Hometasking: Sportovní událost v kuchyniTaskmaster

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 8
72 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:33
Počet zobrazení:3 545
Úkol číslo pět je tu a spolu s ním i největší sportovní události, které se za poslední týdny staly. Karanténa je sice přesunula do kuchyně, na jejich epičnosti to ale nic nemění.

Přepis titulků

Hodně štěstí vám všem. Proměňte svoji kuchyň na sportovní arénu a ztvárněte nejepičtější okamžik sportovní slávy. V kuchyni. Máte třicet hodin. Váš čas začíná… teď!

- Aut! - To nemyslíte vážně! Skok dřevěných vařeček Neskákejte do vody. Hloubka 23 cm. Olivier Giroud, Giroud přihrává Aguerovi, Aguero… Pastalympijské hry Kolenobruslení Londýnský maraton Tiger Woods vítězí na US Open Manchester United vyhrává Premier League 2009 Nejrychlejší mopslík na světě Domácí olympiáda Připravte se…

Start! Hluboký bazén Zaber, Shelby! Plavčík Dokázali to!

Jsou mistry světa! Co když to podělám a netrefím se napoprvé? A je to. Tour de Lednice Zdravím vás, Hometaskeři. Pátý úkol. Tentokrát jsem přešel na horizontální video, protože si na to Alex v jednom rozhovoru stěžoval. Pátý úkol byl skvělý.

Vynikající práce, jedno z nejtěžších rozhodování. Pár čestných uznání. Lyžující nemluvně od Lily Vaughn. Neuvěřitelné. Tom Cable a bruslení na másle. Skvělé. Amabel Richardson a její synchronizované plavání mě rozesmálo. Ben a Joel a jejich zpracování filmu Ben Hur, dostih s křečkem. To si málem uzmulo prvenství. Stejně tak jako podobně tematicky laděný kočičí kriket Eddieho Murpha.

Velmi těsné. Rodina Duffellových a jejich zeleninové šipky. Na vítězství málem stačila hláška „sto housmdesát brambodů“. Ale vítězem se za mě stává… za nefalšovanou statečnost a nebezpečí téhle sportovní disciplíny rodina Johnsonových s kuchyňskými skoky do vody. Pokračujte v plnění úkolů a i nadále se opatrujte. 10.

MÍSTO, 1 BOD - 9. MÍSTO, 2 BODY - Salto s lahví, pěkný dopad. Teď salto s palačinkou, to bylo na hraně. Následuje salto vzad a ustál ho skvěle! To jsem zvědav, co na to porota. Pojďme za nimi. - 8. MÍSTO, 3 BODY - Anglie je bod od vítězství. Přichází nadhoz Pata Cumminse a Stokes odpaluje za 4 body! Stokes zvedá pálku nad hlavu! 7.

MÍSTO, 4 BODY 6. MÍSTO, 5 BODŮ Dokázal to! Davy šílí, Arnold také šílí. A tohle je smůla. 5. MÍSTO, 6 BODŮ 4. MÍSTO, 7 BODŮ 3. MÍSTO, 8 BODŮ Sto housmdesát brambodů! 2. MÍSTO, 9 BODŮ Epické!

Váš úkol: Sledujte VideaČesky. Překlad: heindlik www.videacesky.cz

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Not bad, ale asi by mi stacila ta best offka :)

00

Odpovědět

Ikonické vystoupení v krasobruslení. Torvill & Dean Bolero 1984 Olympic Winning Routine

10

Odpovědět

Díky.

00

Odpovědět

Uh, co źe to představují v čase 2:47-2:56?

20