Hometasking: Zrekonstruujte slavnou filmovou scénuTaskmaster

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 8
84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:60
Počet zobrazení:4 243
Úkol číslo sedm byl jako dělaný pro filmové nadšence, kteří se mohli vyřádit a co nejlépe ztvárnit svoji oblíbenou filmovou scénu.

Přepis titulků

Bez zvuku zrekonstruujte ikonický filmový okamžik. Nesmíte použít stop motion nebo počítačovou animaci. Nejambicióznější a nejlepší… rozpoznatelné němé ztvárnění filmového okamžiku… zvítězí! Celkem výstižné. Máte třicet hodin. Váš čas začíná…

teď! Vejcoměr: dobré nebo špatné? Vejcoměr: dobré nebo špatné? Kdo je tvůj taťka? To já! Já jsem tvůj taťka! Strašidelná hudba Hometaskeři, zdravím vás a gratuluji vám k vašim výtvorům.

Sedmý úkol. Vaše němé filmy byly… podle mě úplné zázraky. Líbilo se mi jich tolik, i mimo nejlepší desítku, které stojí za zmínku. Zmíním ale jen pár kousků z top desítky, které mě vážně dostaly. Wynnovi a jejich neuvěřitelná předělávka Jurského parku. Předělávka Harryho Pottera od Edkinsových mi udělala velkou radost. Neuvěřitelné efekty předvedl uživatel JollyEnglishman v předělávce Vetřelce. Sherbertsovi a jejich ztvárnění Osvícení je dost zneklidňující.

Ne však tolik, jako dílo, které jsem málem dosadil na první místo, od rodiny Johnnyho Palmera. Remake Mlčení jehňátek s problematickým dítětem. Z toho jsem vyprskl čaj přes celý stůl. Už podruhé od začátku Hometaskingu. Dobrá práce, málem jste zvítězili. Prvenství ale poprvé udělím dvěma účastníkům. Dvěma skupinkám lidí, které se nebály prorazit s novým žánrem.

Žánrem němého muzikálu. Obě skupinky tak musely vyhrát. Hasiči a jejich neskutečně smyslné… provedení Hříšného tance. Vynikající práce. A na děleném prvním místě spolu s nimi… To, že jsem dokázal poznat, že šlo o „Greased Lightning“ z Pomády, jen z vašeho tance okolo Nissanu Micra, je neuvěřitelné. Takže skvělá práce, Lennarte a Ello.

S hasiči se dělíte o vítězství. Dobrá práce, dámy a pánové. Tyhle úkoly jsou fenomenální. Jen tak dál. Jednou se do nejlepší desítky dostanete všichni. Opatrujte se. 10. MÍSTO, 1 BOD 9. MÍSTO, 2 BODY 8.

MÍSTO, 3 BODY 7. MÍSTO, 4 BODY 6. MÍSTO, 5 BODŮ 5. MÍSTO, 6 BODŮ 4. MÍSTO, 7 BODŮ 3. MÍSTO, 8 BODŮ DĚLENÉ 1. MÍSTO, 10 BODŮ DĚLENÉ 1. MÍSTO, 10 BODŮ Váš úkol: Sledujte VideaČesky.cz Překlad: heindlik www.videacesky.cz

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Za toho Harryho davam plusove body. Inak som si to az tak neuzival.

00

Odpovědět

Stává se mi to u Taskmastera (jsem na něm závislá, už jsem u sedmé série) a stává se mi to i u Hometaskingu – málokdy s Gregovým pořadím, hodnocením a bodováním souhlasím.

71

Odpovědět

Kde to sleduješ? Já se zaregistroval na UKTV, ale zřejmě potřebuju VPN abych si ta videa přehrál, protože nefungujou.

00

Odpovědět

+OxygenmanNa Dailymotion jsou celé díly :-) Stačí do vyhledávání na Googlu zadat konkrétní díl (například Taskmaster s01e01).

30

Odpovědět

Nebo různá úložiště na Google Drive, na které většinou najdeš odkazy na Redditu:
https://drive.google.com/drive/folders/1XOhNSo1-ux6A1Qi25HEBP4HUyAuRlHPP

00

Odpovědět

Proč vždycky na začátku čte to zadání úkolu jako kdyby byl postižený?

29

Odpovědět

Pro mě zatím bezpochyby nejlepší úkol!

71