Vygumujte gumuTaskmaster

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 8
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:29
Počet zobrazení:2 391

Už jste někdy gumu vygumovali až do konce? O tento možná nemožný úkol se dnes pokusí Iain Stirling, Joe Thomas, Lou Sanders, Paul Sinha a Sian Gibson.

Baví vás taková videa a chcete nás podpořit v další tvorbě?
⬇️ Můžete nás podpořit přes PayPal. Moc děkujeme! ⬇️

Přepis titulků

- Ahoj, kámo. - Ahoj, Lou. - Čau, máš se? - Ano. - Super. No ne, guma. Je to podezřelé. - Malá guma. Dřív jsem je sbírala. - Proč? Tehdy jsem ještě neměla iPhone. Jedno, nebo druhé, co? Jdeme na to.

„Úplně vygumujte gumu.“ „Nejrychlejší vyhrává.“ „Čas vám… běží…“ - Počkej, přemýšlím. - To vidím. „Čas vám běží odteď.“ Žádné zaváhání. Jsi na gumy odbornice. Takhle se to dělá.

Co se stalo s tou sbírkou gum? Pořad ji mám. V krabici od bonbonů. - Kde? - U mámy doma. Prý jich má 250. Nikdy jsem je nepoužila ke gumování. Proboha, ne, to by je poskvrnilo. - Pojďme gumovat. - Dobře. První budou gumovat, a neříká se to snadno, Joe and Sian.

Rozpůlil jsem ji a rozdrobil na kousíčky. Božínku. Zapotím se tady. Zkusím se porozhlídnout, jestli tu něco nenajdu. Mám to. Teď to půjde hladce, co? Držte se dál, lidi. A jedem!

Vůbec nic se nestalo. Pořád tu je, co? - Vymazala jsem ji. - Je pryč, co? - Jo. - Je pryč? - Naprosto, zcela pryč. - Není po ní ani památky? - Nikde nic nevidím, ne. Je to k nevíře, ale obdivoval jsem tvou metodu. Fakt jsem si říkal: „To je nápad, šmirgl papír, to gumování urychlí.“ - Jo.

- Díky. - Ty jsi šla na to… - Gumování. - … postaru. Když už tě to nebavilo, použilas oheň. - Myslela jsem, že bude hořet. - Ne. Vím, že to nefungovalo, protože Sian gumu zahodila do keře. 9 minut 40. Gumu jsme pak hledali, ale nemohli jsme ji najít. - Je pryč.

- No tak, není vygumovaná, je v keři. Joeovi to trvalo, jako mi trvá tě umýt. 19 minut 32 vteřin. - Docela dlouho. - Další. Další na řadě jsou dva pánové. Jeden z kanálu ITV1, jeden z ITV2. Paul a Iain. „Úplně vygumujte gumu. Čas vám běží odteď.“ - Řekni, až bude vygumovaná.

- Nevím, jestli to pomůže. Hotovo. - Úplně vygumovaná? - Jo. - Je úplně vygumovaná, Paule? - Ano. Jsem rád, že jsem ji nesnědl. Máš dojem, Paule, že jsi tu gumu vygumoval? Vymazal jsem ji z povrchu zemského. - Ale pořád je to guma? - Je vygumovaná. Tím si nejsem jistý.

- Ta tvoje se ti válela u nohou. - Ale už nemohla fungovat jako guma. - Už to nebyla guma. - Ta moje je v trubce pod vodou. - Ale pořád je to guma. - Není. Už nemá svou funkci. Teď už ji jako gumu nikdo nepoužije. Kdyby se někdo fakt snažil, dala by se najít a použít jako guma. Navíc vygumovat znamená třít. Kde se tohle v tobě kurva vzalo? Nevím.

Asi mě už nebaví, že do toho vložím velký fyzický úsilí a pak tihle chytráci přijdou na způsob, jak to obejít. Snažte se trochu, kurva! Netuším, kde se to ve mně vzalo. Doteď jsem byl milej. Je tu část dvě a je vzrušující. Abychom drželi fazónu, můžeš nám to, Alexi, celé shrnout křičením? Snaží se vygumovat gumu! - Co nejrychleji!

- Hlasitěji! Iain a Paul ji spláchli! - Víc! - Sian ji zahodila do keře! Prostě křič! Joe nadělal svinčík! A kdo zbývá? Lou Sanders! Fakt křičíš jako maličký stařík. Kam se ti poděla hlasitost?

Promiň, víc nesvedu. Padejte mi z trávníku, pacholci! Než se pustíme do debat, zkoukněme Lou. Ano. Tady je Lou. „Nejrychlejší vyhrává. Čas vám běží odteď.“ Jo? Takhle se to dělá? Trvá to dýl, než jsem myslela.

- Můžu dostat něco k pití? - Co si dáš? Chutná to hrozně. Vodu a džus, prosím. Hotovo. Dobře, zastavil jsem stopky. Kde je? A ještě něco, Lou? Ještě něco?

Něco z toho vidím. Není úplně vygumovaná, Lou. Nechutnala moc dobře. - Kde je? - Spláchnutá. Zastavil jsem stopky. Kdyby ji snědla, počítal bys to? - Změnila její podobu. - No. Ale nakonec ji jen spláchla, takže… Ale taky ji strávila, rozložila.

Ty drobky se už jako guma použít nedají. Pro tvou informaci, tři lidi ji spláchli. Lou to zabralo 2 minuty 50, Paulovi 34 vteřin, Iainovi 20 vteřin. Udělám něco bezprecedentního. První body rozdám podle časů. Takže jeden bod pro Joea, dva Sian, tři Lou, čtyři Paul, pět Iain. Ale pak… dám bonusový bod Lou za to, že rozžvýkala gumu jako nějaký blázen.

- Ale Joeovi dám bonusové tři body. - Děkuju. Joe dostává čtyři body. Překlad: ElTigre www.videacesky.cz

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář