Hometasking: V hlavní roli kalhotyTaskmaster

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 8
71 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:22
Počet zobrazení:3 060
V šestém úkolu budou hlavní roli hrát kalhoty a jejich co nejkreativnější libovolné využití.

Přepis titulků

Předveďte něco výjimečného za použití kalhot. Nejvýjimečnější kousek s kalhotami zvítězí. Máte třicet hodin. Váš čas začíná… teď! O chvíli později Panečku! Děkuji!

Zachránil jsi mě kalhotami! Milujeme naše zdravotníky Úsměv, sousede! Zdraví Eddie s rodinou. Turbo kalhoty Jede vážně rychle! Páni, ty kalhoty ale umí řídit! Hometaskeři, zdravím vás. To jsem já. Šestý úkol, vaše příspěvky byly úžasné.

Jsou nesmírně nápadité. Je radost je sledovat. Už mi tu chybí jen někdo, na koho bych mohl být hnusný, ale Alex tu se mnou bohužel není. Jediné, co mě napadá, je otočit telefon na výšku, protože to ho štve. Že jo, ty jeden nerde? Úkol číslo šest.

Vaše kalhoty byly boží. Pár mých favoritů z nejlepší desítky. Snídaňové kalhoty Willisových. Úžasné. Trik s mizejícími kalhotami Adama Waltona málem vyhrály. Těsné druhé místo, Adame. Skvělé. Mašinka Tomáš v kalhotovém tunelu byla vynikající. Louisa Wenham a kalhoty vzhůru nohama dělající čaj mě rozesmály. Stejně tak i Ben McCluskey a jeho Džíny Poppins. Ale vítězem se za tu troufalost, a taky vím, že se jim to povedlo napoprvé, nenatáčeli to pořád dokola, dokud se jim to nepovedlo.

Věřím, že se jim to povedlo napoprvé. Vítězi jsou Matt Poulter a jeho tým za jejich neuvěřitelnou basketbalovou trefu přes celý dům. Gratuluji. Jste vítězi kalhotového úkolu. Opatrujte se.

10. MÍSTO, 1 BOD 9. MÍSTO, 2 BODY 8. MÍSTO, 3 BODY 7. MÍSTO, 4 BODY 6. MÍSTO, 5 BODŮ - 5. MÍSTO, 6 BODŮ - Psí kalhoty! Odpočinkové kalhoty! Pracovní kalhoty!

Sexy kalhoty! 4. MÍSTO, 7 BODŮ 3. MÍSTO, 8 BODŮ 2. MÍSTO, 9 BODŮ 1. MÍSTO, 10 BODŮ Jo! Váš úkol: Sledujte VideaČesky.cz Překlad: heindlik www.videacesky.cz

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář