Poznejte příchuť brambůrkůTaskmaster

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 8
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:26
Počet zobrazení:2 433
Bertíkovy brambůrky tisíckrát jinak aneb Iain Stirling, Joe Thomas, Lou Sanders, Paul Sinha a Sian Gibson se (marně) snaží přijít na to, jakou příchuť mají taskmasterovské brambůrky. A někdy to opravdu není žádná lahůdka…

Přepis titulků

- Dál. - Ahoj. - Kdo je to? - Joe Thomas. - Z The Inbetweeners? - Ano. - Jak se máš? - Dobře, co ty? - Dobře. Kolekce malého Hornea 2019. - To jsem já. - Fešák. Kluk snů. „Vyberte kostým pro soutěžícího, jehož jméno následuje abecedně po vás, v němž musí splnit následující úkol.“ L, M.

Hledáme M. Nemusí to být v abecedě hned po tobě. Takže L, M, N, O, P. Takže třeba Paul Sinha. Lou, ne. Joe, ne. - Iain, ne. - Ale je to Iain, protože jsi poslední. - Tos mohl říct rovnou. - To ano. „Rozhodněte se do dvou minut.“ „Čas vám běží odteď.“ - J.

- Ano, mezi soutěžícími je Joe. No jasně. - Takže Lou? - Ano, Lou Sanders. Víš, pro koho vybíráš? Myslím, že pro úžasnou Sian Gibson. - Máš fůru času. - Líbí se mi tohle, neměl by tričko. - Rád bys viděl Joeův hrudník? - Ano. - Takže boxer, Santa…

- Možná kuchaře, ale nesmí sundat chňapky. - A ten hák nesmí sundat? - Ano. Nebudu sadista a ztěžovat jí úkol pirátským hákem. Sexy pirát? Ne, vězeň. Čemu by ses ve vlastním případě chtěl vyhnout? Boxerským rukavicím a pirátovi. - To je mé finální rozhodnutí. - Díky. Výborně. Takže kostýmy vybírali na základě znalosti konkrétní osoby. Ano, a Paul řekl, že nebude sadista, paráda.

- Nemohl jsem. - To je od tebe hezké. Iain zase chtěl vidět holý hrudník. Snažil ses to Lou těmi chňapkami ztížit? - Trošku ano. - To je ale mizera. No jo. - Mrkneme na to? - Ano, takhle přišli na další úkol. PŘÍCHUŤ Ahoj.

- Jak se ti líbí kostým? - Skvělý. - Aj, čau bukanýři! - Super. - Ahoj. - Tady tě máme. - Tady mě máte. - Jseš s kostýmem spokojená? - Chtěla jsem boxera. - Proč? Rány mi jdou líp než vaření. Čau. - Ahoj, Joe.

- Máš se? - Jo. - Jo? - Ahoj, Paule. - Pro vás jsem Heston Blumenthal. Obrátil jsem přezku. I. - Jako Iain? - Přesně. Dobrý, co? Byl jsi hodný? - To já jsem vždycky. - Jsi na seznamu hodných. Otevři zadání, prosím. „V kompletním kostýmu rozpoznejte příchutě těchto blambůrků.“ - Přečti brambůrky správně.

- Brambůrky. - Co jsem řekl? - Přidal sis tam L. - Brambůrky. - Blambůrky. - Blambůrky. „Nejpřesnější tipy vyhrávají. Máte deset minut.“ „Čas vám běží odteď.“ Můj předpoklad, že bych si chňapky sundal, je nyní v troskách. Zajímavé reakce na kostýmy. Iain byl spokojený. Přizpůsobil sis to a byl jsi nadšený, že můžeš být pirát.

Nejvíc spoko. Sian, svoje děti bych k tomuhle Santovi nepustil. Něco na tobě s hlubokým hlasem vůbec nesedí. - Hoj. - Santa ze severu. Já jsem z Walesu, jsi větší seveřan než já. Pravda. Baví mě, že jsi vůbec neměl radost z toho, že jsi boxer. - Ne no.

- Já jo. Tvůj výraz říkal: „Nojono, tak jsem boxer. Teď to musím otevřít těmahle rukavicema.“ Joe a Iain. Dá se to jíst? Chutná to jako staré potpourri. - Můžu říct fialová? - Jako příchuť? Barvou to připomíná řepu, ale to není ono.

ZUBNÍ PASTA A RAJČE Do prdele. Nemám tucha, co to je. Mátové. Upřímně řečeno to chutná jako zubní pasta. SPÁLENÝ TOAST To chutná jako uhlí. Spálená příchuť. Takže fialová, mátová a spálená. To chutná jako spálený toast.

Chleba. Spálený chleba. VEGANSKÁ ČOKOLÁDA To je zase spálený. Není to… Lepí to. - Chceš vodu? - Jo. To je hnus. Kakaový prášek. Chutná to jako ta slupka od buráku, co se vyhazuje.

ŽVÝKACÍ BONBON Octová příchuť. Ale trochu to chutná po rybě. Je to sladké, ale hrozně zvláštním způsobem. Nevím. Skoro jako med, ale… Rybí ocet. Iain. Iain působí naprosto svůj. Věřil bych tomu, že je to prostě jeho standardní převlek.

Nelíbí se mi, co ten kostým ze mě dělá za člověka. Byl sis jistější než tady pán boxer. Moc pásů asi nevyhraju. Pirát snědl hodně brambůrků. Všechny je řádně oblízal. Nemohl se jich nabažit. A šlo mu to. Dostává půl bodu za mátu, půl bodu za spálený chleba, to bylo těsné, a půl bodu za kakaový prášek.

Vzpomněl jsem si na ten spálený chleba. Toast, ano. To bylo pěkně hnusný. - A Joe? - Joeovi to šlo o trochu líp. Uhodl spálený toast a pastu, dvě správné odpovědi. - Chceš vidět zbytek? - Ano. - Trojité K. Kuchař, kuchař a Klaus. Jdeme na to.

To mi zabere asi víc než deset minut. To se asi moc dobře neprodává. Tyhle nejsou kupované. Je to jako potpourri. ZUBNÍ PASTA A RAJČE To chutná jako něco, co znám. Máta. Zubní pasta?

Není to sladké ani slané. To bude něco z asijské kuchyně. Je to modré. - Borůvkové hovězí. - Borůvkové hovězí? Napiš si modrá mořská řasa, můžu dostat bod za modrou. - To je hnus. - To chutná spáleně. Popel z cigaret? To nesním. Hrozně to smrdí. Jak opičí pavilon.

Je to horší a horší. Takhle stačí. Mýdlo, zubní pasta, netuším, popel z cigaret a netuším. Uvidíme se na Štědrý večer. - Ahoj. - Ahoj, buďte hodní. Smrdělo to jak u někoho doma?

U Paula. - Ne, u Paula ne. - To je tím kari se zubní pastou. U tebe je snadné poznat, co jsi jedl, vše jsi měl na obličeji. - Dostává bod za pastu. - Ano. Sian uhodla mátu. Dáme jí za to půl bodu? Jasně. Možná půl bodu Lou za „spálenou příchuť“? Spálenou příchuť?

Bohužel žádný bonusový bod za modrou barvu. Nešlo o to poznat barvy. To ne. Tak pojďme rozdat body. Sian a Lou dva body, čtvrté místo. Tři body Paul, čtyři Iain. Nejlepší byl Joe, pět bodů! Překlad: ElTigre www.videacesky.cz

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Docela mě překvapilo, že z příchutí gin a tonic, zubní pasta a rajčata, spálený toust, veganská čokoláda a žvýkací bombón nejhůře reagovali na veganskou čokoládu. :D

20

Odpovědět

vážně tě překvapí, že cokoli co žerou vegani, chutná odporně? Dyť zkazí na co sáhnou :D

35

Odpovědět

+rozhodně ne veganJá teda nevim, ale třeba většina ovoce mi chutná, zelenina taky, zeleninovej vývar taky, ovesná kaše taky, rizoto taky, dýňová polívka taky, čokoláda na vaření taky...
Tohle a spousta dalších věcí přece odporný neni. A chutná to, jak se to uvaří. U dobrýho kuchaře dobře, u blbýho blbě.

10

Odpovědět

+mé jménoco je veganské, ale o to, co skutečně žerou. Tzn. napodobeniny ne-veganských jídel. A je to skutečně neskutečný hnus.
Osobně tu snahu nechápu, když přesně jak píšeš, je tolik jiných dobrých pokrmů a veganských by-design.

00

Odpovědět

+mé jménoČokoláda na vaření ovšem není veganská. A ovesná kaše taky ne, pokud není z vody.

00