Hometasking: Předělejte koupelnu na večerní zábavuTaskmaster

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 8
83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:48
Počet zobrazení:3 985
Dalším domácím úkolem pro všechny fanoušky Taskmastera je rekonstrukce koupelny. Není ale nutné nic bourat, stačí, když za pomoci vlastní fantazie účastníci z této místnosti vytvoří třeba bar, diskotéku, nebo klidně sportovní arénu. Prostě místo, kde by chtěli trávit večer, ale v současné době nemohou.

Přepis titulků

Jdeme na to. Udělejte ze své koupelny… místo, kam byste mohli večer vyrazit za povyražením. Nejlépe předělaná koupelna vítězí. Máte třicet hodin. Čas začíná teď! Hospoda. Kuřácký koutek Nyní promítáme: Zápisník jedné lásky Mýdlový bar Pivo z kohoutku.

- Peprmintku po osmé, madam? - Ale vždyť je teprve 7:59! Moje Korono! Poháníš můj motor, můj motor, Šlápni na to, vyjedeme z řady, ty má Korono! Hokejový večer Skauti Vítejte v „Malby a víno“ Luxusní táborák s Peaches Slavnostní otevření muzea Koupelouvre Pařanský večer Vy vpředu, odkud jste?

Z jídelního koutku? Tam jsem byl! Následuje Kevin Hart. Díky, že jste přišli. Který komik jako jediný vyhrál čtyři epizody Taskmastera? - Jedině Ed Gamble.

- Správně! - Výročí - Tlustá záchodová kachnička Zdravím, hometaskeři. Zaprvé. Pár lidí na internetu tvrdí, že se v těchto videích neobtěžuji nosit kalhoty. Aby bylo jasno, to mě uráží. A zadruhé, druhý Hometask byl neuvěřitelný. Tolik skvělých videí. Nemůžu jich zmínit moc. Tak jen pár.

Koupelnová rvačka Spencera a Georgieho od Dannyho Smithe. Nejspíš to bude nářez. Měl jsem chuť zajít si na pivko do baru Slash Inn s Peterem McNastym a spol. Moc se mi líbil děsivý kočičí masakr od uživatele aortakinda. Tolik jich bylo úžasných. Dobrá práce. Škoda, že nemůžu zmínit všechny. Vítězem, a podle mě jednoznačně, se nicméně stal… Mike Holder. Od srdce jsem se zasmál a stejně tak i vyděsil. Vítězem je Noční hrnčířství. Gratuluji.

Opatrujte se. 10. MÍSTO, 1 BOD 9. MÍSTO, 2 BODY Vítejte v Disco Motelu CHLÉB A HRY 8. MÍSTO, 3 BODY 7. MÍSTO, 4 BODY 6. MÍSTO, 5 BODŮ Všechno nejlepší k narozeninám, všechno nejlepší k narozeninám…

5. MÍSTO, 6 BODŮ 4. MÍSTO, 7 BODŮ Dobré ráno, jak je? Jak to? Předchozí noc. 3. MÍSTO, 8 BODŮ Věštec! To zní zábavně! Tipněte si svoji váhu Hod do koše - Pohlaďte si Chapadlopsa!

- Páni, to vypadá strašidelně. Nazdárek! Dámy a pánové, noc zápasu je tu! 2. MÍSTO, 9 BODŮ Do ringu přichází 21kilový dětský dynamit, jedinečný… Železný Spencer! Jdeme na to! Noční hrnčířství 1. MÍSTO, 10 BODŮ Váš úkol: Sledujte VideaČesky.

Překlad: heindlik www.videacesky.cz

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Už jste se někdo něčeho z toho zúčastnil?

Já to na youtube stihl aktuálně sledovat až od "Task 4" s kamufláží. K tomu mě nic kreativního nenapadlo, tak nic nebylo. Teď je nové zadání: https://youtu.be/F7dZH5aSKr
Škoda že moje kuchyň je jen úzká chodbička s linkou. Tak snad příště. :)

00

Odpovědět

Nové zadání je vždy v pondělí, středu a v pátek; a prý budou pokračovat, dokud to lidi (a je) bude bavit.
Tak snad se ti trefí do vkusu. :)

Já házel vlaštovku po spirále do odpadkového koše, ale nevypadalo to ve výsledku moc zajímavě, tak jsem nakonec nic neposlal. Kdybych to měl dělat znova, pohrál bych si s při natáčení s perspektivou (malý koš a velká vlaštovka).

00

Odpovědět

+ThooHázení do koše jsem bohužel promeškal. U toho jsem měl nápad hned a nic podobného tam nikdo neudělal. :'(

00