Hometasking: Přeměna posteleTaskmaster

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 8
72 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:32
Počet zobrazení:3 628
Osmý úkol přináší nepříjemnou výzvu pro všechny povaleče. Budou totiž muset dočasně obětovat svoji vlastní postel a vytvořit z ní něco úplně jiného.

Přepis titulků

Snažte se. Předělejte svoji postel na něco, co není postel. Nejlepší proměna zvítězí. Máte třicet hodin. Váš čas začíná teď! Vítejte v akváriu Malý Alvie Bublinka dočetl pohádku na dobrou noc. A tu noc se mu zdál podivný, ale krásný sen.

Byl v zoo. Když se probudil, uvědomil si, že se jeho sen stal skutečností. Z jeho postele se stala zoo! Vězení - Vězení - Hledá se: Dětský ksichtík Jméno: Lily, věk: 3 měsíce, zločiny: špatné kýchání, zásobení se plenami, olizování rukou, kakání na maminku. Vězení pro miminka To byl ale sen!

Dokonalý Malý Alex Horne Vítej doma, Postelový muži! Silný a krásný Úkol splněn Postelové bowlingové centrum Osmý úkol Šach mat Zdravím, hometaskeři.

Osmý úkol. Opět jste mě svojí genialitou přinutili, abych se z pyžama převlékl do obleku. Osmý úkol byl neuvěřitelný, vaše postele byly boží. Z nejlepší desítky bych klidně mohl zmínit všechny. Postelový vrtulník rodiny Varleyových… Geniální. Uživatel BackflipBen se opět dostal do top desítky, nyní s hodinami z Odpočtu. Burrowsovi a jejich lidské zápalky byly výborné.

Chris a jeho přechod pro seniory, moc milé. Rodina Matta Burnse a jejich sanitka jako poděkování zdravotníkům. Dokonalé. Claire Tulloch a její tabulka čokolády, skvělé. Rodina uživatele TaskmasterMad a jejich létající postel byla dílem hodným inženýrského génia. Rodina Ali Panting a jejich lunární modul málem zvítězili. Stejně tak i šílená golfová postel Paula Donaghyho.

Málem z toho bylo vítězství. Ale hometasking vyvolává spoustu různých typů reakcí. Řekl jsem si, proč nedat prostor umění. Emmina a Simonova verze díla Výkřik od Edvarda Munche… se mě skutečně dotkla. Dnes vítězí umění. Osmý úkol vyhrávají Emma a Simon. Nepřestávejte soutěžit a opatrujte se. 10.

MÍSTO, 1 BOD 9. MÍSTO, 2 BODY - 8. MÍSTO, 3 BODY - Zápalky Ta holka je tak žhavá! 7. MÍSTO, 4 BODY - 6. MÍSTO, 5 BODŮ - Buďte doma. - Poslechněte zdravotníky. Zachraňte životy! 5. MÍSTO, 6 BODŮ 4.

MÍSTO, 7 BODŮ 3. MÍSTO, 8 BODŮ - 2. MÍSTO, 9 BODŮ - Lunární modul 1. MÍSTO, 10 BODŮ Váš úkol: Sledujte VideaČesky.cz Překlad: heindlik www.videacesky.cz

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář