Dostaňte balón za cílovou čáru jen za použití vodyTaskmaster

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 8
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:50
Počet zobrazení:4 561
Letních plážových hrátek se zúčastní Iain Stirling, Joe Thomas, Lou Sanders, Paul Sinha a Sian Gibson. Na pořadu dne je další překážková dráha, ale jak je obvyklé, někdy si tou největší překážkou jsou sami soutěžící.

Přepis titulků

Kutálí se dozadu. CÍL - Ahoj. - Ahoj, Iaine. Máše? - Cože? - Máš se? Máš se. - Máš se? - Máš se. To je podle mého gusta. - To vypadá směšně.

- Ano. Doveďte tento balón za cílovou čáru. Balónu se může dotknout pouze voda. Nejrychlejší vyhrává. Čas běží odteď. Co to má být? Jenom voda se ho může dotknout? No, co to mělo být? Paul byl velmi rozezlený, že ano? Ano.

- Na koho se podíváme? - Na tři z nich. Iaine, Sian a… J… J… Budeš hádat? J… - Joe? - Ne. P… P… P… - Paul? - Lou Sanders. Jdeme na to. Zřejmá otázka: Máme hadici? - Mám ti ji sehnat?

- Ano. - Chce to hadici. - Seženu ji. Sežeň mi hadici. Povol to. Povol! Pusť to. No teda. Můžu poprosit o kyblík? Kutálí se dozadu.

- Co hledáš? - Kohoutek. - Kohoutek? - Jo. Jenom voda se ho může dotknout. Dá se to přenastavit na jiný režim? Počkej chvilku. To je ono. Už mi to jde. Na to seru.

Nemusí projít dráhou, stačí cílovou čarou. Nemáš jiný nástavec? Tenhle totiž… Maminko! - Hotovo. - Díky, Iaine. Uděláš to? Dej to do kýble. Dobře. Zasekla jsem se.

Jsem venku. Achjo. Maminko! Jen Iain přišel na to, že dráha nebyla nutná. O tom v pravidlech nic nebylo. Jenom to, že musí projít cílovou čarou. Abych vám nastínil, jak moc se tahle show podle mě zlepšila: tohle byl můj nejlepší výkon v životě, a to jsem ke startovací čáře běžel. Lou.

Další „maminka“ a pak jsi dělala, jako že máš mezi nohama velký péro. Řekl bys, že mám vše, co je potřeba? Jsi opravdové terno. - Zajímají tě časy? - Jo. Měřil jsem to ve stupních vývoje vařeného vajíčka. Pokračuj. Vařené. Vařené, ale s mírně tekutým žloutkem. 5 minut 37.

Sian zvolila podobnou techniku jako Lou, ale kupodivu byla pomalejší. Takže tekutý žloutek, ale méně mazlavý. 6 minut 40. Iain, studené vajíčko, 1 minuta 10. Pane jo! Kdo dál? Pokud máte pohnout s nafukovacím míčem, požádáte o hadici, jak snadné. Ale tady je Joe Thomas. Tak fajn.

To jsem přehnal, promiň. To je cíl? A do prdele! Stačí se podívat. Teď je to ještě horší. A o dost. Ne! - Co to máš, Joe? - Led. Je to v pohodě?

Prostě jen… Není to moc efektivní. Je tu… Dostaneš body za stylovost. Já se picnu. Upřímně jsem si myslel, že se mi dařilo. Fakt… Jako bych nikdy neslyšel o hadici. Ani jsem… Nebo o cílové čáře. Pro tebe to byla cílová zeď. V běžeckých závodech bývá za cílovou čarou okamžitě zeď. S tím ledem to ale bylo geniální.

Škoda. Nojo, ten led… Mohl jsem to s ním zkusit od začátku. Kdybys na ten balón nejdřív nehodil 27 květináčů vody. Osmkrát se vydal do kuchyně pro vodu, také tě s balónem na 4 minuty uvěznila garáž. Nebylo úniku. To mohlo trvat i hodinu. Budeš překvapený. Z vajíčka je kámen, ale bylo to pouze 16 minut 21.

Zdálo se to jako hodina. A na startovní čáře je konečně sám pan Stříkáček, Paul Sinha. Ne. Máme tu hadici a kohoutek? Chceš hadici? - Jenom pokud je napojená na kohoutek. - Je. Nemůže se kutálet dozadu.

Mám ti něco donést? Mou důstojnost. - Složím cílovou čáru. - Dobře. - Chceš pomoct, Paule? - Ano. Zastavil jsem stopky. Díky, Paule. Tomu říkám potlesk ze soucitu. Super uvažování s tou cílovou čarou.

Při prvním pokusu jsi zkoušel plivat? Neměl jsem ponětí o váze toho míče. Říkal jsem si, jestli postačí foukat? Víš, jak dlouho mu trvalo míč posunout o –1 metr? 20 minut. Ne, uvařil klasické vajíčko natvrdo vhodné na piknik. - 11 minut a půl. - To není špatné. To není špatné. Nejpomalejší byl Joe Thomas, takže má bod.

Dva má Paul, tři Lou, čtyři Sian, ale s přehledem nejrychlejší byl pan Iain Stirling. Překlad: elcharvatova www.videacesky.cz

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tak jednoduché se to zdá a přesto uvažuji, zda by MĚ napadlo říct si o hadici :D

81