Na co nejdelší dobu něco roztočteTaskmaster

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 8
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:44
Počet zobrazení:5 722
V dnešním kole to doslova roztočí Alice Levine, Asim Chaudhry, Liza Tarbuck, Russell Howard a Tim Vine a budou se hádat, zdali se věci točí, či kutálí.

Přepis titulků

- Točí se to? - Jo. - Nebo se to kutálí? - Točí se to. - Ahoj, cukrouši. - Cukrouši? Dobře. - Ahoj, kámo. - Ahoj. - Ahoj, Russelle. - Ahoj. Tak jo. Vážený adresáte… Na co nejdelší dobu něco roztočte.

Tou věcí nesmí být osoba. Na přípravu roztočení máte 10 minut a na roztočení jeden pokus. Čas vám běží odteď. Jako první mě napadlo, jestli je tamto platan? Roztočit. Ano, je. Jdu tam. Měli 10 minut na přípravu roztočení.

Roztočit mohli jednou. Mohlo se to dál točit po 10 minutách, ale už tomu nemohli pomáhat. - Jasný jak facka. - Fajn. Nejdříve se podíváme na Tima a Alice a jejich pokusy. Dobře. Na co nejdelší dobu něco roztočte. Gramofon nemáme? Teoreticky můžete nahrávku roztočit i s pomocí jiné technologie. Nepíše se tam, že to nemůžu držet, že ne?

Roztočím nahrávku. Nepíše se tam, že to nemůžu držet. Tak prosím začněme. Tak jo, start! - Je zima. - Opravdu? - Točí se to? - Jo. Nebo se to kutálí? Točí se to. Zbývají dvě minuty patnáct.

Tohle roztočíš? - To je ono. - Máš jeden pokus. - Dobře. - Mám to stopovat? - Co nejdéle? - Co nejdéle. Zbývá 45 vteřin. - Dobře. - Stopneme ti to. Musíš to položit se zazněním píšťalky. To se zdálo jako minuta a půl.

- Dobře, díky. - Tak zase brzy. Někdy se lidé z posledního místa dostanou dopředu. V jakékoliv soutěži. Bude to vypadat, že jsem si na Alice zasedl, ale roztočila nahrávku fyzicky? - Zmáčkla tlačítko Play na telefonu. - Takže ne. Láhev se točila 2,2 vteřiny. To beru, to je lepší, než jsem myslela. Time, - točil se ten míček?

- Ano, točil. - Musel se točit. Jako zeměkoule. - Je jako zeměkoule. Naměřil jsem čas 3 minuty 47, než to položil. Takže celkem 3 minuty 47. To byl velmi dobrý pokus. A tvůj nebyl. A teď uvidíme Asima a Lizu, jak plní stejný úkol. Tohle je jasná volba.

Něco jsem nasbírala. - Máš izolepu? - Doufám, že z toho něco bude. No? No helemese. To je docela zajímavé… Hele! To mi nedělej! Říkám si… že to roztočím, budu točit a pak to pustím a to změříme.

To těžko porazí. Dáme tomu trochu parádu. To se ti bude líbit. - Pojďme na to. - Stopuju to odteď. Stačí, že se to točí, nemusí to být rychlé. Nechci, aby to… Hele! Nevyváděj, ještěre. - Tři minuty a pak se to musí točit samo.

- Dobře. - Můžeš mi dát vědět, až bude zbývat 30 vteřin? - Ano. - Mám problém se spínačem. - Nepřestalo se to točit. No jistě! Máme jen jeden pokus. Deset vteřin. Potřebuju, aby to stálo. To bylo na hovno. Jak se to kurva stalo?

- Díky, Lizo. - Nemáš zač. - Počkám, dokud nedojdou baterie. Co se stalo? - Díky, Asime. - Díky. - Odpočiň si. - Díky. Zatracený brzdy. To je znepokojivý, co? Bylo zajímavé, že ti Alex řekl, ať si jdeš odpočinout. Byl jsem vyřízený. Z nadšení vyrazit si na velkém modrém kole.

Máme pocit, že se z tebe stává náš adoptivní syn. Pokud mi chceš dělat tátu, jdu do toho, kámo. Nádhera. Divnější rodinný portrét v životě neuvidíte. - To bylo fajn. - Máme pořád to modré kolo? - Ano, je tvoje. - Dám ho Asimovi. Hezký pokus. Pokazil jsi to tím, že jsi na kolo vyvinul přes brzdy tlak. Ale kolo se točilo.

Jak dlouho? Tohle dělal 5 minut 57 vteřin a pak se to zastavilo po dvou vteřinách kvůli brzdám. Takže se zastavilo. Proto bylo tak těžké… Lizo, zajímavé. Jako mocná vůdkyně skautek světlušek řekla: Pojďme na to! A pak… jsi análně proklála ještěrku…

- vrtačkou. - Jazz! Dalas do ní mou fotku a nechala ji točit. Na tu ještěrku jsem si dělala zálusk už dlouho. Těším se, až mi řekneš čas, protože to určitě bude ohromné. Baterie došla za stejnou dobu, jako trvá film Smrtelné zlo 2. 84 minut. Ještě zbývá jeden člověk. Roztočení Russella Howarda.

Jdeme na to. Tuhle utěrku dám sem. Nastavím to na rychlé praní. A začneme s točením. Počkat, něco se děje. Ještě se netočí. To, co o pračkách vím, je, že jsou točením posedlé. Už se plní. Má to být rychlé praní, ale tohle hrozně trvá. Ještě se nezačala točit.

Už to jede! Točí se, že jo? Začal jsem stopovat. Tos ještě neviděl. No do prdele. - Zastavila se? - Jo. Doprčic! Myslel jsem, že to mám jistý. Zkurvená pračka. To mě fakt štve, Alexi. - Tak dobrý nápad. - Byl to skvělý nápad, Russelle. To bylo strašný.

Nic nemá na upřímné „no do prdele“. Alice Levine 2,2 vteřiny, Russell 10 vteřin, 3 body pro Tima za 3 minuty 47 vteřin, 4 pro Asima, ale Liza dostane 5 bodů za 84 minut. Překlad: elcharvatova www.videacesky.cz

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Že mě to ani nepřekvapuje, že zrzka zase zaperlila .... jak jsem psal už minule, možná je hezká, ale úplně blbá :-)

14

Odpovědět

Mě okamžitě napadlo udělat něco s vodou. Našel bych malý míček, vložil ho do výlevky dřezu a pustil vodu. Proud vody by míčkem otáčel a pokud by byla voda z vodovodní sítě a ne ze studny, tak by se to točilo opravdu hodně dlouho.

00

Odpovědět

já bych zkusil najít a nastartovat sekačku :D

00

Odpovědět

Ja bych vyndal batérii s hodin a pak bych ji tam opat vlozil.

50

Odpovědět

a nebo vzít cd a dát ho do přehrávače, se tam bude také točit a točit , min 40 minut
a nebo zapnout mixér :) nebo mikrovlnku jak se tam točí ten talíř .)

00

Odpovědět

Hodiny mě též napadly, ale dopadly by jako pračka. Ta sekundová ručička by se po vložení baterie na sekundu zastavila a potom by poskočila. Musel bys najít hodiny, kde sekundová ručička neustále běží.

10

Odpovědět

+HaltaaTak vypnúť a nahodit hlavný istič. Ak je v tom dome spotrebič čo ma neustály odber, dióda čo standby režime, tak sa budú točiť hodiny čo merajú spotrebu elektriny.

00