Dosáhněte nejvyššího skóre v šipkáchTaskmaster

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 8
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:51
Počet zobrazení:4 055
Šipky si dnes zahraje Alice Levine, Asim Chaudhry, Liza Tarbuck, Russell Howard a Tim Vine. Jejich výsledky možná ovlivní vítr, ale určitě je ovlivní přehnané ambice.

Přepis titulků

Dosáhněte nejvyššího skóre v šipkách. Copak tu pro mě máš? Šipky mi fakt nejdou. - Ahoj, Alice. - Ahoj, kvítku. - To je ale hnusně. - Díky. - Víš, proč se šipky nehrajou venku? - Ne, proč? Dosáhněte nejvyššího skóre v šipkách. Buď můžete hodit jednu šipku z metru, nebo tři šipky z 2,37 metru, nebo 60 šipek z 10 metrů.

Při házení stůjte za vybranou čárou. - Máte na to 10 minut. - Čas vám běží odteď. - To není moje silná stránka. - Fakt? Řekla bych, že Tim Vine bude házet 60 šipek z 10 metrů. - To je 60 šipek? - Ano. To pro tebe, Time, muselo být dilema, viděl jsem tě hrát, jsi dobrej.

Musíš si to promyslet. Nastřílíš se třemi šipkami dost? Ale i když házíš z normální vzdálenosti, venku ti to ovlivní vítr. - Připraven? - No jasně. - Nejdřív si zahází Asim a Liza Tarbuck. Ten idiot ve mně, což je velká část mě, chce těch 60 šipek, protože to přece není tolik o dovednosti jako o štěstí. Mohl bych to prostě risknout, nikdy nevíš, ale… Je to hloupý. - To je 2,37 metru?

- Ano. - Musím si teda dojít pro tři šipky. - Musíš? - No jo. Zkusím hodit tři. Jdu do toho. Na dvacítce je nejhorší, že je hned vedle jedničky a pětky. Do prdele. Tři. Ne, dva, dvojnásobek. Čtyři. Sakryš. Kurva.

Čtrnáct. Šestnáct. Slabota. Dramatický polibek před hozením a pak je to jen 10 a ty jen: „Kurva.“ Abychom měli jasno, Liza nastřílela 32, což je dvojnásob co Asim, ten dosáhl 16. Další na řadě je šipkový poloprofík Tim Vine versus divoká karta Russell Howard.

Něco ti o šipkách řeknu, Alexi. Hraju je. Máš tu silný boční vítr. Je trochu za mnou. Tři šipky ti nedávají prostor… - Kde je těch 10 metrů? - Tam. Když už, tak už. - Jdu do toho. Bude to větší zábava. - Máš něco pod deset minut. - Dobře. - Jak ti šipky jdou? Nic moc. Jde totiž o to…

Házet šipky odsud, i kdyby tu nefoukalo a já se cítil sebevědomě, tak pak možná… Už mám odhad. Jde tedy o to, jestli z 60 šipek dokážu terč zasáhnout více než třikrát. A je to. Zkusím 60 šipek z této vzdálenosti. - Máš pět a půl minuty. - Dobře. No tak, Vine.

Něco je špatně. Tref se do toho terče! To není fyzicky možný! Do prkýnka dubovýho, no tak! Akorát jsem to promrhal. Zklamal jsi sám sebe, Vine. Nejvíc jsem si na tom užil to cinkání beznaděje mimo záběr. To cinkání byla středová tyč.

Trefil jsem se do ní asi čtyřikrát. Měls mířit výš. Znám tě, Russelle, už dlouho. A říkám to upřímně. Vypadal jsi u toho fakt sexy. Víš proč? Protože jsi to moc neprožíval. Rychle ses rozhodl, jak na to půjdeš, a pak jsi je tam začal sázet jako rodilý sportovec. Přál jsem si, ať mě odneseš pryč.

A rozmlátil meloun, na konci z něj byl úplnej punkáč. Já jsem se na ten meloun naštval, řekl jsem mu pár ošklivých slovíček. Můžu ti ukázat, která čísla Russell trefil úspěšnými šipkami. - Dobře. - To je jeho skóre. - Hele. Získal tři body. A kolik měl Tim? Určitě mu to šlo. Tim zasáhl terč méněkrát… - Přijde „ale“.

- Ale to stačit nebude. Liza nastřílela 32 bodů, Tim Vine nastřílel, jak můžete vidět, 29 bodů. - 29 bodů. - To není vůbec špatný. Další na řadě je Alice Levine. Já ani nevím… Samozřejmě nejsem idiot. Tedy ne samozřejmě. Nejsem idiot. Vím, že prostředek je nejvíc bodů. Ale nevím, jak jinak se kromě středu počítá skóre.

- Na terči jsou čísla. - Víš co? Zkusím hodit jednu. Tahle je hezká. Tak tu jsem rozbila. Je tahle část důležitá? - Která část? - Ta… Ta… - Ta čepička. - Křidýlka? Říká se tomu křidýlka. Zeptej se, jestli jsou křidýlka důležitá. - Jsou křidýlka důležitá? - Křidýlka? - Neříká se tomu křidýlka?

- Ne. - Tak jak? Letky. Dobře. Fajn. Jsou nějaké body za ty černé okraje? - Nemyslím si. - Aha, tam jsem chtěla mířit. No tak. - To byl skoro trojnásobek. - Tam jsem mířila, no. - Díky, Alice.

- Díky. Božínku. Kdo by si pomyslel, že to může být ještě tragičtější. Fakt ses zeptala, jestli jsou body za ty okraje? Na mou obranu, čísla jsou na tom okraji. Alice střelila 13 bodů. To je o 10 bodů víc než Russell a Russell použil o 59 šipek víc. Z metru ses mohla prostě natáhnout. Cože prosím?

Nezkusilas náklon. - Náklon? - No. Tak se říká těm křidýlkům? Jak to bylo? Letkám? - Ne, tohle. - Jo fyzický náklon! Jo aha. Tak to jo. - Russell je poslední se třemi body. - A co deset bodů za sex-appeal, Gregu? Ne.

Další je Alice, Asim, Tim, ale se 32 body vítězí Liza a dostává 5 bodů! Překlad: elcharvatova www.videacesky.cz

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

tak hezká a tak blbá :D

41

Odpovědět

Pravdu máš, je to kočka! A možná že vážně v jednoduchosti je krása :D

40

Odpovědět

To jsem tu už psal dávno, že je podle mě úplně blbá a lidi mě tu umínusovali, prý že to hraje, aby to bylo zajímavější....

02