Nakreslete bývalého soutěžícího do pískuTaskmaster

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 8
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:35
Počet zobrazení:3 995

Iain Stirling, Joe Thomas, Lou Sanders, Paul Sinha a Sian Gibson tentokrát propojí své umělecké nadání, paměť, představivost a někteří také kapacitu plic. Za použití jediného vybraného nástroje musí do písku „vyfoukat“ podobiznu některého bývalého soutěžícího pořadu Taskmaster.

Vysvětlivka:
Jméno Phila Wanga vybízí k dvojsmyslům – „wang“ totiž slangově znamená penis.

Přepis titulků

- Vítej. - Ahoj. Bože, to bude těžký, to už vím. „Nakreslete do písku nejlepší podobiznu bývalého taskmajstrovského…“ - Jak že se to jmenuje? - Taskmaster. - „…taskmasterovského soutěžícího.“ - „Za použití jednoho z těchto nástrojů.“ - Jsou na stole. Jo, tady jsou. „Váš nástroj určí hod kostkou.“ „Písku se po celou dobu nesmí dotknout nic jiného než vzduch.“ Cože?

Nic než vzduch? Aha, no jo. „Máte deset minut. Čas začne běžet, jakmile hodíte kostkou.“ Takže chceme někoho, kdo se bude dobře karikovat. - Nějaký vtipný obličej. - Nebo nějakého tlouštíka. Může se to ještě říkat? Jsou to takové mince o dvou stranách, že? Je to taková metafora o životě a budoucnosti. Může přinést různé věci, ale všechny na hovno.

Čtyři. Jo, to bude tohle. - Šest. - Dlouhá trubka. Trubka. Takže to nejhorší. Dvojka. Super! To dopadlo dobře. Šest. Božínku.

Je super, že Joe konečně přišel na to, že celá tahle show je metaforou toho, jak je život na hovno. - Výborně. - Teď uvidíme všechny najednou. - Tak jo. - Jdeme na to. Připraveni? To je debilní. Už to jde. To jde vlastně docela hezky. - Co je hlavní město Alabamy?

- Montgomery? - Dobře. Je to dost těžký, dělá to jen samý díry. Bože, už nemůžu popadnout dech. „Váš nástroj určí hod kostkou.“ Ale můžu použít něco jiného? Výslovně zakázané to tu není. Paule, znáš hlavní město Arkansasu? Little Rock. Můžu hodit znovu? - Co chceš?

- Dvojku. - Znáš hlavní město Kansasu? - Topeka. - Dva! - Hodila jsi dvojku? - Jo! Necítím záda. Je to těžší, než to vypadá. Trochu výš. Jo, přesně tam. To je přesně to místo. Už si to nebudu kazit. - Díky, Lou.

- Já díky. Papa. - Fajn. - Nakreslili do písku bývalé soutěžící a ty musíš hádat, kdo to je. - Fajn. - Začneme Joeem a jeho trubkou. Kdo to podle tebe je? Je to někdo, kdo už byl v Taskmasterovi? Ano. Tak to je jasný, ne? To byla ta epizoda s tím starým Číňanem.

Joe říkal, že ti to bude jasné, a taky říkal, že „ona“… Prokrista! A „vypadá jako roztomilý pejsek“. - Na tom obrázku. - Na obrázku. Čím dál víc to vypadá jako Predátor. - Netuším. - Jessica Knappett! Je fakt, fakt, fakt hrozně těžký cokoliv nakreslit.

I tohle bylo hrozně těžký. Tak v tom případě pět bodů. Další je Lou. Kdo je tohle? - Je to Phil Wang? - Ano, je. - Je to on. - Jiného Phila jsme neměli, že? - Ano. - Super záminka nakreslit penis. Házela, dokud neměla nástroj, co chtěla, což technicky vzato neporušuje pravidla.

A teď věta, co mě nenapadlo, že řeknu. Phil mě zklamal, ale pyj mě těší. Chceš se podívat na Sianin pokus s Panovou flétnou? Kdy jsme měli toho týpka v kukle lupiče a s jedním obřím zubem uprostřed pusy? To jsou vlastně vousy s ústní dutinou. To bude Joe Wilkinson?

Je! Ne, je to Romesh. - Romesh Ranganathan. - Samozřejmě. Je to zákeřný. Uděláš jednu díru a další zmizí. - No jo. - Je to metafora života. Je to metafora života. To je fakt odpad. Paulovi kostka přála větší štěstí. Paul si vyházel dmychadlo, elektronické zařízení.

A stvořil toto. - Tohle je podle mě fakt Romesh. - A máš naprostou pravdu. Je to Romesh. Zapomněl jsi na pár detailů. Uši. A zuby, co mu visí z vousů. Ale mimo to… - Kdo je další? - Zbývá poslední člověk a je to umělec. Hlavně tedy hlasový umělec. Pokus Iaina Stirlinga. - Zaprvé je to moc hezká kresba. - Děkuji ti. - Není zač. Myslím, že vím, kdo to je, ale taky myslím, že to tu osobu urazí.

Bojím se, že řekneš, o koho jsem se pokusil. Měl bych říct, že to začalo jako muž, skončilo jako žena. - Myslím, že to je Sally Phillips. - Je to tak. Je to Sally Phillips. Měl to být Nish. - Můžeme vidět všechny? - Tady jsou Fajn, Sian dám bod. Je to fakt strašný.

- Joeovi a Lou dám dva body. - Si děláš prdel! No fakt, tomu nemůžu uvěřit. Napsala jsi tam „Phil“! Dva Joeovi, dva Lou. A teď je to rozstřel mezi Iainem a Paulem. A dostane to Sally Phillips. Iain dostává pět bodů, Paul čtyři. Iain Stirling dostává pět bodů.

Uvidíme, jestli vyhraje epizodu, jako jediný ji ještě nevyhrál, ale Paul s devíti body vede! Konečně! Jo, Paule! Překlad: ElTigre www.videacesky.cz

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Docela by mě někdy zajímal celý díl :)

20

Odpovědět

Bohužel momentálně nemáme kapacitu na překládání celých dílů, ale pokud vám úplně nevadí anglický originál bez titulků, celé epizody se dají najít na YT: https://www.youtube.com/@Taskmaster/videos

00