Sfoukněte svíčku z co největší dálkyTaskmaster

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 8
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:43
Počet zobrazení:4 947
Foukat do hadic, rour i brček dnes budou Alice Levine, Asim Chaudhry, Liza Tarbuck, Russell Howard a Tim Vine. Kdo překvapí svým sebevědomým přístupem, a kdo naopak navzdory očekávání zklame?

Přepis titulků

Tyjo. - Teda, to vypadá hrozivě. - Pročpak? Nevím. Vypadá to částečně jako vybavení na sportovní den, částečně na vraždu. „Sfoukněte svíčku z co největší dálky.“ - Svíčku jsem neviděla. - „Sfouknutí z největší dálky vyhrává. Svíčku nemůžete znovu zapálit.“ „Máte na to maximálně deset minut.“ Ale kde je ta svíčka? Jo tady.

- Vybavení na vraždu? - Pro začátečníka. Vysavačový a okapový zabiják. - Takže sfouknout svíčku. - Jak může být sfouknout svíčku těžké? Jak to může být těžké pro Russella How-harda? Tady je Russell How-hard. Je tu hodně brček. To by možná šlo. Tyhle odrážet je každopádně sranda. Nic jiného mě nenapadá, tak do toho prostě fouknu.

Díky, Russelle. Kde vůbec začít? Můžeme říct, že Russell Howard je v této sezóně fyzicky nejnadanější. Dost tě proto polidšťuje, když tě vidíme jako zoufalého slona se ztuhlým chobotem, chrchlajícího na plamen ohně. Víte, jak ve Fantazii všechny věci ožijí? „Pomůžu ti s úklidem.“ Všechny se na mě dívaly takhle.

Co ty, Vysavači? „Jseš na to sám, kámo.“ Jako neužitečná Narnie. Bylo to super. Řekl: „Záda mi kryje tahle roura.“ Nakonec svíčku sfoukl křikem ze vzdálenosti jedné trubky, 2,85 metru. To není pro začátek špatné. - Kdo je další na řadě? - Stejná dvojice jako u palindromů. Liza a Azil. Začínáme. Mám nápad.

A je to strašně snadný. A dost možná je to nejlepší nápad, co jsem kdy v životě měl. A potřebuju jen tohle. Sakra, to z toho nikdy nesundám. - Toho jsem si nevšimla. - Vysavače? No, ale ten saje, já potřebuju foukat. Ale čemu to vadí? Není to ale moc dlouhé.

- To je konec provázku? - Jo. A jdeme na to. Do prdele. Zaseklo se to. Tak ho tam narveme. Jdi do háje. Pokračuješ ve své obsesi Tomem Hanksem a jako Forrest Gump jsi běžela pryč? - Ano.

- Běžela 15 minut přes hřbitov a pak se schovala za autem. Ale ne. Šla jsem se schovat do řeky, ale nemohli jste mě najít, tak jsem se musela vrátit. Nejosobitější moment v historii našich natáčení. - Bál ses, co? - Jo. A jen pro úplnost, svíčka nezhasla? Ne, přišli tam lidé na jógu, - tak jsme ji museli sfouknout.

- Takže zhasla. A teď k Asimovi. Nikdy jsem tě neviděl tak sebevědomého. Řekl jsi rovnou: „Vím přesně, co udělám, a potřebuju jen tohle.“ Bylo to skoro namyšlené a líbilo se mi to. Moc dobře. Provázek natáhl do 29,5 metru, takže momentálně vede. Výborně. Poslední na řadě jsou samozřejmě Tim a Alice Levine. - Máme nějaké nůžky? - Posluž si v kuchyni. Dobře, takže ti rovnou můžu říct, že tyhle věci všude tady jsou podle mě k ničemu.

Mají jen odvést pozornost. - To si poznamenám. - Vyjde nastejno, jestli budu foukat odsud nebo z tamté trubky. Tohle je ale to pravé. Ohnout jednou, ohnout podruhé a šup s tím dovnitř. Test. - Zbývá pět minut, Alice. - Ježiš, to si děláš srandu. Nechápu, proč to nefunguje.

Můžeš jít k druhému konci a říct mi, jestli cítíš, jak foukám? - Ano. - Fakt? - Dej ji dolů. - Ji? Ji, hlavu. Lžeš. Necítíš to, že ne? - Chceš to zkusit? - Jo, tak jo. Dobře, to ujde. To funguje.

No dobře, teď se dáme do parády. Kde to má konec? - Kolik zbývá času? - Už moc ne. - Božínku. - Díky, Time. - Měl jsem jít dál. - Díky, Alice. - Díky. Skvělá teorie i provedení od obou. Nechápu jednu věc. Když jsi zjistila, že to s hadicí funguje, proč to vypadalo, že se s ní chceš co nejvíce přiblížit?

Pořád jsem se přibližovala. Ale ono to přestalo fungovat! Jen ses netrefila do cíle, nefoukalas na plamen. - Jinak to fungovalo. - Fakt? - Fakt. - Time? - Ano. - Proč nefungovala brčka? Nevím. Měla fungovat stejně jako hadice. Ta hadice mě fakt překvapila. Toho jsme si všimli. Radost pohledět na to nadšení, když jsi viděl, že to funguje.

A na to, když jsi to ohnul jednou, podruhé, šup a test. - Pokaždé. - Ano. - Chceš slyšet čísla? - Chci? - No, chceš? - Ano. - Dobře. Alice dosáhla vzdálenosti o velikosti nejdelšího naměřeného losa, 3,5 metru. Tim, jenž to ohnul jednou, podruhé, šup a test… To je systém, co nefunguje. To ho dostalo k číslu, co mi nosí štěstí, 13,8 metru.

To je ale pořád málo na Asima s 29 metry. - Ale… - A je to tu. On ji nesfoukl. Mám toho kluka rád, chci, aby vyhrál, - ale je třeba ctít pravidla. - Pasivně agresivní… Nesluší se to nezmínit. Bylo to škubnutí, ne sfouknutí. Shodli jsme se na tom, že plamen sfoukl proud vzduchu. Nikdy předtím jsem námitkám soutěžících nepodlehl. Asim vítězí.

Liza svíčku nesfoukla vůbec. Dostane nějaké body? - Ne. - Liza nula bodů. Russell získává dva body, Alice tři, Tim čtyři a Asim dostává pět bodů! Překlad: elcharvatova www.videacesky.cz

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Dal bych hrnek mléka a sfoukl to řití na sto honů. Suchaři.

010