Hometasking: Staňte se superhrdinouTaskmaster

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 8
60 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:28
Počet zobrazení:3 400

Dnes mají soutěžící za úkol ukázat Taskmasterovi své superschopnosti.

Poznámka:
Vítěz využil slovní hříčky a anglické výslovnosti: písmeno P se na začátku některých slov nevyslovuje (v tomto případě psychic pterodactyl – senzibilní pterodaktyl) a název písmene p se vyslovuje stejně jako pea, česky hrášek. Zelený míč ve videu tak byl zároveň „tichý hrášek“.

Přepis titulků

Staňte se superhrdinou a ukažte své superschopnosti. Nejlepší superhrdina zvítězí. Máte třicet hodin. Váš čas začíná teď! Pomoc, pomoc! Akrobatman Superschopnost Sledujte.

A zase jsem to zavřela! Dneska už si nedám! Cože? Včelařský šerif Med Šílená matka Pivní muž Vysavátor – konečně superhrdina, co nasává!

Když potřebuješ peníze, zavolej Legomuže, když máš hlad, zavolej Legomuže, Promění všechno Lego ve skutečnost, pouhým dotykem hůlky, to je dokonalost! Legomuž, Legomuž, Lego, Lego, Lego, Legomuž! Diskožena. Všechny roztancuje. Magnetový chlapec Martin, lidská baterka Papírový medvěd, ví, kolik má použít špaget, papírový medvěd, žije si ve světě pro papírové medvědy.

Au! Pracovník #ZůstaňteDoma Učitelé, prodavačky, doktoři…

Hrdinové Ale ne! To vypadá na práci pro… Holku Časovku! Holka Časovka a Super Doug zachránili svět! Superšílená kočičí žena Občané, rozejděte se. Máte třicet vteřin na to, abyste dodrželi společenský odstup. Odstupové děvče Kousl ho radioaktivní toaletní papír a stal se z něj…

Odstupový muž! Lidé družící se v parku Dvoumetrový odstup! Trápí vás v karanténě odpad? Zavolejte… Odpadkáče! Díky a sbohem, Odpadkáči!

Superspáč Banka Kapitán Nevšímavý Jsem to já. To já jsem Muffinový muž. Přichází Rozdělstín. Jeho supeschopnost je, že se rozdělí! Stromový čaroděj Vaflokluk Tři bordeláři Na co sáhnou, to zničí.

Aktivovat popkornové schopnosti! Kapitán vrt! Kluk kalhoťák Hometaskeři, devátý úkol. Vaši superhrdinové byli vynikající. Než začnu, něco si vyjasníme.

Všiml jsem si, že hodně lidí spekuluje o tom, co mám pod tím záběrem na sobě. Někteří se domnívají, že si ani neobtěžuji obléct kalhoty. Nebo hůř, že na sobě pod záběrem nemám vůbec nic. Jsem Taskmaster a tuhle svoji roli beru vážně, takže… Děkuji. Můžeme? Na vaše superhrdiny byla radost pohledět. I mimo nejlepší desítku byla spousta úžasných kousků. Nepřestávejte tvořit, prosím.

Ale k nejlepší desítce. Moc se mi líbila pocta kapitánovi Tomu Moorovi. Superdítě bylo vážně zázračné a málem si uzmulo prvenství. Muž, který má natahovací pouze jednu… Muž, který má natahovací jen levou ruku, dost konkrétní schopnost. To se mi moc líbilo. Čtvrté místo, i když nevím jak je na tom v desítce… Hyjé chlápek. Důkaz, že ne všichni v top desítce jsou dobří, protože Hyjé chlápek…

je ten nejhorší superhrdina všech dob. Chápu to tak, že dělá středně těžké domácí práce, když už jsou téměř dodělané. Je úplně k ničemu. Takže něco, co může všechny inspirovat. Číslo pět, trojvrstvý muž. Konečně víme, kdo si během karantény nahrabal všechen toaletní papír. Džin času, který si vystřelil ze svého bratra. Velmi vtipné. Superzvětšovákova rodina v karanténě přišla o rozum, zasloužená top desítka. Moc se mi líbilo, jak to zdravotník nandal COVIDU baseballovou pálkou.

Určitě se to líbilo si zdravotníkovi samotnému. Jasným vítězem ale je, a viděl jsem to už pětkrát a hned po tomhle se podívám znovu, neuvěřitelný Rufus a jeho bizarní supehrdina Písmeno P, které se nevyslovuje. Jako vážně, tati? Vážně? Neuvěřitelné. Na míle vzdálené ostatním. Pohodlně vítěz soutěže o nejlepšího superhrdinu.

Gratuluji, Rufusi. To je vše. Nepřestávejte plnit úkoly a opatrujte se. - 10. MÍSTO, 1 BOD - Hrdinové s obyčejnými schopnostmi - 9. MÍSTO, 2 BODY - Džin času - 8. MÍSTO, 3 BODY - Mám žízeň. Ještě, že… Ještě, že máš kamaráda se superschopnostmi! Tady máš. Dík. Muž s natahovací levačkou.

7. MÍSTO, 4 BODY Superzvětšovák 6. MÍSTO, 5 BODŮ - 5. MÍSTO, 6 BODŮ - Ne, ne! Trojvrstvý muž Někdo potřebuje moji pomoc. - 4. MÍSTO, 7 BODŮ - Hyjé chlápek! Hyjé!

Hyjé! Hyjé! Hyjé chlápek zasahuje! 3. MÍSTO, 8 BODŮ 2. MÍSTO, 9 BODŮ Superdítě - 1. MÍSTO, 10 BODŮ - Když Rufus sní lžíci hrášku, pomalu se z něj stane…

písmeno p, které se nevyslovuje! Sledujte, jak nepozorovaně pluje zahradou. Společně se svým věrným parťákem pterodaktylem zachraňují svět. To P se nevyslovuje! Váš úkol: Sledujte VideaČesky.cz Překlad: heindlik www.videacesky.cz

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jednoznačný vítěz je slečna co zavřela Pringles!!!! :D

40

Odpovědět

Taskmaster skvělý. Díky za překlad. Jen jsem si říkal, jestli u pterodaktyla místo psychic, neříkají trusty sidekick/důvěryhodný pomocník, což by k superhrdinskému tématu sedělo víc, ale těžko se vyznat v týhle slovní hříčce.

20

Odpovědět

Díky za postřeh, skutečně to byl parťák, opraveno :)

00