Hometasking: Hoďte papír do koše. Spektakulárně.Taskmaster

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 8
81 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:77
Počet zobrazení:4 477
Všichni všude radí, ať lidi zůstanou doma. A doma je občas nuda. Proto přichází tým kolem pořadu Taskmaster, aby situaci zachránil. Můžete se nejen bavit u pokusů ostatních, ale také poslat své vlastní! Pro více informací se koukněte na zadání nejnovějšího úkolu na kanálu Taskmastera, případně můžete využít #HomeTasking. A kdo ví, třeba vás v jednom z budoucích videí uvidíme! Tak hodně štěstí!

Přepis titulků

Je to tu. Hoďte… kus papíru formátu A4… do koše. Nejspektakulárnější hod vyhrává. Jedno video na domácnost. Máte 30 hodin. Váš čas začíná teď!

Nic moc. Hele, co to je? PIVO A TRÁVA ZDARMA Pivo a tráva zdarma. Super. Hodnej. Jo! Plácnem si!

Jo! Jo! Kdo zlobil: Meghan Markle, Alex Horne, Covid-19, Kim Čong-un Jo! Jo! Papír je tam. Skoro. Jo!

JURSKÝ PARK PAPÍR V KOŠI Jak zachránit zdravotnictví. Kdo to zaplatí? Vláda? ALEXI, POMOC! Zdravím, to jsem já, Taskmaster. Vaše úkoly byly skvělé. Bylo těžké vybrat vítěze. Nejdřív čestná uznání: Pes Stephanie mě rozesmál.

Dítě na robovysavači. Naomiina animace. BackflipBen. Jazzy Jamie, paráda. Nielsonovi to málem vyhráli. Skoro, Nielsonovi. Parádní práce.

Ale pro mě nejspektakulárnější byl jeden z těch nejjednodušších a nejabsurdnějších. OldmanPlar a jeho běžící maniak s frisbee. To jsou vítězové prvního úkolu. Opatrujte se. 10. MÍSTO, 1 BOD 9. MÍSTO, 2 BODY 8.

MÍSTO, 3 BODY 7. MÍSTO, 4 BODY 6. MÍSTO, 5 BODŮ 5. MÍSTO, 6 BODŮ 4. MÍSTO, 7 BODŮ 3. MÍSTO, 8 BODŮ 2. MÍSTO, 9 BODŮ 1. MÍSTO, 10 BODŮ Váš úkol: Sledujte VideaČesky.

Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář