sprostě.

To nejhorší, co Tim za devět epizod řekl, bylo „pitomost“. Lidé zrovna lapali po dechu, takže si přehrajeme, jak jsi bublince nadával. Chceš si to poslechnout? Není to nic hezkého. Zmrde jeden. No Time! Takový americký výraz.

Zmrde jeden. A řekl jsem to znova. Tim s megafonem, cedníkem a potravinářskou folií vytvořil bublinu s průměrem 7 centimetrů, to je dvacetina Dannyho DeVita. Tak si to představuju. A největší Asimova bublina byla v míse. Byla to taková poloviční bublina, ale měla průměr 10 centimetrů. Placatá bublina. Chci se jen zeptat. Jak znělo zadání úkolu? - Vyfoukněte největší bublinu.

- Před slovem „největší“? - Vyfoukněte. - Ta jeho se jen objevila. - Jen se ujišťuju. - Bublinkoví bratři se oficiálně rozpadli. Zmrde jeden! Nechci vyhrávat body, ale lásku. Dobře, ten bod mu dám. Další na řadě, úplně sama, je Alice Levine. Vím, co řekneš, ale tohle je podle mě taková bublina. Je to prostě koule vzduchu s membránou.

To je bublina, ne? - To je ona? - Jo. Rychle to změřím. Půl metru. - To ujde. - Půlmetrový bublinkový… pytel. Bublina. Panebože.

- Praskla jsi ji nosem? - Skoro. Chce to tlak. Už to bude. Doufala jsem v dramatický moment, ale ne. Jo, určitě to šlo skrz. Všichni jsme to slyšeli. To bylo drámo, co? Bublina je koule vzduchu s membránou, je to dobrá definice?

Jsou různé druhy bublin. Bublinková folie je plast se vzduchem uvnitř. Takže dobrý. Říkám si ale, jestli jsi ji opravdu praskla? Prásk je onomatopoie. Prásk. Praskla jsi ji? Když si vezmete… Řekl bych, žes ji pffftla. Mám pocit, že…

To byl ten zvuk. - Velká bublina. - Největší. Třetina DeVita. Půl metru. A další na řadě jsou Liza a Russell před námi. Můžeš vygooglit, jak se dělají bubliny? Nebude to trvat. Šest hrnků vody do jedné nádoby. Do vody nalijte hrnek jaru. Přidejte lžíci glycerinu a 60 ml kukuřičného sirupu.

Najdi jednodušší návod. Nevím jistě, jakou to má mít konzistenci. Nemáš žvýkačku? - Mrkni do kuchyně. - Podívám se. Mezitím hledej, jak jednoduše udělat velkou bublinu. Víš, kam s tím mířím, že jo? Nějakou jsem našel. Tady píšou 120 ml jaru, 350 ml vody, opatrně promíchejte.

- Můžu tě o něco poprosit? - Nevím. Běž do kuchyně a udělej to, já mezitím budu dělat tohle. Tady to je. - Mám to změřit? - Počkej. Já bublinky miluju. - Změř to. - Cože? - Změř to! - Prosím.

- Prosím. - A je pryč. - Páč sis dal načas. Neřekl jsi prosím. Změř tuhle, rychle. Prosím. Čtyři centimetry. - Dál. - 20 vteřin. Kurva už. Do prdele s tím vším.

A je to. - A je to. - Moc ti děkuju, bavila jsem se. Co to bylo za slimáka, co ses snažil vyplivnout? - Při pohledu na tebe se mi navalovalo. - Bylo nám špatně od žaludku. Vypadal, že rodí labuťátko. Bylo to strašný. Nebyla to Hubba Bubba, to byl ten problém. Co za člověka by tam narafičilo běžnou žvýkačku, a ne Hubba Bubba?

Takže to… Russell měl 4centimetrovou bublinu. A praskl ji nosem. - Takže to je dobré. - Není, je to strašné. Pardon, strašné. A Liza zvládla 20centimetrovou bublinu. To je oficiální macek. 20 centimetrů. Nejmenší měl Russel, pak Tim, Asim, Liza a Alice, ale opravdu ji praskla?

Byl to prásk, nebo pffft? Bylo by podlé, kdybych jí těch pět bodů nedal, takže jí je dám. - Pane jo. - Pět bodů pro Alice Levine! Říkal jsem to. Překlad: elcharvatova www.videacesky.cz

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nevím kdo je ta zrzka, ale je krásná :-).
Děkuji za překlad.

41

Odpovědět

Ale podle mě úplně blbá. Každý úkol dělá (pochopí) naprosto jinak. Nejdřív jsem si myslel, že to třeba dělá schválně a že to chce "zpestřit" a vymyslet jiný způsob, ale dle její mimiky a pohledů si myslím, že to fakt schválně nedělá ....vždy kouká jak kdyby jí uletěly včely a pak vymyslí naprosto odlišný způsob.
Mají zjistit, jak je dlouhý provázek a ona ho tam začne nesmyslně střihat.... mají "strhnout" ze stolu ubrousek, ona ho tam popotahuje.... mají udělat bublinu, ona nafukuje pytel....

25

Odpovědět

+yakubNení náhodou celý ten pořad o tom, aby nad tím každý hráč zapřemýšlel jinak stylem „outside of the box“? Jsou to komici, tak u toho dost možná chtějí vypadat debilně. A i kdyby nechtěla vypadat debilně a prostě debilní byla. Tak nějak mám v životě zkušenost, že občas ten největší dement v místnosti občas přijde na to nejjednodušší řešení, protože ho prostě nic lepšího nenapadne a všichni hlavouni okolo něj jsou „dál“ a tak to nevidí. Málokdy, ne často, ale stává se to. A voilà – to ona dostala 5 bodů.

50